بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

آموزش مکالمه در مرکز تافل زبان نگار : کتابهای تدریس شده در مرکز زبان نگار با تاکید برمکالمه و تقویت مهارتهای شنیداری موفقیت شما را در کوتاهترین زمان ممکن در زمینه مکالمه فراهم می کند.

 

تسلط بر زبان انگلیسی و مکالمه می تواند یک از اهداف شغلی، تحصیلی، تجاری و … باشد. آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا بتوانید در موقعیت ها و شرایط مختلف به راحتی ارتباط برقرار کنید و بتوانید به اهداف خود برسید. امروزه زبان انگلیسی کاربرد های بسیاری دارد که می تواند به موفقیت شما در جنبه های مختلف کمک کند. ما در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بر مکالمه زبان انگلیسی مسلط شوید.

 

 

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران کجاست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ۲۰ ساله در آموزش زبان انگلیسی ، بهترین کلاسهای  مکالمه زبان انگلیسی در تهران را برگزار می کند. موسسه زبان نگار به شیوه ی زبان مادری کلاس های مکالمه را برگزار می کند که باعث می شود زبان آموزان بتوانند به راحتی بر مکالمه تسلط پیدا کنند. آموزشگاه زبان نگار  به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

 

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

 

هدف اصلی بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران چیست؟

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد. تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد. اعتقاد مجموعه زبان نگار بر این است که حفظ کردن محدود جملات، پنج جمله کاربردی بصورت روزانه و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی، دو بازه ی ۳۰ دقیقه ای در روز بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد این مجموعه تمرین ۹۰ دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای ۳ ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

 

مرتبط بخوانید: مکالمه انگلیسی Free Discussion

 

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد، آموزش داده میشود.

 

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان نگاری به واسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از بهترین کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید.

 

پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود.

 

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

 

دوره های بهترین کلاس مکالمه به چه صورت برگزار می شود؟

در زبان نگار  دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم  میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

 

افرادی که هر کتاب و سطح مربوطه را با دادن آزمون شفاهی وکتبی به اتمام رسانده اند قبل از ورود به کلاس و دوره بعدی حتما بایستی  بهترین کلاس مکالمه را بگذرانند.

 

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط کلاس مکالمه بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند.این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی ، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

مرتبط بخوانید: ۱۰ راه حل واقعا کاربردی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

در بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران چه فعالیت هایی توصیه می شود؟

اساتید مجرب موسسه زبان نگار فعالیت ها و پیشنهاد های مختلفی را به زبان آموزان توصیه می کنند که در بالا بردن توانایی مکالمه آن ها موثر است. از جمله این فعالیت ها می توان به مورد زیر اشاره کرد:

 

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

 

تماشای فیلم و اخبار و کارتون های زبان اصلی در بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران

این موضوع میتواند برای شما بسیار مفید باشد. زمانی که شما در محیطی قرار ندارید که همگان از زبان انگلیسی برای رفع نیاز های خود استفاده کنند باید خود را در محیطی مشابه قرار دهید تا یادگیری زبان به صورت غریزی نیز برای شما اتفاق بیافتد. تماشای فیلم وکارتون های زبان اصلی میتواند در ساخت این محیط های مشابه بسیار مفید باشد.

مرتبط بخوانید: آموزش مکالمه انگلیسی : ۱۵ راحل حل فوق العاده

 

 دفترخاطرات و یا وبلاگ به زبان انگلیسی داشته باشید.

این موضوع به شما کمک میکند تا بتوانید تمامی آنچه در ذهن دارید را به راحتی به زبان و آنرا از زبان به متن منتقل کنید. بنابر این با این شیوه یاد می گیرید که انواع کلمات انگلیسی که در ذهن شما قرار گرفته است را چگونه به نوشتاری بسیار دقیق و زیبا و همچین به گفتاری ماندگار و روان تبدیل کنید.

به رادیو های زبان انگلیسی گوش بدهید.

تصور کنید ذهن شما مانند ذهن یک کودک آمادگی دریافت هر زبانی را دارد.اما آیا کودک با خواندن متون به زبان تلسط پیدا میکند؟ پاسخ بسیار واضح است.کودکان به گوش دادن به کلماتی که والدین به کار میبرند به یادگرفتن زبان میپردازند. شما نیز باید از این ترفند استفاده کنید و با گوش کردن مداوم کلمات و جملات انگلیسی ذهن خود را آماده مکالمه انگلیسی کنید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین کلاس مکالمه زبان در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه