هزینه کلاس روسی + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

هزینه کلاس روسی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس روسی + ثبت نام آنلاین

زبان روسی یکی از زبان هایی است که ممکن است به دلایل تحصیلی، مهاجرت و اشتغال نیاز به آموزش آن داشته باشید. انتخاب کلاس های آموزش زبان روسی می تواند نقش بسزایی در موفقیت شما در یادگیری این زبان داشته باشد. هزینه کلاس روسی می تواند یکی از دغدغه های زبان آموزان باشد. عوامل مختلفی بر هزینه کلاس روسی می تواند تاثیر گذار باشد. در این مطلب به هزینه کلاس روسی در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان تهران و ثبت نام آنلاین خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

هزینه کلاس روسی

هزینه کلاس روسی

 

هزینه کلاس روسی در بهترین آموزشگاه زبان

موسسه ی زبان نگار به عنوان یکی از قوی ترین قطب های آموزش زبان روسی در تهران است که با برگزاری کلاس های گروهی ترمیک و خصوصی به همراه کادر مجرب خود توانسته است در زمینه ی آموزش زبان روسی به شیوه ای نوین، آسان و البته طی مدت زمان کوتاه گام بزرگی بردارد.

 

ردیفنام کتابعنوان دوره سطح دورههزینه (تومان)لینک ثبت نام آنلاین دوره روسی
۱راه روسیهR-1ترم یک ۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲راه روسیهR-2ترم دو۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۳راه روسیهR-3ترم سه۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۴راه روسیهR-4ترم چهار۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۵راه روسیهR-5ترم پنجم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۶راه روسیهR-6ترم ششم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۷راه روسیهR-7ترم هفتم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۸راه روسیهR-8ترم هشتم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۹راه روسیهR-9ترم نهم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۰راه روسیهR-10ترم دهم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین 
۱۱راه روسیهR-11ترم یازدهم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲راه روسیهR-12ترم دوازدهم۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین

 

از جمله ویژگی های خاص این موسسه عبارت اند از:

– برگزاری کلاس های تخصصی آزمون پادفکت برای دانشجویان متقاضی برای ادامه ی تحصیل در کشور روسیه

– برگزاری کلاس های آمادگی آزمون بین المللی روسی  TORFl

– برگزاری کلاس های مکالمه محور بدون نیاز به دستور زبان

– برگزاری کلاس های بحث آزاد

– ارائه ی مدرک پایان دوره پس از هر ترم

– آموزش بر اساس متد کتاب “آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته” توسط خود مولف

– برگزاری کلاس های آمادگی آزمون مترجمی وزارت دادگستری

– برگزاری کلاس در روز جمعه و دیگر ایام هفته

تلاش زبان نگار این است که علاوه بر برگزاری کلاس های با کیفیت، هزینه کلاس روسی نیز مناسب باشد تا زبان آموزان بتوانند به راحتی به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان روسی: چرا روسی یاد می گیریم؟

 

عوامل موثر بر هزینه کلاس روسی :

بر هزینه کلاس روسی عوامل مختلفی تاثیرگذار است. به طبع هرچه کیفیت آموزش بالاتر باشد هزینه کلاس نیز بالاتر خواهد بود. چنانچه کلاس های زبان روسی با کمک اساتید مجرب برگزار شود و از جدیدترین متد ها برای امر آموزش استفاده شود هزینه کلاس بالاتر خواهد بود.

از سایر عوامل موثر بر هزینه کلاس روسی ، برگزاری به صورت عمومی ، نیمه خصوصی و خصوصی خواهد بود. کلاس های عمومی معمولا تعداد زبان آموزان بیشتری دارد و طبیعتا هزینه آن نیز کمتر خواهد بود. در آموزش خصوصی به این علت که توجه مدرس تنها بر روی شما خواهد بود و مدرس می تواند به آسانی نقاظ ضعف و قوت شما را شناسایی کند هزینه آن بالاتر می باشد.

 

هزینه کلاس روسی

هزینه کلاس روسی

 

با گسترش اینترنت و آموزش های اینترنتی کلاس های زبان مختلفی نیز به صورت آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس روسی به صورت آنلاین اغلب کم تر از کلاس های حضوری می باشد. اگر دسترسی به کلاس های حضوری ندارید می توانید از این روش استفاده کنید.

از سایر عوامل موثر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهر و منطقه برگزارکننده دوره آموزشی

منابع و متد استفاده شده برای تدریس

و غیره

شما می توانید هزینه کلاس روسی در موسسه زبان نگار را در جدول ذکر شده در این مطلب مشاهده کنید و به صورت آنلاین در کلاس های آموزشی زبان روسی شرکت کنید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش ساده روسی : ۸ نکته و ترفند که باید بدانید!

 

شرایط دوره های آموزش زبان روسی در زبان نگار:

زبان نگار بهترین کلاس زبان روسی را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می کند. شما می توانید در هر سطحی که هستید در این کلاس ها شرکت کنید و تجربه بی نظیری از آموزش یک زبان جدید داشته باشید.

دوره های آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار با کمک کتاب های مختلفی برگزار می شود. کتاب هایی نظیر آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته ، راه روسیه، ژیلی-بیلی، دستور کاربردی زبان روسی (پادفکت)، استارت و زبان روسی برای همه از جمله کتاب هایی هستند که در سطوح مختلف آموزش زبان روسی استفاده می شوند.

دوره های آموزشی در زبان نگار به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند. بهترین کلاس زبان روسی به صورت دو روز در هفته (یک جلسه ۱۲۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد. شما می توانید کلاس هایی مطابق با شرایط خود استفاده کنید و از مزایای شرکت در بهترین کلاس روسی با مناسب ترین هزینه بهره مند شوید.

 

هزینه کلاس روسی

هزینه کلاس روسی

 

مزایای حضور در کلاس زبان روسی در موسسه زبان های خارجی زبان نگار:

زبان روسی یکی از زبان هایی است که توسط مردم زیادی در جهان استفاده می شود.  بیش از ۲۶۰ میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می کنند. یادگیری زبان روسی فرصت زیادی برای اشتغال شما ایجاد می کند. علاوه بر این، روسیه فرهنگ غنی دارد و دانستن زبان روسی باعث می شود شما ارتباط بیشتری با فرهنگ این کشور برقرار کنید. همچنین می توانید با مردم روسیه ارتباط برقرار کنید و راهی برای پیشرفت و گسترش خود ایجاد کنید.

از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس زبان روسی باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

مرتبط بخوانید :بهترین کلاس زبان روسی در تهران کجاست ؟

 

شرکت در بهترین کلاس زبان روسی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آموزش زبان روسی را کسب خواهید کرد.

با شرکت در بهترین کلاس زبان روسی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

بهترین کلاس زبان روسی تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، این زبان را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از هزینه کلاس روسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه