دوره زبان انگلیسی فشرده : در کوتاه ترین مدت مثل بلبل حرف بزن! | موسسه زبان نگار

دوره زبان انگلیسی فشرده : در کوتاه ترین مدت مثل بلبل حرف بزن!

دوره زبان انگلیسی فشرده : در کوتاه ترین مدت مثل بلبل حرف بزن!

آیا یادگیری زبان انگلیسی آسان است؟ با وجود تلفظ های دیوانه‌وار و لیست بلند افعال بی‌قاعده، زبان انگلیسی به عنوان یکی از پراستفاده ترین زبان‌ها در دنیا باقی مانده است. این زبان اصلی علم جهانی، هوانوردی، دیپلماسی، تجارت، گردشگری و اینترنت است. طبق گفته شورای بریتانیا، حدود دو میلیارد نفر تا سال ۲۰۲۰ از زبان انگلیسی استفاده خواهند کرد و یا استفاده از آن را آموزش خواهند دید. به دلیل محبوبیت آن، فقدان منابع آموزشی وجود نخواهد داشت، چه بخواهید مطالعه کنید و مهارت‌های خود را به صورت آنلاین و یا آفلاین تمرین کنید. اما چگونه به سرعت انگلیسی یاد بگیریم؟ برای کمک به ایجاد یک استراتژی مطالعه موثر، دوره زبان انگلیسی فشرده می تواند کمک کننده باشد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها شروع به یادگیری سریع انگلیسی کنید. اما قبل از این که نگاهی نزدیک‌تر به راهنمای گام‌به‌گام برای آموزش سریع زبان انگلیسی داشته باشیم، می‌خواهیم بدانید که زبان نگار در این مطلب نه تنها چند نکته مفید و ترفند برای یادگیری سریع زبان شما دارد، بلکه همچنین می‌توانید با دوره های این موسسه آشنا شوید.

 

دوره زبان انگلیسی فشرده

دوره زبان انگلیسی فشرده

 

برنامه آموزشی ما در دوره زبان انگلیسی فشرده با مدرسان زبان انگلیسی تایید شده از سراسر جهان ارائه می‌شود. تنها کاری که باید برای شروع یادگیری انجام دهید این است که در این دوره های آموزشی شرکت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن بر انگلیسی مسلط شده و به راحتی صحبت کنید.

مطمئنا یک برنامه مطالعه شخصی که به طور کامل نیازهای شما را برآورده می‌کند کمک زیادی به شما خواهد کرد. مشاوران زبان نگار همراه شما خواهند بود تا بهترین دوره زبان انگلیسی فشرده را تجربه کنید و سفر آموزشی خود را آغاز کنید.

دوره زبان انگلیسی فشرده در موسسه زبان های خارجی زبان نگار طی ۴۸ جلسه برگزار می شود. در دوره های فشرده ۴۸ جلسه به صورت ۳ روز در هفته ۱۸۰ دقیقه ای تشکیل می شود. این ۴۸ جلسه در ۴ ترم ۱۲ جلسه ای برنامه ریزی شده و ۱۲ جلسه طی دو هفته برگزار می شود. در حالت فشرده زبان‌آموزان قادر هستند در طول مدت یکسال مدرک آیلتس نمره ۶.۵ را بگیرند و در عرض مدت یک ترم به زبان انگلیسی صحبت کنند. هر ترم ۲۴ ( ۶ درس از هر تاچ استون) مدت ۱ ماه به اتمام میرسد. با استفاده از این روند شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن به انگلیسی صحبت کنید. و حالا بیایید به یک راهنمای گام‌به‌گام برای دوره زبان انگلیسی فشرده بپردازیم.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 

در دوره زبان انگلیسی فشرده به طور موثر یاد می گیرید.

 برای آموزش سریع زبان انگلیسی باید چشم‌انداز روشنی داشته باشید. قبل از اینکه به این سوال خود پاسخ دهید که “چطور می‌توانم سریعا به انگلیسی صحبت کنم”، دلیلی پیدا کنید که چرا شما به بهبود مهارت‌های زبانی خود نیاز دارید. داشتن یک دیدگاه روشن :

به شما کمک می‌کند در طول دوره زبان انگلیسی فشرده تمرکز و ثبات داشته باشید.

به شما بخش قابل‌توجهی از انگیزه ماندن در مسیر را می‌دهد، حتی اگر علاقه خود را در یادگیری زبان انگلیسی از دست بدهید.

فضایی را ایجاد می کند که در آن مجبور به یادگیری نیستید، بلکه علاقه مند به آموزش زبان هستید.

به دلایلی فکر کنید که چرا یاد گرفتن این زبان برای شما خیلی مهم است. یک هدف خاص دارید؟ دقت کنید که به اندازه کافی قابل‌توجه است که به شما انگیزه دهید تا در طول دوره زبان انگلیسی فشرده به جلو حرکت کنید. هرچه بیشتر تمرکز کنید، سریع‌تر و راحت‌تر می‌توانید پیشرفت کنید

 

دوره زبان انگلیسی فشرده

دوره زبان انگلیسی فشرده

 

اهداف خاص خود را از دوره زبان انگلیسی فشرده مشخص کنید

چقدر طول می‌کشد تا انگلیسی یاد بگیرید؟ اول از همه، بستگی به اهداف و برنامه تحصیلی شما دارد. بعد از مشخص کردن اینکه چرا می‌خواهید در زبان انگلیسی مهارت پیدا کنید، دقیقا بنویسید که چه چیزی می‌خواهید به دست آورید و در چه زمانی. تعیین اهداف مشخص به شما وضوح لازم از این فرآیند را می‌دهد و به شما کمک می‌کند تصمیمات صحیح بگیرید. یک هدف بلند مدت و کوتاه‌مدت را تنظیم کنید و بر روی کار کردن با آن‌ها تمرکز کنید.

در اینجا چند مثال از اهداف ضعیف آورده شده‌است:

  • می‌خواهم به زبان انگلیسی فصیح صحبت کنم
  • می‌خواهم دوستم را در آمریکا ملاقات کنم
  • می‌خواهم در خارج تحصیل کنم

توجه کنید که اهداف ضعیف مشخص نشده‌اند و هیچ محدودیت زمانی ندارند. بنابراین اضافه کردن محدودیت های زمانی برای ارزیابی پیشرفت شما حیاتی است.

 

مرتبط بخوانید:مکالمه روزمره انگلیسی : مهم ترین ترفندها و نکات

 

در دوره های فشرده از منابعی استفاده می شود که با سطح شما مطابقت دارند.

می‌خواهید انگلیسی را از سطح مبتدی تا حداقل B2 در مدت کوتاهی یاد بگیرید؟ باید منابعی را انتخاب کنید که مناسب سطح شما باشند یا کمی چالش برانگیز باشند.

برای مثال اگر هنوز مبتدی هستید، نیازی نیست با خواندن اخبار بی‌بی‌سی انگلیسی را یاد بگیرید. در عوض، با سایت‌هایی مانند  News in Level  یا  The Times in Plain English شروع کنید. برای پیدا کردن بهترین کتاب برای یادگیری انگلیسی از طریق خواندن، می‌توانید پلتفرم هایی مانند پروژه گوتنبرگ، جایی با کتاب های الکترونیک رایگان را بررسی کنید.

علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که منابعی که استفاده می‌کنید خیلی ساده نیستند. اگر شما یک گوینده انگلیسی پیشرفته هستید، خواندن کتاب داستان های کودکان یک گزینه مناسب نیست. البته، درک هر کلمه در صفحه می‌تواند باعث شود که شما احساس اعتماد به نفس داشته باشید. اما در این صورت شما فقط زمان ارزشمند خود را صرف تمرکز بر روی کلماتی که قبلا می‌دانید هدر می‌دهید.

 

دوره زبان انگلیسی فشرده

دوره زبان انگلیسی فشرده

 

و در نهایت اینکه هرگز تسلیم نشوید!

از اشتباه کردن نترسید.یادگیری زبان و حضور در دوره زبان انگلیسی فشرده یک فرصت عالی برای رشد فردی و بهبود مستمر است. بنابراین، وقتی با گویشوران بومی و یا زبان آموزان با سطح شیوایی بالاتر ارتباط برقرار می‌کنید، نگران نباشید. بیش از حد ناراحت نباشید که اشتباهاتتان را اصلاح کنید. به یاد داشته باشید که اگر از اشتباه کردن بترسید، هرگز مهارت‌های زبانی خود را بهبود نخواهید داد. فقط بااعتماد به نفس بمانید و به تلاش خود ادامه دهید. چرا همین امروز شروع نمی کنید؟

 

مرتبط بخوانید: آموزش مکالمه انگلیسی : ۱۵ راحل حل فوق العاده

 

فراموش نکنید که همیشه می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی به زبان نگار مراجعه کنید. شما در این مجموعه دوره های مختلفی را پیدا خواهید کرد که با شرایط شما سازگاری داشته و شما را در راه روان صحبت کردن به زبان انگلیسی هدایت خواهند کرد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در دوره زبان انگلیسی فشرده را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه