درخواست تعیین سطح رایگان برای افرادی است که قبلا در زمینه ی زبان مورد درخواست خود آموزش هایی دیده اند. ممکن است در مدرسه، دانشگاه یا کلاس های ترمیک آموزشگاه آموزش های اولیه ای را دیده باشید. برای شروعی دوباره و یاد گرفتن زبان های خارجی تا رسیدن به سطح تسلط کافی، در ابتدا باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید تا بتوانید در کلاسی به تناسب توانایی خود ثبت نام کنید.

آموزشگاه زبان نگار برای رفاه حال علاقمندان به یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، روسی، آلمانی و عربی و پیشرفت در مسیر درست آزمون تعیین سطح را بر اساس رتبه بندی های CEFR برگزار می‌کند. نتیجه این آزمون هر چه که باشد شما امکان انتخاب بین کلاس های آنلاین و حضوری به صورت خصوصی و ترمیک را خواهید داشت.

شیوه برگزاری آزمون تعیین سطح چگونه است؟

  • تعیین سطح حضوری
  • تعیین سطح آنلاین در واتساپ برای ایرانیان عزیز خارج از کشور
  • تعیین سطح تلفنی

پس از دریافت نتیجه تعیین سطح چه کار باید کرد؟

نتیجه آزمون با اعلام سطح شما در سه گروه کلی مبتدی (Beginner و Elementary)، متوسطه (Pre Intermediate و Upper Intermediate) و پیشرفته (Advanced) اعلام خواهد شد.برای تعیین ساعت وروز کلاس موردنظرتان با ما تماس بگیرید. 

 

از طریق این فرم می توانید درخواست تعیین سطح خود را در زبان نگار ثبت کنید. لطفا گزینه های آن را به دقت پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.