درخواست تعیین سطح رایگان برای افرادی است که قبلا در زمینه ی زبان مورد درخواست خود آموزش هایی دیده اند. ممکن است در مدرسه، دانشگاه یا کلاس های ترمیک آموزشگاه آموزش های اولیه ای را دیده باشید. برای شروعی دوباره و یاد گرفتن زبان های خارجی تا رسیدن به سطح تسلط کافی، در ابتدا باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید تا بتوانید در کلاسی به تناسب توانایی خود ثبت نام کنید.

آموزشگاه زبان نگار برای رفاه حال علاقمندان به یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، روسی، آلمانی و عربی و پیشرفت در مسیر درست آزمون تعیین سطح را بر اساس رتبه بندی های CEFR برگزار می‌کند. نتیجه این آزمون هر چه که باشد شما امکان انتخاب بین کلاس های آنلاین و حضوری به صورت خصوصی و ترمیک را خواهید داشت.

چه مهارت هایی در آزمون تعیین سطح سنجیده می‌شوند؟

تعیین سطح زبان های خارجی تنها پاسخ به چند پرسش مانند معرفی کردن خود و یا درباره شغل شما ختم نمی‌شود. برای سنجش درست و اصولی باید مهارت های چهارگانه شما در زبان هر زبانی مانند زبان انگلیسی مورد پرسش واقع شود. هر یک از این مهارت ها کاربرد به خصوصی داشته و معیار های سنجش متفاوتی برایشان وجود دارد.

مهارت نوشتاری (Writing) در تعیین سطح : منظور از مهارت نوشتاری، املای صحیح کلمات و به کار گیری به جای هر اصطلاح و واژه در یک جمله است. به علاوه استفاده درست از علائم نگارشی و جمله بندی صحیح نیز در این مهارت سنجیده می‌شود.

مهارت خواندن (Reading) در تعیین سطح : این مهارت شامل روان خوانی، تلفظ صحیح و درک مطلب می‌باشد.

مهارت گفتاری  (Speaking) در تعیین سطح : مهارت گفتاری یعنی مکالمه کردن در موضوعات مختلف و از ضرب المثل و اصطلاحات مختلف بهره گرفتن.

مهارت شنیداری (Listening) در تعیین سطح : به طور مثال لهجه های زبان انگلیسی به انواع بریتیش، امریکن و استرالیایی تقسیم می‌شود. تشخیص گفته های گوینده و تجزیه و تحلیل آن جزیی از مهارت شنیداری است.

شیوه برگزاری آزمون تعیین سطح چگونه است؟

در آزمون تعیین سطح زبان های خارجی (انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، روسی، آلمانی و عربی) که توسط آموزشگاه زبان نگار برگزار می‌گردد.

  • تعیین سطح حضوری
  • تعیین سطح آنلاین در واتساپ
  • تعیین سطح آنلاین در ادوبی کانکت
  • تعیین سطح تلفنی

پس از دریافت نتیجه تعیین سطح چه کار باید کرد؟

نتیجه آزمون با اعلام سطح شما در سه گروه کلی مبتدی (Beginner و Elementary)، متوسطه (Pre Intermediate و Upper Intermediate) و پیشرفته (Advanced) اعلام خواهد شد. پس از آن به صورت دقیقتر مشاوران ما به شما اطلاعات دقیقتری درباره رتبه بندی سطح زبان شما خواهند داد. این رتبه ها بر اساس استاندارد CEFR شامل سطوح A1 و A2، B1 و B2 و C1  و  C2 می‌باشند.

آموزشگاه زبان نگار با چندین سال تجربه‌ موفق در حوزه تدریس زبان های خارجی و کلاس های آمادگی شرکت در آزمون های رسمی (آزمون های سفارت، گوته، آیلتس و …) مشغول به فعالیت است. پس از پاسخ به سوالات، مشاوران آموزشگاه که دارای مدارک تحصیلی تایید شده و تجربه کافی در رشته مورد نظر هستند به داوطلبان درباره انتخاب سطح و شرکت در کلاس ها مشاوره تخصصی خواهند داد.

 

از طریق این فرم می توانید درخواست تعیین سطح خود را در زبان نگار ثبت کنید. لطفا گزینه های آن را به دقت پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.