هزینه کلاس مکالمه انگلیسی + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی + ثبت نام آنلاین : امروزه ممکن است در شرایط مختلفی از قبیل محیط های تحصیلی، شغلی و غیره نیاز به تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی را احساس کرده باشد. زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند با اعتماد به نفس در موقعیت های مختلف حضور پیدا کنید و به موفقیت دست پیدا کنید. یکی از بهترین روش های یادگیری زبان شرکت در کلاس های آموزش مکالمه می باشد که مهارت های زبان آموزان را تقویت می کند. هزینه کلاس مکالمه انگلیسی می تواند یکی از عواملی باشد که در انتخاب کلاس مکالمه تاثیرگذار باشد. در این مطلب به عوامل موثر بر هزینه کلاس های آموزش مکالمه خواهیم پرداخت. همچنین شما را با هزینه کلاس مکالمه در موسسه زبان های خارجی زبان نگار آشنا خواهیم کرد و لینک ثبت نام آنلاین را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت ، شما زبان آموز عزیز می توانید با ثبت نام انلاین رزرو خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است حتما  پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس تان با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

 

ردیفعنوان دوره سطح دورههزینه (تومان)لینک ثبت نام آنلاین دوره مکالمه
۱FREE-DISCUSSION 1ELEMENTRY۲۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲FREE-DISCUSSION 2PRE- INTERMEDIATE۲۶۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۳FREE-DISCUSSION 3INTERMEDIATE۲۷۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۴FREE-DISCUSSION 4UPPER INTERMEDIATE۲۸۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۵FREE-DISCUSSION 5ADVANCE 1۳۰۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۶FREE-DISCUSSION 6ADVANCE 2۳۰۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین

 

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی در زبان نگار:

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ۲۰ ساله در آموزش زبان انگلیسی ، بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران را برگزار می کند. موسسه زبان نگار به شیوه ی زبان مادری کلاس های مکالمه را برگزار می کند که باعث می شود زبان آموزان بتوانند به راحتی بر مکالمه تسلط پیدا کنند. آموزشگاه زبان نگار به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی

 

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد. تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking   میباشد. اعتقاد مجموعه زبان نگار بر این است که حفظ کردن محدود جملات، پنج جمله کاربردی بصورت روزانه و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی، دو بازه ی ۳۰ دقیقه ای در روز بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد این مجموعه تمرین ۹۰ دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای ۳ ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش آسان انگلیسی : بهترین موسسه تهران

 

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد، آموزش داده میشود.

 

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی

 

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان نگاری به واسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثال آن ها نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از بهترین کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید. پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود. همچنین زبان نگار تلاش می کند که دوره های خود را با مناسبترین هزینه کلاس مکالمه انگلیسی برگزار نماید تا اغلب علاقمندان بتوانند از این دوره ها نهایت استفاده را ببرند.

 

مرتبط بخوانید: اصطلاحات عامیانه انگلیسی : ۳۰ اصطلاح که باید بدانید!

 

عوامل موثر بر هزینه کلاس مکالمه انگلیسی :

فاکتورهای متفاوتی بر هزینه کلاس های آموزشی موثر هستند. کیفیت دوره ها یکی از اصلی ترین عوامل موثر در هزینه کلاس مکالمه انگلیسی است. در صورت بهره مندی از جدیدترین متد ها و منابع و همچنین اساتید مجرب هزینه کلاس افزایش پیدا خواهد کرد.

کلاس هایی که به صورت خصوصی برگزار می شوند به طبع دارای هزینه بیشتری نسبت به کلاس های عمومی می باشند. همچنین برخی از دورهای آنلاین مکالمه نیز در بسترهای مختلفی از جمله وب سایت ها و شبکه های اجتماعی برگزار می شود که هزینه کمتری نسبت به کلاس های حضوری دارند.

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی در موسسه زبان های خارجی زبان نگار در لیست ذکر شده است که شما می توانید با استفاده از لینک ثبت نام آنلاین اقدام به پرداخت هزینه و ثبت نام کنید.

 

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی

هزینه کلاس مکالمه انگلیسی

 

شرایط دوره های مکالمه در موسسه زبان نگار

در زبان نگار دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

افرادی که هر کتاب و سطح مربوطه را با دادن آزمون شفاهی وکتبی به اتمام رسانده اند قبل از ورود به کلاس ترمیک شان و دوره بعدی حتما بایستی  بهترین کلاس مکالمه را بگذرانند.

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط کلاس مکالمه بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند.این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی ، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان انگلیسی فشرده : در کوتاه ترین مدت مثل بلبل حرف بزن!

 

اساتید مجرب موسسه زبان نگار فعالیت ها و پیشنهاد های مختلفی را به زبان آموزان توصیه می کنند که در بالا بردن توانایی مکالمه آن ها موثر است. از جمله این فعالیت ها می توان به مورد زیر اشاره کرد: تماشای فیلم و کارتون های زبان اصلی، گوش دادن به رادیو انگلیسی، داشتن وبلاگ به انگلیسی و غیره.

 

شما می توانید به راحتی از جدول فوق به صورت آنلاین در کلاس مکالمه انگلیسی زبان نگار ثبت نام کنید.

 

 ۰۲۱۴۳۹۴۲ 

 

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه