خرید ووچر جی آر ای (GRE) | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

خرید ووچر جی آر ای (GRE)

خرید ووچر جی آر ای (GRE)

برای خرید ووچر جی آرای از مرکز تافل زبان نگار کلیک کنید.

 

 

همانطور که می دانید آزمون GRE که اختصار عبارت Graduate Record Examination می باشد، توسط ETS  ایجاد شده است. آزمون GRE توسط هزاران دانشگاه و مدارس کسب‌ و کار برای تصمیم‌گیری در مورد پذیرش و هزینه تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف این آزمون سنجش توانایی‌ها و معلومات  فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر ازکارشناسی مورد نیاز است. دانشگاه‌های آمریکایی و کانادایی معمولاً داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط پذیرش به مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا قرار می‌دهند. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی درباره خرید ووچر جی آر ای و هزینه این آزمون به شما ارائه دهیم.

 

آزمون عمومی جی آر ای یک آزمون استاندارد است که برای پذیرش رشته‌های مختلف در بسیاری از دانشگاه ها و دانشکده‌های کسب وکار در سرتاسر جهان پذیرفته شده‌است. آزمون جی آر ای در دو حالت و فرمت مبتنی بر کامپیوتر و مبتنی بر کاغذ انجام می‌شود.  علاوه بر آزمون عمومی gre، شش آزمون موضوعی gre  وجود دارد که دانشجویان را در حوزه‌های مربوطه خود ارزیابی می‌کنند. افراد علاقمند به پی‌گیری تحصیلات عالیه، به خصوص کارشنارسی ارشد، MBA  یا مدرک دکتری می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. آزمون جی آر ای در بیش از ۱۰۰۰ مرکز آزمایشی در بیش از ۱۶۰ کشور برگزار می شود.

آزمون جی آر ای شامل سه بخش عمده نوشتن تحلیلی، استدلال کلامی و استدلال کمی را پوشش می‌دهد. در حالی که استدلال کلامی و کمی در یک مقیاسی با اعداد ۱۳۰ – ۱۷۰ امتیازدهی می شوند، نوشتن تحلیلی در مقیاس ۰ – ۶ ارزیابی می شوند. شما برای شرکت در این آزمون نیاز به خرید ووچر آزمون جی آر ای دارید.

 

خرید ووچر جی آر ای

خرید ووچر جی آر ای

 

هزینه آزمون جی آر ای

هیچ محدودیتی برای افرادی که مایل باشند آزمون جی آر ای  را انجام دهند وجود ندارد. هیچ اجباری براساس صلاحیت یا سنی که بر روی متقاضیان اعمال شود، وجود ندارد. اگرچه نمرات آزمون اعتبار ۵ ساله دارند و توسط بسیاری از دانشگاه‌ها قابل‌قبول هستند، اما توصیه می‌شود که دانشجویان نمرات خود را تا ۲ سال  پس از دریافت مدرک ارائه کنند تا تاثیر بهتری بر دانشگاه‌ها داشته باشند.

هزینه‌های خرید ووچر جی آر ای  از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و آن را نمی توان به هر واحد پول دیگری غیر از دلار آمریکا پرداخت کرد. گزینه‌های متعددی در دسترس هستند، که با آن می‌توانید پرداخت هزینه آزمون جی آر ای را انجام دهید.

 

مرتبط بخوانید: آزمون GRE چیست؟ چطور در آن موفق شویم؟

 

خرید ووچر جی آر ای : حالت های پرداخت

این هزینه‌ها را می توان در بسیاری از حالت ها پرداخت کرد. در زیر لیستی از حالت پرداخت معتبر برای خرید ووچر جی آر ای آورده شده‌است:

کارت اعتباری بین المللی

حواله دلار آمریکا

چک معتبر

کوپن های یونسکو

 و …

چک معتبر باید به نام ” ETS GRE”  باشد که در بانک‌های آمریکا قابل پرداخت‌است. این چک ها معمولا در اغلب دفاتر شعبه اصلی بانک‌ها که دارای یک باجه مبادله خارجی هستند صادر می‌شوند. این روش های پرداخت ممکن است برای شما کمی دشوار باشد. شما به راحتی می توانید خرید ووچر جی آر ای را از سایت زبان نگار انجام دهید و از کد ووچر دریافتی برای ثبت نام آزمون جی آر ای استفاده کنید.

 

محصولات مرتبط: خرید ووچر آزمون معتبر GRE

 

خرید ووچر جی آر ای : هزینه در کشورهای مختلف

به طور کلی هزینه آزمون جی آر ای در تمام جهان به جز کشورهای استرالیا، چین، نیجریه و ترکیه به میزان ۲۰۵ دلار برای آزمون عمومی و ۱۵۰ دلار برای آزمون موضوعی اختصاص‌داده شده‌است. آزمون های موضوعی شامل رشته های بیولوژی، شیمی، ادبیات انگلیسی، ریاضیات، فیزیک و روانشناسی می باشد که هزینه خرید ووچر جی آر ای آن ها بیشتر از آزمون جی آر ای عمومی می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که آزمون جی آر ای عمومی مبتنی بر کامپیوتر است درصورتی که آزمون جی آر ای موضوعی مبتنی بر کاغذ می باشد.

افرادی که می‌خواهند زمان آزمون را دوباره تعیین کنند، باید هزینه ۴۰ دلاری را بابت این تغییر زمان پرداخت کنند. هر گزارش امتیاز اضافی به ۱۵ دلار بابت هر برگه نیاز دارد. بازپرداخت هزینه در صورت لغو آزمون ۶۰ دلار خواهد بود و تنها در صورتی معتبر است که لغو حداقل ۷ روز قبل از تاریخ آزمون انجام شود. هزینه ثبت نام استندبای ۳۵ دلار آمریکا است.

 

خرید ووچر جی آر ای

خرید ووچر جی آر ای

 

ثبت نام آزمون جی آر ای

بعد از خرید ووچر جی آر ای شما باید در برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنید. برای ثبت نام، سه روش وجود دارد که شما می توانید از طریق وب سایت ETS ، تماس تلفنی یا از طریق ایمیل این کار را انجام دهید.

برای ثبت نام از طریق وب سایت ETS شما باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. از این حساب کاربری برای وارد کردن کد ارائه شده پس از خرید ووچر جی آر ای ، مشاهده نتایج آزمون و … استفاده می شود. برای ایجاد حساب کاربری به نام و نام خانوادگی، آدرس و ایمیل احتیاج است.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای خرید ووچر جی آر ای را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه