هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

ترکی استانبولی یکی از شناخته شده ترین زبان های دنیا می باشد که ۸۸ میلیون نفر در سراسر جهان، از آن به عنوان زبان اول یا دوم استفاده می کنند. یادگیری زبان، فرصت های بی‌نظیری را برای شما مهیا می کند. با توجه به وضعیت عالی اقتصاد ترکیه، فرصت های شغلی بسیاری در این کشور وجود دارد. همچنین دانشگاه های خیلی خوبی هم برای پیشرفت تحصیلی شما وجود دارند. در این مطلب شما با بهترین کلاس آموزش ترکی استانبولی، هزینه و شرایط آن آشنا خواهید شد.

 

مؤسسه زبان نگار، بهترین آموزشگاه ارائه کننده زبان های خارجی، آموزش زبان ترکی استانبولی را در سطوح مختلف ارائه می دهد. شما با درخواست تعیین سطح، آن هم به صورت رایگان، می توانید با توجه به میزان معلومات خود، وارد یکی از این سطح شوید و یادگیری را آغاز کنید. هزینه کلاس ترکی استانبولی با توجه به آن سطحی که در آن قرار دارید متفاوت می باشد. به عنوان مثال هزینه سطح A1 با ۱۲ جلسه آموزش، ۳۷۰ هزار تومان و سطح B1 با ۱۲ جلسه آموزش، ۴۱۰ هزار تومان می باشد. در جداول زیر، شرایط هر سطح مشخص شده است. شما می توانید از لینک ثبت نام آنلاین هم برای شرکت در کلاس ها استفاده کنید.

 

 

اطلاعات و هزینه کلاس ترکی در جدول

 
 


پرداخت آفلاین:

واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۲۴۱۳۶۱۷۷ بانک ملی به نام ابراهیم شیخ زاده 


پرداخت آنلاین:

جدول زیر

سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1

۱

۱۲
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1

۲

۱۲
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1
۳
۱۲
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1
۴
۱۲
A2
TEMEL
YEDİ İKLİM 2

۵

۱۲

A2

TEMEL
YEDİ İKLİM 2

۶

۱۲
A2
TEMEL
YEDİ İKLİM 2
۷
۱۲
A2
TEMEL
YEDİ İKLİM 2

۸

۱۲
سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3

۹

۱۲
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3
۱۰
۱۲
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3
۱۱
۱۲
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3

۱۲

۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4
۱۳
۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4

۱۴

۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4
۱۵
۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4

۱۶

۱۲

شرایط و هزینه کلاس ترکی استانبولی 

 

در این بخش از مطلب با نحوه برگزاری و شرایط بهترین کلاس ترکی آشنا خواهید شد. قطعاً زبان نگار، بهترین انتخاب برای یادگیری زبان ترکی می باشد.

 

نحوه برگزاری کلاس ها :

 

 • فشرده سه روز در هفته سه ساعته
 • فشرده دو روز در هفته سه ساعته
 • ترمیک سه روز در هفته   
 • آخر هفته ها

 

سطوح زبان ترکی :

 

آموزش زبان ترکی استانبولی در مؤسسه آموزشی زبان نگار دارای ۴ سطح A1-A2-B1-B2می باشد. همان طور که در جداول مشاهده کردید، هر سطح دارای ۴ ترم می باشد.

 

انتخاب زمان کلاس ها توسط زبان آموز:

 

 • فشرده ۳ روز در هفته (هر سطح در کمتر از دو ماه به اتمام می رسد)
 • فشرده ۲ روز در هفته (هر سطح در کمتر از ۳ ماه به اتمام می رسد)
 • ترمیک ۳ روز در هفته (هر سطح در ۳ ماه به اتمام می رسد)
 • آخرهفته ۵ شنبه و جمعه (هر سطح در کمتر از ۳ ماه به اتمام می رسد)
 • آخر هفته ۵ شنبه یا جمعه (هر سطح در ۴ ماه به اتمام می رسد)

 

هزینه سطوح آموزش ترکی استانبولی :

 

 • سطح A1 : ۳۷۰ هزار تومان
 • سطح A2 : ۳۹۰ هزار تومان
 • سطح B1 و B2 : ۴۱۰ هزار تومان

انتخاب زمان کلاس ها توسط زبان آموز، یکی از خصوصیات زبان نگار می باشد. با توجه به این ویژگی، زبان آموزان می توانند بر اساس زمان بندی خودشان، زمان کلاس ها را انتخاب کنند. دیگر مشخصه قابل توجه زبان نگار، هزینه معقول کلاس ترکی استانبولی آن می باشد. شما می توانید با پرداخت شهریه مناسب سطح مدنظر خود، با دریافت آموزش های با کیفیت، به بهترین شکل روی زبان ترکی استانبولی تسلط پیدا کنید.

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی

هزینه کلاس ترکی استانبولی

 

دوره های زبان ترکی زبان نگار

 

زبان نگار با ارائه دوره های زبان ترکی در سطوح مختلف، کار را برای یادگیری، بسیار آسان کرده است. شما در هر دوره طبق یک منبع آموزشی مناسب، آموزش داده خواهید شد. این دوره ها با بهترین امکانات آموزشی برگزار می شوند. در ادامه بیشتر با این دوره ها آشنا می شویم.

 

دوره زبان ترکی استانبولی مقدماتی

 

دوره های مقدماتی زبان ترکی استانبولی زبان نگار، ویژه افرادی می باشند که برای فرصت های شغلی و پیشرفت تحصیلی، قصد دارند که زبان ترکی را از پایه یاد بگیرند. اگر هیچ اطلاعی از زبان ترکی ندارید و مبتدی هستید، باید از دوره زبان ترکی استانبولی مقدماتی A1 استفاده کنید. برای افزایش معلومات و مسلط تر شدن هم می توانید از دوره زبان ترکی استانبولی مقدماتی A2 استفاده کنید. توجه داشته باشید که دوره سطح A1 پیش نیاز این دوره می باشد.

 

دوره زبان ترکی استانبولی متوسطه

 

اگر می خواهید در سطوح بالاتری، یادگیری ترکی استانبولی را فرا بگیرید، باید از دوره های متوسطه استفاده کنید. در این دوره ها سطح کتاب های آموزشی، ارتقا پیدا می کند و نکات مهمتری آموزش داده می شود. دوره زبان ترکی استانبولی متوسطه B1 و B2دوره هایی هستند که در سطوح متوسطه برگزار می شوند. برای شرکت در این دوره ها، حتماً باید سطوح A1 و A2 را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.

 

مزایای یادگیری ترکی استانبولی در زبان نگار

 

مهاجرت، فرصت های شغلی بسیار، پیشرفت تحصیلی و تبدیل شدن به مدرس زبان ترکی از مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند. راه حل دستیابی به این مزایا، این است که باید بهترین کلاس ترکی استانبولی را که هزینه مناسبی هم داشته باشید را انتخاب و برای ثبت نام در دوره های آن اقدام بفرمایید. استفاده از یک آموزشگاه با کیفیت، بهترین راهکار برای یادگیری اصولی ترکی استانبولی می باشد.

 

 آموزشگاه های زبان خارجی زبان نگار، با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات ارزشمندی را به زبان آموزان ارائه می دهد. در این مؤسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارت TÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های  Serbest Konuşmaşma، آزمون  VIP ، آزمون Yös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

 

زبان نگار با استفاده از جدیدترین متد های تدریس، آموزش هایی را در سطح استانداردهای بین المللی ارائه می دهد. با توجه به برنامه دقیق آموزشی، زبان نگار هر آنچه که برای یادگیری ترکی استانبولی لازم است را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. در دوره های آموزشی زبان نگار، شما علاوه بر اینکه روی گرامر، مکالمه و واژگان ترکی استانبولی تسلط پیدا می کنید، با فرهنگ و آداب مردم ترکیه هم آشنا خواهید شد. با گذراندن دوره های ترکی استانبولی، کلیه مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را یاد خواهید گرفت.

 

اگر زمان کافی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که از کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ترکی استانبولی استفاده کنید. همچنین برای صرفه جویی در وقت و استفاده بهینه تر از زمان می توانید از آموزش آنلاین ترکی استانبولی استفاده کنید. محتوای ارائه شده در کلاس های حضوری و آنلاین یکسان هستند.

 

خصوصیات برجسته زبان نگار در آموزش زبان های خارجی

 

شما بعد از گذراندن دوره های ترکی استانبولی، کاملاً بر مهارت های ۴ گانه تسلط پیدا می کنید. اساتید کلاس آموزش ترکی استانبولی مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز مهارت بالایی دارند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان به یادگیری می شوند. همچنین تلاش این مؤسسه بر برگزاری دوره ها با هزینه کلاس ترکی استانبولی مناسب می باشد.

 

عوامل مؤثر بر هزینه کلاس ترکی استانبولی

 

عوامل مختلفی روی تعیین هزینه کلاس ترکی استانبولی تأثیرگذار هستند. خصوصی، گروهی یا نیمه گروهی بودن کلاس ها از عوامل مؤثر بر هزینه دوره های آموزشی می باشند. روش و متدهای تدریس، سابقه و تجربه مدرسین، از دیگر عوامل مؤثر بر تعیین هزینه کلاس هستند. با توجه به مواردی که ذکر شد هزینه کلاس ترکی استانبولی برای دوره ها در زبان نگار در جداول بالا درج شده است. شما می توانید بر اساس شرایطی که دارید دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و به بهترین شکل زبان ترکی را آموزش ببینید.

 

شیوه تدریس ترکی استانبولی در زبان نگار

 

در کلاس های آموزش ترکی استانبولی، از نوین تمرین شیوه ها و ابزار ها آموزشی استفاده می شود. همچنین آموزش ها در بالاترین سطح کیفی ارائه می شوند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم، مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد. کتاب Yedi iklimمرجع آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان نگار می باشد. این کتاب آموزشی زبان ترکی استانبولی معتبر ترین و بروز ترین شیوه آموزش مکالمه ترکی استانبولی می باشد.

 

خصوصیات کتاب Yedi iklim :

 

·استفاده از مکالمات روزمره و کاربردی

·استفاده از اصطلاحات مفید

·بیان گرامر به زبان ساده

·دارای فایل های صوتی متنوع

·در مقایسه با کتاب Hitit، انتخاب مناسب تری برای یادگیری ترکی استانبولی محسوب می شود.

 

کادر آموزشی و ماهر زبان نگار قصد دارند که مکالمه روزمره را به زبان آموزان آموزش دهند تا آن ها گام بلندی برای یادگیری برداشته باشند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

 

هزینه کلاس ترکی استانبولی هزینه کلاس ترکی استانبولی

 

انواع دوره های ترکی

 

مؤسسه زبان های خارجی زبان نگار، آموزش های خود را به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهد. یعنی زبان آموز با توجه به شرایطی که دارد می تواند نوع کلاس را انتخاب کند.

 

تعداد جلسات آموزش سریع زبان ترکی استانبولی در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

 

علاقه مندان با فراگیری و تسلط به کتاب اول Yedi iklimقادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتابYedi iklim  برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و در آن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است؛ بنابراین آموزش مجموعه کتاب های Yedi iklim باید با برنامه ریزی دقیق و مدون انجام پذیرد. اساتید مجرب زبان نگار، به بهترین شکل ممکن، آموزش این کتاب را به زبان آموزان ارائه می دهند.

 

یکی دیگر از امتیاز های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی این است که زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های Yedi iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند.

 

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت، شما زبان آموزان عزیز می توانید با ثبت نام آنلاین رزرو خود را انجام دهید.در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای مشاوره جهت هزینه کلاس ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید.

 

لازم به ذکر است حتماً پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس با ما تماس بگیرید:

·۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

·۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

·۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

·۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت