کلاس زبان خوب : معرفی بهترین کلاس زبان در تهران! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

کلاس زبان خوب : معرفی بهترین کلاس زبان در تهران!

کلاس زبان خوب : معرفی بهترین کلاس زبان در تهران!

امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به یادگیری زبان های خارجی هستند و این امر به یک ضرورت تبدیل شده است. روش های مختلفی برای یادگیری زبان های مختلف پیش روی هنرجویان می باشد که کلاس زبان حضوری یکی از این موارد می باشد. در این مطلب به معرفی بهترین برگزار کننده دوره های آموزشی زبان های خارجی در تهران خواهیم پرداخت. با زبان نگار همراه باشید.

کلاس زبان

کلاس زبان

کلاس زبان انگلیسی در تهران

زبان انگلیسی در موقعیت های مختلفی کاربرد دارد و افراد به علت مسائل شغلی، تحصیلی، مهاجرت و غیره نیازمند یادگیری این زبان هستند. موسسه زبان نگار دوره های آموزشی ویژه ای را از جمله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، بزرگسالان، دوره آموزش لهجه آمریکایی، دوره بحث آزاد، آموزش تافل، آموزش آیلتس و … برگزار می کند. آموزشگاه زبان نگار دارای ویژگی های خاصی در سیستم آموزشی خود می باشد كه به ندرت در آموزشگاه‎های دیگر تجربه خواهید نمود.

سیستم حمایت دانشجو: بیشتر از هزینه، زمان صرف شده دانشجو برای یك ترم اهمیت بالایی دارد. دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یك ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد نمایند.

سیستم آنالیز راهبردی: دانشجویان زبان نگار طی مدت فراگیری زبان انگلیسی مورد رصد كامل می باشند و تمام عیوب درسی آنها توسط مدرس یادداشت و برای هر دانشجو یك پروفایل اختصاصی قرار داده می شود و پس از آنالیز در صورت وجود موردقابل توجه یا دانشجو در میان گذاشته خواهد شد.

در زبان‌نگار سعی بر آن شده با اساتید با تجربه و خبره و متد های نوین تدریس انجام شود و زبان‌آموزان تمامی مهارت‌ها و جزئیات زبان انگلیسی را به همراه مکالمه بیاموزند. این ویژگی باعث پیشرفت مکالمه زبان‌آموزان در مراحل اولیه حضور در کلاس زبان می‌شود به این منظور زبان‌آموزان بسیار با انگیزه‌تر مراحل بعدی را طی می‌کنند و در زبان انگلیسی متبحر می‌شوند. دوره های زبان نگار با استفاده از به روز ترین کتاب ها و منابع آموزشی برگزار می شود و به بهترین نحو تمام مهارت ها را به زبان آموزان آموزش می دهد. همچنینی این موسسه همراه زبان آموزان خواهد بود تا آن ها را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری ارتباط موثر و تعامل گسترده با دیگران ارتقا دهد.

 

هزینه کلاس انگلیسی + ثبت نام آنلاین

 

کلاس زبان تافل در موسسه زبان نگار :

آزمون تافل یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی در سراسر جهان می باشد برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی به کار می رود. آموزش تافل نیازمند حضور در کلاس زبان آموزشی و بهره مندی از اساتید می باشد. زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد. دوره های آمادگی آزمون تافل iBT در موسسه زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

 

هزینه کلاس تافل + ثبت نام آنلاین

 

کلاس زبان

کلاس زبان

 

بهترین کلاس زبان آیلتس در تهران

آزمون آیلتس یا سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی شناخته شده ترین سیستم تست مهارت در زبان انگلیسی است. مدرک آزمون آیلتس یا آزمون های مشابه برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی زبان مورد نیاز است. آزمون آیلتس مهارت شرکت کننده را در بخش های لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ ارزیابی می کند.

در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت۲ Pre-IELTS ,IELTS 1,  IELTS تقسیم می شوند. در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های ۱ IELTS این نمره از ۴ به ۶ می رسد و در انتها در دوره های ۲ IELTS  نمره زبان آموز از ۶ به ۷.۵ می رسد .

دوره آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

 

هزینه دوره آیلتس + ثبت نام آنلاین

 

کلاس زبان آلمانی در موسسه زبان نگار :

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با برگزاری دوره های مختلف برای آموزش زبان های خارجی از بهترین آموزشگاه زبان آلمانی درتهران می باشد. این موسسه با بهره گیری از روش های جدید و اساتید مجرب توانسته نیازهای زبان آموزان را شناسایی کرده و برای رفع آن ها اقدامات موثری انجام دهد. این موسسه زبان آلمانی را از پایه به متقاضیان آموزش می دهد. بنابراین اگر هیچ اطلاعاتی از زبان آلمانی ندارید اما علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستید می توانید از دوره های این آموزشگاه آلمانی استفاده کنید.

کلاسهای آلمانی برای سطوح A1-A2-B1-B2-C1 به صورت فشرده و ترمیک برگزار میشود . جهت آمادگی هر چه بهتر در آزمون سفارن ، کلاسهای تخصصی با اساتید متخصص و دارای رشته دکتری در زبان آلمانی برگزار میشود 

همچنین این موسسه از متدهایی استفاده می کند که در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید . هزینه کلاس آلمانی در موسسه زبان نگار مناسب می باشد. 

 

هزینه کلاس آلمانی + ثبت نام آنلاین

 

کلاس زبان

کلاس زبان

 

کلاس زبان فرانسه :

زبان نگار با بهره گیری از بهترین اساتید دانشگاهی کلاس های زبان فرانسه برگزار میکند. این دوره ها که در زمینه آموزش زبان فرانسه می باشند این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل فرانسه را فرا بگیرند.

همچنین دوره های آمادگی آزمون های آموزش زبان فرانسه مختص مهاجرت و یا اخذ ویزای دانشجویی میباشد. جالب است بدانید که مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است که مدرکی دایمی محسوب میشود .

 

هزینه کلاس فرانسه+ ثبت نام آنلاین

 

کلاس زبان روسی در موسسه زبان نگار :

موسسه ی زبان نگار به عنوان یکی از قوی ترین قطب های آموزش زبان روسی در تهران است که با برگزاری کلاس های گروهی ترمیک و خصوصی به همراه کادر مجرب خود توانسته است در زمینه ی آموزش زبان روسی به شیوه ای نوین، آسان و البته طی مدت زمان کوتاه گام بزرگی بردارد.

زبان نگار بهترین کلاس زبان روسی را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می کند. شما می توانید در هر سطحی که هستید در این کلاس ها شرکت کنید و تجربه بی نظیری از آموزش یک زبان جدید داشته باشید.

دوره های آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار با کمک کتاب های مختلفی برگزار می شود. کتاب هایی نظیر آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته ، راه روسیه، ژیلی-بیلی، دستور کاربردی زبان روسی (پادفکت)، استارت و زبان روسی برای همه از جمله کتاب هایی هستند که در سطوح مختلف آموزش زبان روسی استفاده می شوند.

 

هزینه کلاس روسی + ثبت نام آنلاین

 

کلاس زبان ترکی استانبولی :

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های  Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای  یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده است. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کند.

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای مشاوره جهت شرکت در کلاس زبان های خارجی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه