مزایای آموزش آنلاین زبان | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

مزایای آموزش آنلاین زبان

مزایای آموزش آنلاین زبان

مزایای آموزش آنلاین زبان : زبان ها وسیله ارتباط بین ما انسان ها هستند. بدون آگاهی از زبان نمی توانیم با مردم ارتباط برقرار کنیم. روابط خوب با استفاده از زبان ایجاد می شود. همه افراد دوست دارند به زبان مادری خودشان با آن ها صحبت شود.

امروزه که روابط بین کشورهای مختلف زیاد شده است؛ اکثر افراد سعی می کنند زبان های خارجی را یاد بگیرند تا بتوانند به خوبی ارتباط برقرار کرده و به اهدافشان برسند. اگر شما نیز برای اهداف شغلی، تحصیلی، مهاجرت و … نیاز به حضور در کشورهای خارجی دارید، برای رسیدن به موفقیت بیشتر بهتر است که زبان کشور موردنظرتان را یاد بگیرید.

 

صرف نظر از زبانی که می خواهید یاد بگیرید، روش های زیادی برای یادگیری وجود دارد. حضور در آموزشگاه های زبان سنتی ترین روشی است که شما می توانید با کمک آن یک زبان جدید یاد بگیرید. کتاب ها و سی دی های آموزشی نیز از روش هایی هستند که در راه یادگیری زبان جدید به شما کمک خواهند کرد.

 

آموزش آنلاین زبان جدید ترین روشی است که با گسترش اینترنت و استفاده از وسایل هوشمند ایجاد شده است. این روش به خاطر مزایای مختلفی که دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. در ادامه این مطلب به برخی از مزایای آموزش آنلاین زبان خواهیم پرداخت.

 

مزایای آموزش آنلاین

مزایای آموزش آنلاین

 

مزایای آموزش آنلاین زبان

مزایای آموزش آنلاین زبان های خارجی شامل موارد زیر است :

۱.انعطاف پذیری

در روش آنلاین زبان آموزان آزادی عمل کافی دارند که برنامه های کاری و کلاسی خود را هماهنگ کنند. در کلاس های حضوری زبان، زمان کلاس ها از قبل تنظیم می شوند و زبان آموز نمی تواند آن را تغییر دهد. آن ها مجبورند تا تمام کارهای خود را با زمان کلاس هماهنگ کنند ولی گاهی این کار امکان پذیر نیست. بیشتر افرادی که روش آموزش آنلاین را انتخاب می کنند به این خاطر است که می توانند خودشان زمان کلاس را انتخاب کرده و به سایر وظایف خود هم برسند.

 

۲.کاهش هزینه ها

کلاس های آنلاین می توانند هزینه ها را به چندین دلیل کاهش دهند. برای مثال شما هیچ هزینه ای برای رفت و آمد نخواهید داشت. هزینه بنزین، جای پارک، سرویس ماشین، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای زبان آموزان آنلاین وجود نخواهد داشت.

 

مرتبط بخوانید : معلم زبان آنلاین : از هر جای ایران حرفه ای یاد بگیر!

 

۳.پیدا کردن دوست های جدید

آموزش آنلاین این شانس را به زبان آموزان می دهد که با افراد دیگری آشنا شوند. این باعث می شود تا زبان آموزهای جدید امکان ارتباط با یکدیگر را داشته باشند و بتوانند به پیشرفت یکدیگر کمک کنند.

 

۴.مستندسازی!

تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید در پایگاه های اطلاعاتی آنلاین ذخیره می شود. این باعث می شود تا زبان آموز در هر زمانی سریعا به فایل های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. این مخصوصا برای افرادی کاربردی است که نیاز به برنامه ریزی مطالعاتی دارند.

 

۵.افزایش توجه مربی به زبان آموز

در کلاس های سنتی ممکن است زبان آموزان توجه شخصی که برای مشخص شدن موضوعات نیاز دارند را دریافت نکنند. از مزایای آموزش آنلاین زبان این است که مشکلات اینچنینی وجود ندارد چرا که زبان آموزان می توانند به راحتی با مربی ارتباط برخورد کنند و سوالات خود را بپرسند. این احتمال بهبود عملکرد زبان آموزان را افزایش می دهد. همچنین مهارت حل مسئله و مهارت های ارتباطی را افزایش می دهد.

مزایای آموزش آنلاین

مزایای آموزش آنلاین

آموزش آنلاین زبان در موسسه زبان های خارجی زبان نگار :

در جهت حفظ رسالت موسسه مبنی بر آموزش زبان به هموطنان عزیز در سراسر کشور تصمیم گرفته شد تا همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را داشته باشند.

 

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان نگار  از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

 

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد.

 

کلاس های آنلاین زبان نگار به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود.

دوره هایی که به صورت آنلاین تدریس می‌شوند، دوره های مربوط به بزرگسالان هستند.

دوره های کلاس مکالمه انگلیسی با سری کتابهای  TOUCHSTONE-VIEW POINT آموزش داده می شود.

دوره های کلاس مکالمه آلمانی با سری کتابهای  STUDIO D- MENSCHEN آموزش داده می شود.

دوره های کلاس مکالمه ترکی با سری کتابهای  YEDI IKLIM آموزش داده می شود.

دوره های کلاس مکالمه فرانسه با سری کتابهای  TAXI  آموزش داده می شود.

در دوره های آمادگی برای آزمون های بین المللی از آخرین متدهای روز استفاده می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین به لینک زیر مراجعه کنید :

 

کلاس آنلاین زبان

 

همچنین امکان آموزش زبان های بین المللی در موسسه زبان نگار به صورت آنلاین وجود دارد. از جمله مهم ترین آزمون هایی که امکان آموزش آنلاین آن در زبان نگار فراهم شده است، آزمون تافل است.

 

آزمون تافل از جمله آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که مدرک آن در سراسر جهان پذیرفته شده و دارای اعتبار است. این آزمون جهت اهداف تحصیلی، شغلی، مهاجرت و … کاربرد دارد و افراد برای پذیرش در دانشگاه ها و موسسه های معتبر به مدرک تافل نیاز دارند.

 

مورد بعدی آزمون GRE است. این آزمون مهارت های شفاهی، ریاضی، تفکر انتقادی و نوشته‌های تحلیلی را ارزیابی می کند همچنین دارای دو نوع عمومی و موضوعی می باشد.

مزایای آموزش آنلاین زبان

مزایای آموزش آنلاین زبان

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است که امکان آموزش آنلاین آن در زبان نگار فراهم شده است. این آزمون کاربرد های مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند.

 

آزمون پی تی ای که مخفف عبارت Pearson Test of English می باشد یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی در دنیا است که همانند آزمون های آیلتس و تافل اعتبار جهانی دارد. این آزمون نیز در موسسه زبان نگار به صورت آنلاین آموزش داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای استفاده از مزایای آموزش آنلاین زبان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه