آموزش مبتدی تا پیشرفته تافل در زبان نگار

آموزش مبتدی تا پیشرفته تافل در زبان نگار

آموزش مبتدی تافل چطور انجام می شود؟ تافل فقط آزمون نیست، آموزش از مبتدی تا پیشرفته در مرکز تخصصی زبان نگار

بسیاری از زبان آموزان برای تکمیل تلاشهای خود در آموزش زبان انگلیسی و حضور در جوامع بین المللی و تحصیلات تکمیلی در سایر کشورها باید در آزمونهای تافل شرکت و حدنصاب نمره قبولی را کسب کنند. همین امر باعث شده که زبان آموزان تافل را به عنوان سدی در مسیر موفقیت خود بدانند.

 

مرتبط بخوانید :  اصول یادگیری زبان را بیاموزید!

 

درواقع یکی از علتهای این تصور، عدم همراهی موسسات آموزشی با زبان آموزان مبتدی است و زبان آموز باید به اصطلاح در سطح Intermediate باشد.

در این میان یکی از موسسات آموزش زبان که توانسته نمایندگی انحصاری  محصولات ETS در ایران باشد در آموزش زبان قدم فراتر گذاشته و علاقمندان را از سطح مبتدی همراهی میکند.

موسسه آموزش زبان نگار به صورت دوره های حضوری، دوره های آنلاین و نیز دوره هایی از پایه تا سطح پیشرفته برای آمادگی در آزمون تافل خدمات خود را ارائه میکند.

برنامه های ویژه دپارتمان تافل زبان نگار، بعنوان برگزارکننده آزمون هاي بين المللي، برای متقاضیان آزمون تافل  شامل خدمات کلاس های تخصصی حضوری و آنلاین و آزمون آزمایشی اصلی تافل و کارگاه تخصصی تافل میباشد. دوره های speaking تخصصی و  writing تخصصی نیز در این چارت خدمات آموزشی آمده است.

آموزش مبتدی تافل

آموزش مبتدی تافل

 

 

انواع آزمون تافل TOEFL IBT، TOEFL ITP تافل کاغذی، TOEFL JUNIOR ویژه رده سنی نوجوان، TOEFL PRIMARY ویژه کودکان همگی در مرکز آموزش تافل موسسه زبان نگار برگزار میگردد.

زبان آموزان با شرکت در آزمونهای آزمايشي اصلی زبان نگار میتوانند با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و با ارزیابی کارنامه تحلیلی که در اختیارشان قرار میگیرد نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نموده و با آمادگی صددرصدی در آزمون اصلی شرکت نمایند.

 

مرتبط بخوانید : برگزاری تافل در شهرستان

 

از دیگر خدمات موسسه زبان نگار در آزمون تافل، ثبت نام این آزمون در مرکز تافل زبان نگار است. زبان آموزان میتوانند می توانند به راحتی ثبت نام آزمون تافل را از طریق خرید ووچر از موسسه زبان نگار انجام دهند.

تمامی مراحل ثبت نام در بخش “ثبت نام آزمون تافل” بصورت تصویری در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. علاوه بر این کارشناسان آزمون تافل در این موسسه بصورت آنلاین و تلفنی پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون تافل هستند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه