اصطلاحات کودکانه انگلیسی : 10 اصطلاح که باید بدانید! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

اصطلاحات کودکانه انگلیسی : ۱۰ اصطلاح که باید بدانید!

اصطلاحات کودکانه انگلیسی : ۱۰ اصطلاح که باید بدانید!

این اصطلاحات کودکانه انگلیسی که کودکان باید یاد بگیرند آسان است و می‌توانند هر روز مورد استفاده قرار گیرند. هر چه پدر و مادر بیشتر این کارها را برای فرزندان خود انجام دهند، آسان‌تر است که این عبارات را به لغات و روش ارتباط با دیگران بیفزاید.

 

I love you: اکثر کودکان در خانه خود این موضوع را به مردم می‌گویند، اما اغلب اوقات گفتن آن به افراد مهم در زندگی خود را نادیده می‌گیرند، زیرا آن‌ها صدای والدین خود را در خارج از خانه نمی شوند. این مورد از اصطلاحات کودکانه انگلیسی ممکن است در زمانی که با دیگران خارج از چرخه زندگی خانوادگی شان صحبت می‌کنند، تفاوت ایجاد کند.

 

اصطلاحات کودکانه انگلیسی

اصطلاحات کودکانه انگلیسی

 

I like that.: تا زمانی که کودکان کم سن و سال هستند، دانستن آنچه آن‌ها دوست دارند دشوار است. این عبارت ساده از اصطلاحات کودکانه انگلیسی ممکن است چیزی باشد که کودکان زیاد بگویند اما زیاد طول نمی‌کشد که از آن استفاده نمی کنند و ارتباط با آنچه که واقعا برای آن‌ها مهم است را از دست می‌دهید. به عنوان پدر و مادر، ما می‌توانیم این کار را روزانه و نه فقط با هدیه دادن انجام داد بلکه می توان به اطرافیان خود در مورد چیزی که دوست داریم به کار برد. می‌تواند یک ژست باشد، یک کتاب مورد علاقه، یک فیلم، یک مکان، یک غذا یا یک خاطره.

 

مرتبط بخوانید: اصطلاحات عامیانه انگلیسی : ۳۰ اصطلاح که باید بدانید!

 

You make me happy : کودکان دوست دارند که والدین خود را راضی کنند و این وقتی که بزرگ‌تر می‌شوند تغییر نمی‌کنند، اما چشم‌انداز آن‌ها تغییر می کند. اغلب اوقات، کودکان فکر می‌کنند که پدر و مادرشان دشمنان آن‌ها هستند و این فقط به این دلیل است که ما ارتباط با آن‌ها را از دست می‌دهیم تا به آن‌ها اجازه دهیم که بدانند چه زمانی ما یکدیگر را شاد می‌کنیم. این کار برای آن‌ها ساده است و هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، بیشتر از این عبارت استفاده می‌کنند و شما را هنگامی که حداقل انتظار آن را داشته باشید، حفظ می‌کنند. در مورد چیزهایی فکر کنید که با آن‌ها مبارزه می‌کنند و اگر به تنهایی انجام دهند، به آن‌ها اجازه دهید تا بدانند  که شما را خوشحال کرده اند.

 

Please: ما انتظار زیادی از کودکانمان داریم و این ثابت می‌کند که این یکی از اولین کلماتی است که والدین سعی می‌کنند به فرزندان خود آموزش دهند که بگویند و در اطراف دیگران استفاده کنند. ما می‌توانیم آن را با اضافه کردن آن به نحوه صحبت کردن با دیگران در زندگی خود نشان دهیم.

 

اصطلاحات کودکانه انگلیسی

اصطلاحات کودکانه انگلیسی

Thank you.: همه ما این را زمانی می‌گوییم که به چیزهای بزرگ می‌رسیم، اما سپاسگزاری از قلب قدردان حاصل می‌شود و این تنها زمانی ایجاد می‌شود که شما بتوانید از چیزهای کوچک قدردانی کنید.  متشکرم که امروز مرا به مدرسه دعوت کردید یا مرا به مدرسه راهنمایی کردید، به من کمک کردید تا ظرف‌ها را تمیز کنم، اتومبیل را تمیز کنم و یا پیاده‌روی با من انجام دادید. ما فرصت زیادی را از دست می‌دهیم که بگوییم از شما برای چیزهای کوچک تشکر می‌کنیم، اما اگر آن را زنده نگاه ندارید؛ آن وقت شما بچه‌هایی خواهید داشت که تنها از چیزهای بزرگ در زندگی ممنون هستند.

 

اصطلاحات کودکانه انگلیسی You’re welcome.:  این جمله به سرعت در صحبت‌های بزرگ‌ترها با آن‌هایی که در زندگی به ما نزدیک‌تر هستند ناپدید می شود. این جمله‌ای است که به ما اجازه می‌دهد در مورد چیزی که انجام دادیم احساس خوبی داشته باشیم، اگرچه برخی ممکن است فکر کنند که “تشکر” این کار را انجام می‌دهد، اما برای آن‌هایی که واقعا به دیگران کمک کرده اند، آن‌ها شادی را می‌دانند که از گفتن ‘you’re welcome حاصل می شود. کودکان نیز باید این احساس را داشته باشند و این مورد از اصطلاحات کودکانه انگلیسی را یاد بگیرند.

 

مرتبط بخوانید: اصطلاحات دعوت در انگلیسی : ۵۰ اصطلاح که باید بدانید!

 

I was wrong.: این احتمالا یکی از دشوارترین عبارات برای گفتن به زبان انگلیسی است، اما برای تمام روابط روی کره زمین بسیار مهم است. یک فرد موفق است که این عبارت را به سرعت استفاده کند و خطای خود را در مقابل دیگران بپذیرد. اگر والدین در مورد فرزند خود اشتباه کنند و از این عبارت استفاده نکند،در حال از دست دادن مقدار زیادی از قدرت آموزش و ایجاد رابطه هستند. پدری که از این عبارت با میل و صراحت با فرزندان خود استفاده می‌کند، یکی از بهترین روابط بین آن‌ها در سالهای نوجوانی و فراتر از آن خواهد بود.

 

مرتبط بخوانید: اصطلاحات انگلیسی پاییز : ۲۳ اصطلاح و عکس فوق العاده!

 

اصطلاحات کودکانه انگلیسیYou are right. : همه ما دوست داریم بشنویم که حق با ما است، به خصوص وقتی کسی آن را به شما می‌گوید، به خصوص وقتی که یک نفر دیگر به شما می‌گوید ‘I was wrong’ ، واقعا می‌تواند دنیای متفاوتی را در یک وضعیت ایجاد کند. با کودکان، آن‌ها باید یاد بگیرند چطور این را بگویند وقتی کاری انجام دادند که می‌دانند نباید این کار را بکنند و اصلاح ‌شوند. این یک راه برای آموزش نحوه برخورد با تعارض و احیای صلح در روابط است که برای آن‌ها بسیار مهم است.

 

اصطلاحات کودکانه انگلیسی

اصطلاحات کودکانه انگلیسی

 

Will you forgive me?: در مواردی که کودک دچار اشتباه می شود بهتر این مورد از اصطلاحات کودکانه انگلیسی را به او آموزش دهید. این باعث می شود کودک متوجه کار اشتباهی که انجام داده بشود و روشی برای انجام عذرخواهی پیدا کند.

You are forgiven: این چیزی است که همه ما در روابط خود به دنبال آن هستیم. ما نمی‌خواهیم با احساس ناامید کننده کسی زندگی کنیم که برای ما مهم است، بنابراین وقتی شما عذر خواهی را با درخواست بخشش به او دادید، که همچنین قبول اشتباه عمدی است، نه یک تصادف، همیشه آسان‌تر است آن‌ها را ببخشید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه