بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

افرادی که تمایل دارند به آسانی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند به دنبال انتخاب بهترین کلاس مکالمه هستند که بتوانند مهارت های گفتاری و شنیداری خود را بهبود بخشند. روش های مختلفی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی وجود دارد اما اگر تمایل دارید به صورت اصولی و صحیح به مکالمه زبان انگلیسی مسلط شوید، پیشنهاد می کنیم در کلاس مکالمه شرکت کنید. این کلاس ها تمام مهارت هایی که نیاز دارید را تقویت خواهد کرد. در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران را به شما معرفی کنیم همراه ما باشید.

 

دلایل شرکت در بهترین کلاس مکالمه

زبان آموزان به دلایل مختلفی در بهترین  کلاس مکالمه شرکت می کند. زمانی که استاد شما بداند چرا میخواهید در کلاس مکالمه شرکت کنید، می‌تواند بر اساس نیازهای شما راهنمایی هایی به شما ارائه دهد.

بنابراین بهتر است قبل از شرکت در کلاس های مکالمه، هدف و انگیزه خود را از این کار مشخص کنید. این موضوع هم به شما و هم به استادتان کمک فراوانی خواهد کرد.

 

تسلط بر مکالمه برای سفر

بسیاری از افراد برای سفر به کشورهای انگلیسی‌ زبان دچار استرس می شوند، به خصوص اگر بدون تور سفر کنند. سفارش غذا، رزرو کردن هتل، سوال کردن مسیر و رسیدگی به مشکلاتی مانند بیماری، موقعیت‌های مفیدی هستند که در طول سفر ایجاد خواهد شد. حضور در بهترین کلاس مکالمه می تواند شما را به خوبی برای سفر آماده کند.

 

یادگیری مکالمه برای محیط های کاری

گاهی شرکت در بهترین کلاس مکالمه برای روان صحبت کردن در محیط کاری، به خصوص در زمینه‌های پزشکی و تحقیقاتی بسیار مفید می باشد. زبان اصلی مورد استفاده در شرکت‌های چند ملیتی یا حتی در شرکت‌های کوچک، اغلب انگلیسی است. بحث کردن و برنامه‌ریزی پروژه‌ها، ارائه اطلاعات و استفاده از واژگان خاص کار، جنبه‌های مهمی برای این زبان آموزان است.

 

مرتبط بخوانید: آموزش مکالمه زبان انگلیسی : ۱۳ روش کاربردی!

 

بهترین کلاس مکالمه برای قبولی در آزمون ها:

 در بسیاری از کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در مدارس بر روی مهارت های خواندن، گوش دادن و نوشتن تمرکز دارند. متاسفانه،در کلاسی با بیش از ۳۰ دانش‌آموز، عموما زمان کافی برای فعالیت‌های بهبود مهارت صحبت کردن وجود ندارد. دانش آموزان اغلب به دنبال دوره‌های اضافی برای بهبود مهارت‌های گفتاری خود هستند که برای پاس کردن امتحانات مورد نیاز است. کلاس های مکالمه به آن ها کمک می کند تا بتوانند نقاط ضعف خود را بهبود بخشند و آمادگی کاملی در امتحانات داشته باشند.

 

یادگیری مکالمه انگلیسی برای ارتباطات اجتماعی

بسیاری از افراد از بهترین کلاس مکالمه به عنوان بهانه ای عالی برای ارتباط با افراد انگلیسی زبان و تقویت مغز خود استفاده می‌کنند. شما می توانید با دوستانی در سراسر دنیا، به لطف اینترنت و چت تصویری در ارتباط باشید و از آن به عنوان فرصتی برای اجتماعی شدن ایجاد کنید.

 

بهترین کلاس مکالمه

بهترین کلاس مکالمه

 

ویژگی های بهترین کلاس مکالمه

یک کلاس مکالمه خوب موضوعاتی را برای بحث انتخاب می کند. موضوعات باعث می شوند تا بتوانیم مکالمه زبان را آسان‌تر تمرین کنیم. آن‌ها مجموعه‌ای از دایره لغات و دستور زبان و تمرکز برای گفتگو را فراهم می‌کنند. اما هر شخص به چیزهای مختلفی علاقه دارد. افراد بزرگسال علایق و تجربیات متفاوتی نسبت به جوانان دارند. زمانی که یک کلاس زبان غیر درسی را اجرا می‌کنید، ترکیب علایق و سنین می‌تواند برنامه‌ریزی کلاس را دشوار کند.

نمیتوان موضوعی را انتخاب کرد که برای همه افراد کلاس مورد پسند قرار گیرد. این بسیار استرس زا و حتی غیرممکن است.

در جلسه اول بهترین کلاس مکالمه از همه زبان‌آموزان خواسته می شود که موضوعاتی را که دوست دارند درباره آن صحبت کنند را بیان کنند. برای هر زبان‌آموز یادداشتی تهیه می شود، یا به آن‌ها کمک می شود که فرم معرفی را پر کنند.

موضوعاتی انتخاب می شوند که مورد علاقه اکثریت است و از آن برای بحث در کلاس مکالمه استفاده می شود.

احتمالا اگر زبان آموزان بزرگسال باشند موضوعات کامپیوتر یا تکنولوژی را دوست نداشته باشند، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که موضوع گوشی های هوشمند برای بحث انتخاب شود!

از موضوعات بحث‌برانگیز دوری می شود، مگر اینکه گروه را خوب شناسایی کرده باشند. سیاست و مذهب دو حوزه هستند که می‌توانند منجر به بحث داغ شوند، اما ممکن است برخی از  افراد احساس ناراحتی ‌کنند. اما با برخی از گروه‌ها، این موضوعات می‌توانند بهترین بحث‌ها را ایجاد کنند!

موضوعاتی را انتخاب می شود که در دنیای واقعی مورد استفاده باشند و زبان آموزان به احتمال زیاد کلمات جدیدی را به خاطر داشته باشند که در خارج از کلاس از آن استفاده کنند. نقش بازی کردن می‌تواند خوب باشد، به خصوص با دانش آموزان خجالتی، اما بسیاری از آن‌ها احساس می‌کنند که چنین تمریناتی برنامه ریزی شده است و کاربردی نیست.

نقش هایی را انتخاب کنید که زبان آموزان بتوانند خلاق باشند. موقعیت هایی مانند بیمار / پزشک، مشتری رستوران / پیشخدمت و غیره انتخاب کنید تا از مکالمات محدود و ساختگی اجتناب کنید.

  

مرتبط بخوانید: آموزش مکالمه انگلیسی : ۱۵ راحل حل فوق العاده

 

اصلاح اشتباهات در طول بهترین کلاس مکالمه

هدف یک کلاس مکالمه ، برقراری ارتباط با تاکید بر روی پاسخگویی سریع و رسیدن به ایده درست است. زبان آموزان باید تشویق شوند تا از استفاده کردن از قوانین اجتناب کنند. زبان انعطاف‌پذیر است و مجموعه‌ای از قوانین نیست.

بسیاری از زبان آموزان می‌خواهند یک گوینده انگلیسی بومی تلفظ آن‌ها را تصحیح کند. اما چگونه می‌توان تلفظ را تصحیح کرد در حالی که لهجه‌های مختلف انگلیسی وجود دارد؟

نکته: از تصحیح بیش از حد اجتناب کنید و زبان آموزان را برای کمک به یکدیگر تشویق کنید. بهتر است اشتباهات یا تلفظ را فقط در زمانی اصلاح کنید که معنی آن نامشخص یا غلط باشد.

 

تنظیم مدت‌ زمان بهترین کلاس مکالمه

بهترین زمان مناسب برای کلاس مکالمه  ۶۰ تا ۹۰ دقیقه است. صحبت کردن به زبان انگلیسی دشوار است و دانش آموزان در کلاس‌های طولانی خسته خواهند شد. همچنین اگر یک کلاس خیلی کوتاه باشد، آن‌ها به اندازه کافی آماده نخواهند شد که شروع به صحبت کردن کنند.

 

بهترین کلاس مکالمه

بهترین کلاس مکالمه

 

ایجاد کلاس مکالمه لذت بخش

استفاده از بازی‌ کلمات، معماها، فیلم‌های کوتاه یا آهنگ‌ها و فعالیت‌هایی که می‌توانند در آن‌ها استراحت کنند، کمک می‌کند تا کلاس مکالمه جذاب تر شود. از طنز نیز می توانید برای جذاب شدن کلاس ها استفاده می شود.

یادگیری زبان جدید درست مانند تغییر عادت است، اگر زبان آموزان و مربی از روند بهترین کلاس مکالمه لذت نبرند، هیچ توسعه و پیشرفتی وجود نخواهد داشت.

 

بهترین کلاس مکالمه به شیوه ی زبان مادری در زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار  به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد. تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد. اعتقاد ما بر این است که حفظ کردن محدود جملات، پنج جمله کاربردی بصورت روزانه و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی، دو بازه ی ۳۰ دقیقه ای در روز بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد ما تمرین ۹۰ دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای ۳ ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ راه حل واقعا کاربردی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید وپرکاربرد، آموزش داده میشود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان نگاری به واسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از بهترین کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید.پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود.

 

مرتبط بخوانید: مکالمه انگلیسی Free Discussion

 

دوره های ویژه مکالمه انگلیسی در زبان نگار

درزبان نگار  دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم  میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

 

فعالیت هاو پیشنهاد های اساتید زبان نگار در بالابردن توانایی مکالمه انگلیسی در کلاس مکالمه

تماشای فیلم و کارتون های زبان اصلی در بهترین کلاس مکالمه

 این موضوع میتواند برای شما بسیار مفید باشد. زمانی که شما در محیطی قرار ندارید که همگان از زبان انگلیسی برای رفع نیاز های خود استفاده کنند باید خود را در محیطی مشابه قرار دهید تا یادگیری زبان به صورت غریزی نیز برای شما اتفاق بیافتد. تماشای فیلم وکارتون های زبان اصلی میتواند در ساخت این محیط های مشابه بسیار مفید باشد.

 دفترخاطرات و یا وبلاگ به زبان انگلیسی داشته باشید.

این موضوع به شما کمک میکند تا بتوانید تمامی آنچه در ذهن دارید را به راحتی به زبان و آنرا از زبان به متن منتقل کنید. بنابر این با این شیوه یاد می گیرید که انواع کلمات انگلیسی که در ذهن شما قرار گرفته است را چگونه به نوشتاری بسیار دقیق و زیبا و همچین به گفتاری ماندگار و روان تبدیل کنید.

 

بهترین کلاس مکالمه

بهترین کلاس مکالمه

 

به رادیو های زبان انگلیسی گوش بدهید

تصور کنید ذهن شما مانند ذهن یک کودک آمادگی دریافت هر زبانی را دارد.اما آیا کودک با خواندن متون به زبان تلسط پیدا میکند؟

پاسخ بسیار واضح است.کودکان به گوش دادن به کلماتی که والدین به کار میبرند به یادگرفتن زبان میپردازند. شما نیز باید از این ترفند استفاده کنید و با گوش کردن مداوم کلمات و جملات انگلیسی ذهن خود را آماده مکالمه انگلیسی کنید.

 

انواع دوره های مکالمه انگلیسی و بحث آزاد در مرکز زبان نگار

افرادی که هر کتاب و سطح مربوطه را با دادن آزمون شفاهی وکتبی به اتمام رسانده اند قبل از ورود به کلاس و دوره بعدی حتما بایستی  بهترین کلاس مکالمه را بگذرانند.

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط کلاس مکالمه بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند.این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی ، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

افرادی که بدون کتاب از دوره های ENGLISH CLUB، استفاده می کنند این دوره ها دارای ویژگی منحصربه فردی هستند که شخص را با سیستم مکالمه محور پیش میبرد و با کارگروهی و تمرین های گروهی بدون کتاب هر ۴ مهارت را کار میکند.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه