کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟ | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

آموزشگاه زبان خوب دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و تمام نیازهای زبان آموزان در نظر می گیرد. آموزشگاه خوب تلاش می کند با جدیدترین متدها و روش ها زبان های خارجی را به زبان آموزان آموزش دهد. در این مطلب شما را با یک آموزشگاه زبان خوب در تهران آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

آموزشگاه زبان خوب در تهران

موسسه زبان های خارجی زبان نگار در تهران از بهترین آموزشگاه های زبان می باشد. این موسسه دوره های مختلفی را برای زبان های خارجی از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسه، روسیه، ترکی استانبولی و … برگزار می کند. تلاش زبان نگار همواره بر این است تا نیازهای زبان آموزان را برطرف نموده و برای تدریس از جدیدترین متد ها و استاد مجرب استفاده نماید. در ادامه شما را با دوره های این آموزشگاه زبان خوب آشنا می کنیم.

 

آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب

 

زبان آلمانی در آموزشگاه زبان خوب

موسسه زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به متقاضیان آموزش می دهد. بنابراین اگر هیچ اطلاعاتی از زبان آلمانی ندارید اما علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستید می توانید از دوره های این آموزشگاه آلمانی استفاده کنید. همچنین این آموزشگاه زبان خوب از متدهایی استفاده می کند که در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و توانایی برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف را داشته باشید.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار از دو منبع معتبر برای آموزش زبان آلمانی شامل کتاب های Studio d وMenschen   استفاده می کند. استفاده از جدیدترین روش های تدریس باعث می شود کیفیت آموزش بالا باشد.

از جمله اهدافی که موسسه زبان نگار برای برگزاری دوره های زبان آلمانی خود دنبال می کند موارد زیر هستند:

 آمادگی آزمونهای سفارت آلمان ، که در ایران گوته برگزار کننده آزمون است.

مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

هزینه کلاس آلمانی + ثبت نام آنلاین

 

آموزش ترکی استانبولی در زبان نگار

زبان نگار برای برگزاری دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

کتاب Yedi iklim  به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

 

آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب

 

این آموزشگاه زبان خوب همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های  Yedi  iklim  جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد.

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

 

زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان خوب تهران

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و روش های نوین تجربه بی نظیری برای زبان آموزان رقم می زند. این آموزشگاه زبان خوب مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید.

 

آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب

 

موسسه زبان نگار دوره های ویژه ای را برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می کند که به ۳ نوع متفاوت تشکیل می شود: ترمیک، فشرده، آخر هفته. این دوره ها با استفاده از کتاب های Touch  Stone  برای سطوح مبتدی و کتاب های Viewpoint برای سطوح پیشرفته تر برگزار می شود.

 

 هزینه کلاس زبان انگلیسی + ثبت نام آنلاین

 

زبان روسی در آموزشگاه زبان نگار

موسسه ی زبان نگار به عنوان یکی از قوی ترین قطب های آموزش زبان روسی در تهران است که با برگزاری کلاس های گروهی ترمیک و خصوصی به همراه کادر مجرب خود توانسته است در زمینه ی آموزش زبان روسی به شیوه ای نوین، آسان و البته طی مدت زمان کوتاه گام بزرگی بردارد.

این آموزشگاه زبان خوب بهترین کلاس زبان روسی را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می کند. شما می توانید در هر سطحی که هستید در این کلاس ها شرکت کنید و تجربه بی نظیری از آموزش یک زبان جدید داشته باشید.

دوره های آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار با کمک کتاب های مختلفی برگزار می شود. کتاب هایی نظیر آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته ، راه روسیه، ژیلی-بیلی، دستور کاربردی زبان روسی (پادفکت)، استارت و زبان روسی برای همه از جمله کتاب هایی هستند که در سطوح مختلف آموزش زبان روسی استفاده می شوند.

 

هزینه کلاس روسی + ثبت نام آنلاین

 

کلاس فرانسه در آموزشگاه زبان خوب تهران

زبان نگار با بهره گیری از اساتید دانشگاهی کلاس های زبان فرانسه برگزار میکند. این دوره ها که در زمینه آموزش زبان فرانسه می باشند این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل فرانسه را فرا بگیرند.

این آموزشگاه زبان خوب در انتخاب منابع آموزشی در زبان فرانسه دقت بسیاری نموده است. کتاب Taxi از جدید ترین متد و کتاب می باشد که به زبان آموزان این اجازه را می دهند در کمترین زمان به زبان فرانسوی صحبت کنند و از مطالب و موضوعات بروز و جالب نیز بهره مند شوند. می توان زبان نگار را در زبان فرانسه به داشتن خاص ترین متد یاد کرد.

 

آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب

 

 در متد تدریس شده زبان‌آموزان قادر خواهند بود به سرعت به زبان فرانسه تکلم کنند و تاثیر چشم‌گیری در طی مدت زمان کوتاهی داشته باشند که این خود یک بحث انگیزشی بسیار خوبی است. کتاب فوق در دو سطح A1 و A2 همراه زبان‌آموزان است و شخص را برای مکالمه کاملا آماده می کند. و پس از آن در دو سطح B1 و B2 که سطوحی هستند که اکثر افراد نیاز به DELF یا DALF آن سطح دارند از کتاب Taxi جلد سوم و چهارم استفاده میشود.

 

هزینه کلاس فرانسه+ ثبت نام آنلاین

 

کلاس مکالمه انگلیسی در زبان نگار

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ۲۰ ساله در آموزش زبان انگلیسی ، بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران را برگزار می کند. موسسه زبان نگار به شیوه ی زبان مادری کلاس های مکالمه را برگزار می کند که باعث می شود زبان آموزان بتوانند به راحتی بر مکالمه تسلط پیدا کنند. آموزشگاه زبان نگار به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

در این آموزشگاه زبان خوب دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

افرادی که هر کتاب و سطح مربوطه را با دادن آزمون شفاهی و کتبی به اتمام رسانده اند قبل از ورود به کلاس ترمیک شان و دوره بعدی حتما بایستی  بهترین کلاس مکالمه را بگذرانند.

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط کلاس مکالمه بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند. این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

 

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی + ثبت نام آنلاین

 

آموزش تافل در موسسه زبان نگار

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT در موسسه زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

دوره آمادگی زبان نگار برای آزمون تافل iBT  در سطح های TOEFL ROOKIE ، TOEFL PRO، TOEFL MASTER ، TOEFL EXPERT  و کارگاههای  TOEFL EXPERT تشکیل می شود. افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند .

افرادی که مبتدی هستند متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره های TOEFL ROOKIE  و TOEFL PRO را بگذرانند. سپس وارد دوره های TOEFL MASTER شوند.افرادی که درسطح INTERMEDIATE هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره های TOEFL  EXPERT  را حتما بگذرانند.

 

هزینه کلاس تافل + ثبت نام آنلاین

 

دوره خصوصی تافل در آموزشگاه زبان خوب

این موسسه دوره هایی را برای مهارت های رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ برگزار می کند. شما می توانید بر اساس نیاز خود به صورت جداگانه در هر یک از این مواد ثبت نام کنید. در این دوره ها تمام مهارت های مورد نیاز تافل به شما آموزش داده می شود.

 

آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب

 

شما مهارت‌های تست زنی را به همراه سطح زبان انگلیسی که شما در آزمون به آن نیاز دارید، یاد خواهید گرفت. دوره خصوصی تخصصی تافل همچنین شما را برای موفقیت آماده می‌کند و امتیاز بالایی در آزمون تافل با تمرکز بر استراتژی‌های آزمون و توجه بر مهارت‌های آموزشی آکادمیک مورد نیاز برای شما فراهم می کند. این دوره تافل باعث می‌شود تا در بهترین نحو برای آزمون آماده شوید.

 

هزینه دوره خصوصی تخصصی تافل + ثبت نام آنلاین

 

کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان در زبان نگار

موسسه زبان نگار همچنین برای آمادگی آزمون سفارت آلمان با شما همراه خواهد بود تا بتوانید نتایج خوبی در این آزمون کسب کنید و مهارت های لازم را کسب کنید. همچنین این موسسه برای آموزش آلمانی در تهران از متدهایی استفاده می کند که در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و توانایی برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف را داشته باشید.

با شرکت در کلاسهای آلمانی زبان نگار زبان آموز در تعامل با افرادی قرار میگیرد که اهداف مشترکی دارد و این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را افزایش خواهد داد و روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

 

کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان + هزینه + ثبت نام آنلاین

 

دوره آیلتس در آموزشگاه زبان خوب تهران

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت۲ Pre-IELTS ,IELTS1 ,  IELTS  تقسیم می شوند.

در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های۱ IELTS این نمره از ۴ به ۶ می رسد و در انتها در دوره های ۲ IELTS  نمره زبان آموز از ۶ به ۷.۵ می رسد . مجموعه دوره های IELTS  به دو حالت  فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۹ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد.

 

هزینه دوره آیلتس + ثبت نام آنلاین

 

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد آن است. روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا  ۲و۱ IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه  Cambridge  است. دانشگاهی که برگزار کننده آزمون های آیلتس است. کتاب های Pre-IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند. در محیطی مدرن و با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، ) تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

 

بدون نظر

ارسال یک نظر