۱۰ ویژگی یک کلاس زبان انگلیسی خوب + 🔥 دوره های آموزشی فوق العاده

۱۰ ویژگی یک کلاس زبان انگلیسی خوب + 🔥 دوره های آموزشی فوق العاده

برگزاری ازمونها و دوره های قابل ارائه درمرکز تافل زبان نگار:

برگزاري امتحانات  GRE  , TOEFL iBT  برای مشاهده تاریخ ازمونهای تافل و جی ار ای به سایت تافل نگار مراجعه نمایید.

دوره های امادگی تافل iBT  برای مشاهده دوره و ثبت نام کلیک کنید.

دوره هاي آمادگی آيلتس  IELTS EXAMINATION برای مشاهده دوره و ثبت نام کلیک کنید.

دوره های آمادگی GRE برای مشاهده دوره وثبت نام کلیک کنید.

دوره های آمادگی PTE برای مشاهده دوره و ثبت نام کلیک کنید.

دوره هاي انگليسي مکالمه  GENERAL ENGLISH  برای ثبت نام آنلاین دوره ها کلیک کنید .

دوره کودک و نوجوان  

دوره هاي مكالمه آزاد  FREE DISCUSSION برای مشاهده دوره و ثبت نام کلیک کنید.

دوره های T.T.C 

برای مشاهده دوره های مکالمه زبان انگلیسی کلیک کنید.

 

چه چیزی باعث می‌شود یک کلاس زبان انگلیسی واقعا موثر باشد؟ شاید شما قصد شرکت در یک کلاس زبان انگلیسی یا دوره خصوصی دارید اما در مورد کیفیت آن مطمئن نیستید. از کجا باید بدانید که مدرس انگلیسی شما با بالاترین کیفیت به شما آموزش می‌دهد؟ در این مقاله، ۱۰ ویژگی یک کلاس زبان انگلیسی خوب را به شما معرفی می کنیم تا قادر باشید کلاس زبان انگلیسی خوب را تشخیص دهید.

 

۱. کلاس زبان انگلیسی خوب اهداف مشخص و واضحی دارد.

شما درس‌ها را به خاطر دلیلی یاد می گیرید. شما به اهداف نیاز دارید! تمرکز درس شما باید بر روی هدفی باشد. این بدین معنی است که مدرس زبان انگلیسی باید در ابتدای هر کلاس برای شما مشخص کند که چه هدفی دارد و در طول کلاس چه چیزی آموزش خواهید دارد . اگر کلاس شما بر روی اهداف متمرکز نباشد، نهایتا شما چه چیزی خواهید آموخت؟

 

کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی

 

۲. کلاس زبان انگلیسی خوب دارای فضای سرگرم‌کننده و انگیزه دهنده است.

آیا کلاسی که در آن شرکت می کنید، فضایی دارد که در آن احساس راحتی کنید یا اینکه شما را  به یاد روزهای دور ان دبیرستان می‌اندازد؟ آیا کلاس ها در زمانی برگزار می‌شود که شما بتوانید تمام انرژی خود را متمرکز یادگیری کنید؟ تمام این جنبه‌ها می‌تواند در  افزایش یا کاهش انگیزه شما موثر باشد.

 

مرتبط بخوانید: راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس مکالمه

 

۳. کلاس زبان انگلیسی خوب بر فعالیت زبان آموزان متکی است.

در یک کلاس زبان انگلیسی خوب، حدود ۸۰ درصد زمان صحبت در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد. معلم باید فقط ۲۰ %  از زمان و یا حتی کم‌تر از آن صحبت کند. مدرس شما باید صحبت‌های شما را طوری تنظیم کند که  از  شما اطلاعات بگیرد و شما را وادار به صحبت کردن کند. شما باید در پایان هر کلاس خسته شوید!

 

۴.کلاس زبان انگلیسی یک ارتباط شفاف بین درس ها و زندگی روزمره ایجاد می کند.

درس های شما باید بر روی موقعیت‌های روزمره در محل کار و در جامعه متمرکز باشد. مدرس شما باید از نقش‌های سفارشی استفاده کند تا زبان را زنده کند و مطابق نیازهای شما آموزش دهد. باید یک دلیل روشن از نحوه و زمانی که می‌توانید از مهارت‌های جدید خود خارج از کلاس استفاده کنید، وجود داشته باشد. این به شما کمک می‌کند که با انگیزه بمانید و در مورد یادگیری هیجان‌زده باشید.

 

کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی

 

۵.تصحیح فوری اشتباهات در کلاس زبان انگلیسی:

اگر  در کلاس زبان انگلیسی خصوصی شرکت می کنید، اشتباهات شما باید فورا تصحیح شود.  در کلاس زبان انگلیسی اشتباه‌ات شما باید بلافاصله تصحیح شود. بسیار مهم است که دوباره و دوباره اشتباهات را تکرار نکنید.

 

۶.پاسخگویی و انتظارات بالا:

علاوه بر اینکه که کلاس زبان انگلیسی شما نباید آزمون کتبی داشته باشد، پیشرفت شما باید به گونه‌ای ارزیابی شود و شما باید برای مطالب جدید که یاد می‌گیرید پاسخگو باشید. مدرس انگلیسی شما ممکن است مستند کردن سفر آموزش انگلیسی تان از طریق ویدئو به عنوان راهی برای بیان اهداف برای رسیدن به یک سطح خاص در یک زمان خاص را پیشنهاد کند. این به شما این مسئولیت را می‌دهد که تمرین کنید و بهتر شوید. معلم شما باید انتظار زیادی از شما داشته باشد و شما نیز باید انتظار زیادی از خودتان داشته باشید!

 

مرتبط بخوانید: چطور بهترین کلاس آیلتس را انتخاب کنیم؟!

 

۷. یکپارچگی دانش فرهنگی ومهارت‌ها:

یادگیری انگلیسی در مورد دستور زبان، دایره لغات و تلفظ نیست مگر این که شما بخواهید تنها برای نوشتن مقاله‌های دانشگاهی از این مهارت‌ها استفاده کنید. شما انگلیسی یاد می‌گیرید که قادر به ارتباط برقرار کردن باشید. برای موفقیت در مهارت‌های زبان انگلیسی، باید درک روشنی از مفهوم فرهنگ داشته باشید. اگر شما قرار است در مورد فرهنگ آمریکایی مصاحبه شوید و یا در ایالات‌متحده کار کنید، یک دوره آموزشی عمیق‌تر فرهنگی می‌تواند مفید باشد، اما مدرس انگلیسی شما حداقل باید برخی از جنبه‌های فرهنگ آمریکا و نحوه جاسازی آن‌ها در زبان را معرفی کند.

 

۸. کلاس زبان انگلیسی خوب معلم الهام‌بخش دارد.

 فکر می‌کنید اگر معلم شما الهام‌بخش شما نباشد، چقدر پیشرفت خواهید کرد؟ معلم شما باید یک سبک پویا، شخصیت جذاب و لحن مثبت داشته باشد. مدرس زبان انگلیسی شما همچنین باید تجربه تدریس و سفر به خارج را داشته باشد. بدون حضور در خارج و یاد گرفتن یک زبان جدید، معلم شما احتمالا  نمی تواند شما و وضعیت شما را در سطح بسیار عمیق درک کند.

 

کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی

 

۹. راهنمایی و آموزش برای یادگیری زبان :

بسیاری از کلاس‌ زبان انگلیسی حداقل ها را به شما آموزش می‌دهند. آن‌ها دستور زبان، دایره لغات و عباراتی را که نیاز دارید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید را به شما آموزش می‌دهند. اما آیا آن‌ها شما را به خوبی از طریق فرآیند یادگیری زبان هدایت می‌کنند؟ آیا مدرس بهترین روش یادگیری زبان را ارائه می‌کند؟ آیا او در مورد پیشرفت شما و ترس از یادگیری انگلیسی شما را بررسی می‌کند؟ آیا او شما را تشویق می‌کند که ریسک کنید؟ آیا او واقعا به پیشرفت شما علاقه دارد؟

 

مرتبط بخوانید: آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

۱۰. استفاده از ابزارهای مدرن و کاربردی

تکنولوژی همه جنبه های زندگی مدرن را تغییر داده‌است و آموزش نیز از این قاعده مستثنی نیست. کلاس زبان انگلیسی مدرن زبان آموزان را به طور موثری با فن‌آوری درگیر می کند و دانش خود را از طریق ابزارها به اشتراک می‌گذارند. مدرسان زبان باید با استفاده از فن‌آوری زبان آموزان کلاس خود را هدایت کنند و یادگیری را سرگرم‌کننده و موثر ‌سازند و بین زبان آموزان خود رقابت ایجاد کنند.

 

اکنون که ۱۰ فاکتور یک کلاس زبان انگلیسی خوب را می‌دانید، می‌توانید کلاس هایی را که در حال حاضر در آن شرکت می کنید را ارزیابی کنید. آیا کلاس زبان انگلیسی شما خوب است ؟ یا برخی از ویژگی ها را ندارد؟ شما در حال سرمایه‌گذاری زمان ، پول و انرژی قابل‌توجهی برای یادگیری زبان انگلیسی هستید. شما استحقاق بهترین کلاس زبان انگلیسی ممکن را دارید! آیا باید تغییری ایجاد کنید؟

 

کلاس زبان انگلیسی در زبان نگار

دپارتمان زبان هاي خارجي زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره هاي آموزشي کلیه زبانهای زنده دنیا براي گروه هاي سني مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشي، برگزاري آزمون هاي بين المللي، طراحي و اجراي دوره هاي تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشي به سازمان ها و مراكز خصوصي و دولتي مبتني بر استانداردهاي روز دنيا و متناسب با نيازهاي جامعه تعريف مي نمايد.

زبان نگار دوره های مختلفی از قبیل: دوره‌های General English، دوره بحث آزاد ، آموزش لهجه آمریکایی را برگزار می کند.

 

دوره بحث آزاد زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در  کلاس زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه