هزینه کلاس آلمانی 1400 + ثبت نام آنلاین | زبان نگار

هزینه کلاس آلمانی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس آلمانی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس آلمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد.  یکی از این موارد سطح زبان آموز است. تعداد جلسات و خصوصی یا عمومی بودن کلاس هم در هزینه تاثیرگذار است. زبان آلمانی یکی از شناخته شده ترین زبان ها در اروپا و جهان محسوب می شود. شباهت های زیادی بین زبان انگلیسی و زبان آلمانی وجود دارد. به همین دلیل اگر به انگلیسی تسلط داشته باشید و بخواهید آلمانی را هم یاد بگیرید، کار شما ساده تر و لذت بخش تر خواهد شد. معمولاً افراد برای مهاجرت، بدست آوردن فرصت های شغلی و تحصیل در دانشگاه های معتبر به سراغ یادگیری زبان آلمانی می روند. برای یادگیری اصولی زبان آلمانی باید بهترین از دوره های بهترین آموزشگاه های زبان خارجی استفاده کنید. در این مطلب، با بهترین کلاس زبان آلمانی و هزینه دوره ها و همچنین نحوه برگزاری آن ها آشنا خواهید شد.

آلمانی، پرگویشور ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا است که با داشتن ۱۰۰ میلیون گویشور بومی در جهان، از شناخته شده ترین و کاربردی ترین زبان های دنیا محسوب می شود. قطعاً یادگیری این زبان پر کاربرد، منافع زیادی خواهد داشت. اگر این زبان را به کمک بهترین اساتید بیاموزید، آنگاه می توان گفت که واقعاً به منافع یادگیری این زبان خواهید رسید. مؤسسه آموزشی زبان های خارجی زبان نگار، با همکاری بهترین اساتید آموزش آلمانی، می تواند شما را به هدفتان برساند.

شما در ادامه می توانید هزینه هر یک از دوره های کلاس آلمانی و کتاب و موارد دیگر را مشاهده بفرمایید. هزینه ها با توجه به شیوه تدریس، سطوح طبقه بندی شده و نحوه برگزاری تعیین شده اند. اگر با زبان آلمانی آشنا هستید، می توانید با درخواست تعیین سطح از زبان نگار، آن هم به صورت رایگان، نسبت به معلومات خود آگاه شوید و دوره مدنظر خود را با آگاهی بیشتر انتخاب کنید. در جداول زیر لینک ثبت نام هر دوره در ستون ثبت نام آنلاین قرار گرفته است.

 

اطلاعات و هزینه کلاس آلمانی در جدول

 
 


پرداخت آفلاین:

واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۲۴۱۳۶۱۷۷ بانک ملی به نام ابراهیم شیخ زاده 


پرداخت آنلاین:

جدول زیر

سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
A1
Anfänger
Starten wir

۱

۱۲
A1
Anfänger
Starten wir

۲

۱۲
A1
Anfänger
Starten wir

۳

۱۲
A1
Anfänger
Starten wir

۴

۱۲

A2

Vorkenntnisse
Starten wir
۵
۱۲
A2
Vorkenntnisse
Starten wir

۶

۱۲
A2
Vorkenntnisse
Starten wir
۷
۱۲
A2
Vorkenntnisse
Starten wir
۸
۱۲
سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
B1
Mittelstufe
Starten wir
۹
۱۲
B1
Mittelstufe
Starten wir
۱۰
۱۲
B1
Mittelstufe
Starten wir

۱۱

۱۲
B1
Mittelstufe
Starten wir
۱۲
۱۲

B2

Fortgeschrittene
SICHER

۱۳

۱۲
B2
Fortgeschrittene
SICHER
۱۴
۱۲
B2
Fortgeschrittene
SICHER

۱۵

۱۲
B2
Fortgeschrittene
SICHER

۱۶

۱۲

 

شرایط و هزینه کلاس آلمانی

 

در این بخش، با نحوه برگزاری و سطوح آموزش زبان آلمانی آشنا خواهید شد. برگزاری کلاس ها در زبان نگار به شکلی طراحی شده است که زبان آموزان بتوانند مدیریت زمانی خود را حفظ کنند.

 

نحوه برگزاری کلاس ها :

 

·         فشرده سه روز در هفته سه ساعته

·         فشرده دو روز در هفته سه ساعته

·         ترمیک سه روز در هفته  

·         آخر هفته ها

 

سطوح زبان آلمانی :

 

آموزش آلمانی در آموزشگاه زبان نگار دارای سطوح A1-A2-B1-B2 می باشد. هر یک از این سطوح دارای ۴ ترم می باشند.

 

انتخاب زمان کلاس ها توسط زبان آموز :

 

·         فشرده ۳ روز در هفته (هر سطح در دو ماه به اتمام می رسد)

·         فشرده ۲ روز در هفته (هر سطح در کمتر از ۳ ماه به اتمام می رسد)

·         ترمیک ۳ روز در هفته (هر سطح در ۴ ماه به اتمام می رسد)

·         آخرهفته ۵ شنبه و جمعه (هر سطح در کمتر از ۳ ماه به اتمام می رسد)

·         آخر هفته ۵ شنبه یا جمعه (هر سطح در ۴ ماه به اتمام می رسد)

 

یکی از ویژگی های قابل توجه زبان نگار که باید به آن اشاره کرد، این است که زمان بندی کلاس ها، توسط خود زبان آموزان انجام می شود. این ویژگی سبب می شود که زبان آموزان، با توجه به برنامه زمانی خود، بتوانند یکی از این زمان ها را انتخاب کنند که این واقعاً عالی است. مزیت دیگر کلاس های زبان نگار، هزینه معقول دوره های آن می باشد.

 

آشنایی با آلمانی

آشنایی با آلمانی و مزایای یادگیری این زبان

 

زبان آلمانی بعد از انگلیسی و فرانسوی در رتبه سوم زبان های خارجی و از نظر گویشوران کل، در رتبه دوم بزرگترین زبان ها در اتحادیه اروپا قرار دارد. زبان آلمانی بعد از انگلیسی، پر استفاده ترین زبان خارجی در دبستان ها هم محسوب می شود. آلمانی یک نوع زبانی اشتقاقی است. این زبان شامل ۴ حالت برای اسم، صفت و ضمیر (نهادی، وابستگی، برایی، مفعولی)، ۳ جنس (مرد، زن، خنثی) و ۲ شمار (مفرد، جمع) است.

 

موقعیت هایی که یادگیری زبان آلمانی به وجود می آورند :

 

·         ارتباطات : شما با یادگیری این زبان، گام بلندی برای قوی تر کردن ارتباطات خود برداشته اید و بهتر می توانید در دنیای امروز ارتباط برقرار کنید.

·         فرصت های شغلی : فرصت های شغلی بسیاری وجود دارند که از کارجو علاوه بر تخصص، تسلط بر زبان های شناخته شده جهان، از جمله زبان آلمانی را انتظار دارند.

·         موارد علمی-کاربردی : تعداد زیادی از سایت های علمی موجود در فضای مجازی، دارای محتوایی به زبان آلمانی هستند.

 

منافع یادگیری زبان آلمانی :

 

·         نکته مهمی که باید در مورد کشور آلمان بدانید این است که هزینه تحصیل در اکثر دانشگاه‌ های این کشور رایگان است. در واقع هم دانشجویان داخلی و هم دانشجویان خارجی می توانند از ویژگی تحصیل رایگان در مقطع لیسانس استفاده کنند.

·         آموختن آلمانی، کار سختی نیست. ریشه زبان آلمانی و انگلیسی یکسان است.

·         آلمان به عنوان قدرتمند ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا شناخته می شود. همچنین این کشور چهارمین اقتصاد بزرگ جهان محسوب می شود.

·         همان طور که در ابتدای مطلب هم گفتیم، ۱۰۰ میلیون نفر در جهان از این زبان استفاده می کنند. ارتباط با این ۱۰۰ میلیون نفر، چه از نظر کاری و چه تحصیلی، فرصت بسیار درخشانی را برای شما به وجود می آورد.

 

دوره های زبان آلمانی زبان نگار

دوره های زبان آلمانی زبان نگار

 

دوره های زبان آلمانی در سطوح متفاوتی ارائه می شود؛ به این دلیل که هر فردی با هر سطحی از معلومات بتواند در این دوره ها شرکت کند. حتی افرادی که نسبت به زبان آلمانی هیچ شناختی ندارند، می توانند در دوره ابتدایی زبان آلمانی با پرداخت هزینه معقول، شرکت کنند. در ادامه با این دوره ها آشنا می شویم.

 

دوره مقدماتی زبان آلمانی

 

سطوح A1 و A2 جزء دوره های مقدماتی و مبتدی زبان آلمانی محسوب می شوند. شرکت در این دوره ها محدودیت سنی ندارد. دوره A1 هیچ پیش نیازی ندارد. ولی برای شرکت در دوره A2 حتماً باید دوره A1 را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.

 

دوره متوسطه زبان آلمانی

 

در سطوح B1 و B2 شما با مباحث پیشرفته تر و کاربردی تری نسبت به دوره های مقدماتی آشنا خواهید شد. همه گروه های سنی می توانند در این دوره ها شرکت کنند. بعد از گذراندن دوره های متوسطه زبان آلمانی، موضوعات معمول در زندگی و اطلاعات مهم به زبان آلمانی را به سادگی متوجه خواهید شد.

 

دوره تربیت مدرس زبان آلمانی

 

اگر به تدریس علاقه دارید و قصد دارید که از این راه کسب درآمد کنید، دوره تربیت مدرس زبان آلمانی مؤسسه زبان نگار، بهترین راهکار می باشد. این دوره، به حرفه ای ترین شکل ممکن توسط اساتید دانشگاه تهران تدریس می شود. بعد از گذراندن این دوره شما روی متد های نوین تدریس آلمانی و مهارت مدیریت کلاس تسلط پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که سطح B2 زبان آلمانی، پیش نیاز شرکت در دوره تربیت مدرس می باشد.

 

مزایای یادگیری زبان آلمانی در زبان نگار

مزایای یادگیری زبان آلمانی در زبان نگار

 

آموزشگاه زبان های خارجی زبان نگار با بیش از ۱۸ سال تدریس زبان های خارجی متعدد از جمله زبان آلمانی، بهترین و با تجربه ترین آموزشگاه تهران محسوب می شود. این مؤسسه با بهره گیری از روش های نوین آموزشی و اساتید مجرب، پاسخگوی کلیه نیاز های زبان آموزان می باشد. این مؤسسه با استفاده از برترین امکانات آموزشی، زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان عزیز، آموزش خواهد داد. اگر شما یکی از افرادی هستید که به یادگیری زبان آلمانی علاقه دارید، ولی هیچ اطلاعی نسبت به این زبان ندارید، ثبت نام در دوره های زبان نگار، بهترین راهکار می باشد.

 

بهترین کلاس آلمانی در تهران، یعنی زبان نگار، از متد های به روزی استفاده می کند که زبان آموزان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسند و بتوانند به راحتی با استفاده از زبان آلمانی با دیگران ارتباط برقرار کنند. با توجه به شرایط موجود، هزینه کلاس آلمانی زبان نگار، مناسب و معقول می باشد. شما می توانید از طریق لینک ثبت نام آنلاین موجود در جداول بالا، در این دوره ها شرکت کنید.

 

دیگر مزیت ارزنده این مؤسسه، برگزاری دوره ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است. اگر برای شرکت در دوره های حضوری، وقت کافی ندارید و شرایط مهیا نیست، می توانید از آموزش آنلاین آلمانی استفاده کنید. از نظر محتوا و مطالبی که در کلاس ها ارائه می شوند، کلاس حضوری و آنلاین هیچ تفاوتی ندارند.

 

عوامل مؤثر بر هزینه کلاس آلمانی

عوامل مؤثر بر هزینه کلاس آلمانی

 

شیوه تدریس نقش بسیار مهمی در هزینه کلاس آلمانی دارد. بر اساس اینکه شما چه نوع کلاسی را انتخاب می کنید هزینه ها متفاوت خواهد بود. کلاس های حضوری به طور معمول هزینه بیشتری نسبت به دوره های آنلاین دارند. علاوه بر این منابع و متد تدریسی نیز در هزینه کلاس مؤثر است.

 

مؤسسه زبان های خارجی زبان نگار از منابع معتبر Studio d و اشتارتر ویر، برای آموزش زبان آلمانی استفاده می کنند. این دو کتاب آموزشی زبان آلمانی از مطرح ترین منابع آموزشی زبان آلمانی به شمار می آیند.

 

بهره گیری از به روز ترین شیوه های تدریس در دوره های زبان نگار سبب شده است که کلاس ها در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشند. همین مسئله، عاملی برای تعیین هزینه کلاس آلمانی است. زبان نگار تضمین می کند که با شرکت در این کلاس ها، بر زبان آلمانی مسلط شوید. در نتیجه هیچ نگرانی بابت هزینه هایی که برای این دوره ها می پردازید، وجود ندارد؛ چرا که مطمئن هستید پس از گذراندن این دوره ها، زبان آلمانی را به بهترین شکل ممکن آموخته اید و دیگر می توانید به اهداف خود، نظیر مهاجرت، بدست آوردن موقعیت شغلی و پیشرفت تحصیلی فکر کنید.

 

همان طور که در ابتدای مطلب هم اشاره داشتیم، هزینه کلاس ها به مؤلفه های گوناگونی وابسته است. برخی از مؤلفه ها را در ادامه مشاهده خواهیم کرد :

 

·         خصوصی، گروهی یا نیمه گروهی بودن کلاس ها

·         آنلاین یا حضوری بودن دوره ها

·         روش و متدهای تدریس

·         سابقه و تجربه مدرسین

·         شهر و منطقه محل تدریس

 

با توجه به این مؤلفه ها و سطح معلوماتتان و همین طور مشاوره با کارشناسان زبان نگار، می توانید بهترین دوره را انتخاب کنید و از طریق جداول بالا، به راحتی و به صورت آنلاین، ثبت نام کنید.

 

شرایط و هزینه کلاس آلمانی

خصوصیات آموزش زبان آلمانی در زبان نگار

 

آموزشگاه زبان نگار، تدریس زبان های خارجی را به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهد. زبان آموز با توجه به برنامه زمانی خود، می تواند نوع کلاس را انتخاب کند. از جمله اهدافی که مؤسسه زبان نگار برای برگزاری دوره های زبان آلمانی خود دنبال می کند موارد زیر هستند:

 

·         آمادگی آزمون های سفارت آلمان که در ایران گوته برگزار کننده آزمون است.

·         مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحیح مطابق با گویش رایج در کشور های آلمانی زبان

·         فهم و درک متن های شنیداری و نوشتاری که به زبان آلمانی معتبر و اصیل تنظیم شده اند

·         مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غیررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

·         آشنایی با شاخصه ‌های فرهنگی و اجتماعی کشور های آلمانی زبان

 

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت، شما زبان آموزان عزیز می توانید با ثبت نام آنلاین رزرو خود را انجام دهید. در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای مشاوره جهت هزینه کلاس آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید.

 

لازم به ذکر است حتماً پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس با ما تماس بگیرید:

 

 • ۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴
 • ۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷
 • ۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲
 • ۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

 

۳ نظرات
 • اشتراک ها: حسنی
  پاسخ
  ارسال شده در۳:۰۷ ق٫ظ, مرداد ۳, ۱۴۰۰
 • عباس احمدزاده
  پاسخ
  ارسال شده در۹:۱۷ ق٫ظ, مرداد ۳, ۱۴۰۰

  سلام. دوره از کی شروع میشه؟ منظورم برای مبتدیان هست.

 • ارین یوسف زاده
  پاسخ
  ارسال شده در۱۲:۳۵ ب٫ظ, مرداد ۵, ۱۴۰۰

  سلام کلاس B2 فشرده گروهی می خواستم

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت