مکالمه فشرده آلمانی : بهترین راه یادگیری!

مکالمه فشرده آلمانی : بهترین راه یادگیری!

اگر دوست دارید خیلی سریع به زبان آلمانی صحبت کنید روش های مختلفی را می توانید امتحان مکنید. کلاس های حضوری، دوره های مجازی و … انتخاب های پیش روش شما هستند. در این مطلب قصد داریم روش مکالمه فشرده آلمانی را به شما معرفی کنیم که به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن به زبان آلمانی حرف بزنید. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

مکالمه فشرده آلمانی

مکالمه فشرده آلمانی

 

دلایل استفاده از مکالمه فشرده آلمانی

اگر شرایط زیر را دارید دوره های مکالمه فشرده آلمانی بهترین انتخاب برای شما است تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن به اهداف خودتان برسید:

  • تمایل دارید خیلی سریع بر زمان آلمانی مسلط شوید
  • وقت کافی برای آموزش های طولانی مدت ندارید
  • رویدادی در پیش دارید که خیلی سریع برای آن باید آماده شوید
  • سفری به کشور های آلمانی زبان برنامه ریزی کرده اید و دوست دارید به زبان آلمانی مکالمه کنید
  • قصد ادامه تحصیل در کشور های آلمانی زبان را دارید
  • قصد مهاجرت و یا اشتغال در آلمان را دارید و باید سریعا خود را آماده کنید

حتی اگر هیچ یک از شرایط فوق را ندارید و تمایل دارید بر حسب علاقه خود به زبان آلمانی مسلط شوید و امکان آن را ندارید که به طور مرتب در کلاس های حضوری شرکت کنید می توانید دوره های مکالمه فشرده آلمانی را انتخاب کنید. در این حالت در سریع ترین حالت ممکن قادر خواهید بود تا به زبان آلمانی ارتباط برقرار کنید.

 

مکالمه فشرده آلمانی

مکالمه فشرده آلمانی

دوره مکالمه فشرده آلمانی در زبان نگار:

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. برای کارهای روزمره، علاقه شخصی، پیشرفت شغلی، مهاجرت، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود. به جرات میتوان گفت موسسه آموزشی زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را برای متقاضیان آموزش ساده آلمانی رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

مرتبط بخوانید: مکالمه روزمره آلمانی : ۹۵ اصطلاح ضروری

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید. آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد. شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید.

 

مکالمه فشرده آلمانی

مکالمه فشرده آلمانی

جزئیات دوره مکالمه فشرده آلمانی

یکی از بهترین منابع موجود برای مکالمه فشرده آلمانی کتاب Menschen می باشد. انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است و کتاب Menschen  نیز از همین انتشارات می باشد. کتاب Menschen از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب برای آموزش ساده آلمانی می باشد.

 علاوه بر این کتاب، کتاب آموزش آلمانی Studio d نیز از محبوب ترین کتاب ها برای آموزش سریع آلمانی و دوره های مکالمه فشرده آلمانی می باشد. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.

 

مرتبط بخوانید: آموزشگاه آلمانی در انقلاب

 

هر کتاب حاوی ۱۲ درس با موضوعات و موقعیت های متنوع روزمره است. در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتاب Studio d  بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند.

این کتاب _ در پایان هر ۴ درس _ در قالب ایستگاهی جهت تکرار و آشنایی بصری زبان آموزان طراحی شده است که به آنها این امکان را می دهد تا به درک بیشتری از موضوعات پیشین برسند . همچنین در پایان هر جلد یک نمونۀ امتحان در سطوح مختلف A1, A2, B1وجود دارد، تا زبان آموز با شیوۀ سوالات امتحانی آشنا شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین متد یادگیری آلمانی : جزئیات + معرفی کامل

 

مکالمه فشرده آلمانی

مکالمه فشرده آلمانی

اهداف دوره مکالمه فشرده آلمانی در موسسه زبان نگار چیست؟

آموزش مکالمه آلمانی در سریعترین زمان ممکن و با استفاده از جدیدترین منابع

آموزش کاربردی و ساده زبان آلمانی

مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره های مکالمه فشرده آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه