بازگشت
آزمون ToRFL/TRKI
آزمون EGE
آزمون TRP

قبل از شروع سفر یادگیری زبان روسی، با آشنایی نزدیک با لیست گسترده‌ای از آزمون‌های زبان، مسیر خود را بهبود ببخشید. این آزمون‌ها نقطه شروعی فوق‌العاده برای بهبود مهارت‌های زبانی شما هستند و یک مسیر روشن به سوی دستیابی به اهداف یادگیری ارائه می‌دهند. 

مشاوره می خواهید؟ تماس بگیرید

با آزمون های زبان روسی بیشتر آشنا شوید

در ادامه هر کدام از آزمون ها را به صورت کامل شرح می دهیم.

Russian language test
آزمون ToRFL/TRKI

ثبت نام در آزمون ToRFL/TRKI

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما همواره پاسخ گوی شما هستند

آزمون ToRFL/TRKI و نحوه ثبت نام

آزمون زبان روسی ToRFL/TRKI، یکی از مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین آزمون‌های زبان روسی است که به ویژه برای افرادی که به دنبال مهاجرت به روسیه می‌باشند، تعیین شده است. این آزمون به اختصار به نام ToRFL و به زبان روسی با عنوان TRKI نیز شناخته می‌شود.

ToRFL/TRKI یک آزمون استاندارد و رسمی روسی است که به مخاطبان مهاجرتی مختص است. این آزمون، با نام TRKI (ТРКИ – Тест по русскому языку как иностранному) نیز شناخته می‌شود و در زمینه آموزش زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی از طرف دولت روسیه برگزار می‌شود.

آزمون ToRFL/TRKI دارای شش سطح مختلف است که در هر سطح، مهارت‌های زبان روسی افراد ارزیابی می‌شود. این سطوح به صورت بین‌المللی شناخته می‌شوند و از دستورالعمل‌های چارچوب مشترک اروپایی برای زبان‌ها (CEFR) پیروی می‌کنند.

علاوه بر ToRFL/TRKI، آزمون‌های جداگانه دیگری نیز برگزار می‌شوند که مهارت‌های زبان روسی در حوزه‌های مختلف مانند گردشگری و تجارت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. این آزمون‌ها از واژگان متخصص و موضوعی استفاده کرده و توانایی افراد را در زمینه‌های خاص ارزیابی می‌نمایند.

استفاده از چارچوب CEFR و پوشش گسترده این آزمون، از مزایای اصلی ToRFL/TRKI به شمار می‌آید و نقطه قوت بزرگی در اعتبار این آزمون ارائه می‌دهد.