هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

 

انواع دوره های ترکی :

۱- حضوری

۲- مجازی آنلاین(جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.) 

ثبت نام آنلاین زبان ترکی :(حضوری)

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت، شما زبان آموز عزیز می توانید با ثبت نام آنلاین رزرو خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است حتما  پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس تان با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

چنانچه برای پرداخت از گوشی موبایل استفاده می کنید ،آن را در حالت landscape قراردهید.

تعداد جلسات ترمسطح برای آزمونکتاب سطح ترمهزینه (تومان)لینک ثبت نام آنلاین دوره های ترکی

زبان نگار

۱۲TEMELYEDİ İKLİM 1A1۱۳۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲TEMELYEDİ İKLİM 1A1۲۳۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲TEMELYEDİ İKLİM 1A1۳۳۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲TEMELYEDİ İKLİM 2A2۴۳۳۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲TEMELYEDİ İKLİM 2A2۵۳۳۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲TEMELYEDİ İKLİM 2A2۶۳۳۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲ORTAYEDİ İKLİM 3B1۷۳۴۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲ORTAYEDİ İKLİM 3B1۸۳۴۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲ORTAYEDİ İKLİM 3B1۹۳۴۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲ORTAYEDİ İKLİM 4B2۱۰۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲ORTAYEDİ İKLİM 4B2۱۱۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲ORTAYEDİ İKLİM 4B2۱۲۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲İLERİYEDİ İKLİM 5C1۱۳۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲İLERİYEDİ İKLİM 5C1۱۴۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲İLERİYEDİ İKLİM 5C1۱۵۳۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲İLERİYEDİ İKLİM 6C2۱۶۴۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲İLERİYEDİ İKLİM 6C2۱۷۴۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲İLERİYEDİ İKLİM 6C2۱۸۴۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان ترکی : چرا ترکی یاد می گیریم؟!

 

آموزش زبان ترکی در مرکز زبان نگار

بابیش از ۱۸ سال سابقه تدریس ترکی در تهران

 

نحوه برگزاری کلاسها:

درمرکز زبان نگار کلاسها به صورت فشرده سه روز در هفته سه ساعته – فشرده دو روز در هفته سه ساعته – ترمیک سه روز در هفته  – آخر هفته ها برگزارمیشود. 

 

سطوح زبان ترکی:

سطوح زبان ترکی A1-A2-B1-B2  می باشد.

در مرکز زبان نگار هر سطح از زبان ترکی شامل ۳ترم است.

 

انتخاب کلاس ها براساس زمان بندی زبان آموز  :

 

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در کمتراز دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در کمتر از۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۳ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در کمتر از ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در ۴ماه به اتمام میرسد.

 

یادگیری زبان ترکی و کاربرد هایش :

ادامه تحصیل، مهاجرت و پیدا کردن شغل در کشور ترکیه نیازمند  یادگیری ترکی استانبولی است. فرصت های اقتصادی و تجاری و همچنین فرصت های تحصیلی در ترکیه وجود دارد و بر اهمیت یادگیری این زبان می افزاید. برای موفقیت بیشتر در موقعیت های شغلی و تحصیلی خود نیاز دارید زبان ترکی را علاوه بر زبان انگلیسی یاد بگیرید چرا که مردم ترکیه به زبان خود بسیار علاقمند و متعصب هستند. برای اینکه بتوانید به بهترین نحو بر زبان ترکی مسلط شوید باید در دوره های آموزش ترکی استانبولی شرکت کنید. هزینه کلاس ترکی استانبولی یکی از مولفه های تعیین کننده انتخاب دوره ها است. در این مطلب قصد داریم بهترین آموزشگاه زبان ترکی را به شما معرفی کنیم شما می توانید از طریق لینک پرداخت آنلاین به سادگی در کلاس ترکی استانبولی ثبت نام کنید.

 

بهترین آموزشگاه و هزینه کلاس ترکی استانبولی در تهران

 

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های  Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای  یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده است. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کند. همچنین تلاش زبان نگار این است که هزینه کلاس ترکی استانبولی مناسب باشد تا زبان آموزان بتوانند در این دوره ها شرکت کنید.

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ترکی استانبولی استفاده کنید.

این آموزشگاه ترکی استانبولی تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: مکالمه روزمره ترکی استانبولی : اصطلاحاتی که باید بدانید!

 

مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان نگار

تمام مهارت های زبان ترکی شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت می کند.

اساتید کلاس آموزش ترکی استانبولی مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز ماهر هستند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان می شوند. همچنین تلاش این موسسه بر برگزاری دوره ها با هزینه کلاس ترکی استانبولی مناسب می باشد.

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی

هزینه کلاس ترکی استانبولی

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی در زبان نگار

عوامل مختلفی بر تعیین هزینه کلاس ترکی استانبولی موثر است. خصوصی، گروهی یا نیمه گروهی بودن کلاس ها از عوامل موثر بر هزینه دوره های آموزشی می باشند. روش و متدهای تدریس، سابقه و تجربه مدرسین،  از دیگر عوامل موثر بر تعیین هزینه کلاس به توجه به مواردی که اشاره شد هزینه کلاس ترکی استانبولی برای دوره هادر زبان نگار در جدول بالا ذکر شده است. شما می توانید بر اساس شرایطی که دارید دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و به بهترین شکل زبان ترکی را آموزش ببینید.

 

روش تدریس در موسسه زبان نگار

دوره های آموزشی ترکی استانبولی زبان نگار برای برگزاری دوره های خود از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

کتاب Yedi iklim  به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی

هزینه کلاس ترکی استانبولی

 

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است. در این کلاس ها مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

 

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 

 تعداد جلسات آموزش سریع زبان ترکی استانبولی در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

علاقه مندان با  فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و در آن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

 

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های  Yedi  iklim  جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد. 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای مشاوره جهت هزینه کلاس ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه