آموزش زبان آلمانی | کلاس زبان آلمانی | بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

برای اشنایی با کلاس حضوری کلیک کنید.

 

برای اشنایی با کلاس مجازی کلیک کنید.

شما ممکن است به دلیل تحصیل و یا کار تمایل به آموزش زبان آلمانی داشته باشید. در این مطلب، اطلاعات کلی در مورد آموزش زبان آلمانی به شما ارائه خواهیم کرد.  زبان آلمانی از لحاظ پراستفاده بودن یازدهمین زبان در سطح جهان است و زبان مادری حدود ۹۰ میلیون نفر می باشد. در اروپا بیشترین زبان مادری، زبان آلمانی است و حدود ۱۶ درصد از جمعیت اروپایی به عنوان زبان اول،  آلمانی صحبت می کنند. زبان آلمانی بعد از زبان انگلیسی و فرانسوی رایج ترین زبان جهان است.

شاید تصور کنید که زبان آلمانی فقط در کشور آلمان استفاده می شود، اما بد نیست بدانید که زبان آلمانی زبان رسمی چهار کشور سوئیس، اتریش، لوکزامبورگ و لیختن اشتاین نیز می باشد. همچنین در برخی از مناطق شمال ایتالیا و استان های فرانسوی آلزاس و لورن صحبت می شود.

 

مرتبط بخوانید: چطور در آزمون آیلتس موفق شویم؟!

 

زبان های آلمانی و انگلیسی هر دو از کاراکتر های رومی استفاده می کنند. زبان آلمانی یک حرف اضافی  به شکل ß دارد که نشان دهنده  S-double است. ß در میان الفبای آلمانی تنها حرفی می باشد که هرگز در ابتدای کلمه آورده نمی شود. شما بعضی اوقات می توانید “SS” را با حرف “ß” جایگزین کنید. به طور مثال Masse به صورت Maße نوشته شود.

 

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان نگار

 

در بسیاری از زبانهای رومی تبار، اسم ها می توانند به صورت مذکر یا مونث باشند، که ممکن است برای زبان آموزان دشوار باشد. زبان آلمانی به وسیله معرفی یک جنسیت عجیب و غریب برای کلمات که نه مذکر و نه مونث است، آموزش زبان آلمانی را پیچیده تر می کند.

در زبان آلمانی استفاده گسترده ای از کلمات ترکیبی می شود. زبان آلمانی به علت داشتن واژه های طولانی مانند kraftfahrzeughaftpflichtversicherung ( به معنای بیمه مسئولیت خودرو ) مشهور است. این موضوع ممکن است آموزش زبان آلمانی را پیچیده تر کند. چرا که در زبان آلمانی از کلمات پیچیده استفاده زیادی می شود. به عنوان مثال، واژه  Staubsauger ( به معنای جارو برقی) از ترکیب اسم Staub (گرد و غبار) و saugen (به معنای مکیدن) ساخته شده است.

 

مرتبط بخوانید: چرا زبان آلمانی؟

 

آیا می دانید که بین آلمان و انگلیسی شباهت زیادی وجود دارد؟

۶۰٪  از واژه های انگلیسی و آلمانی مشترک هستند. بنابراین اگر شما به زبان انگلیسی تسلط دارید، برای آموزش زبان آلمانی کمتر دچار مشکل می شوید.

برای درک این موضوع با برخی از کلمات مشترک که در هر دو زبان بسیار شبیه به یکدیگر هستند را ذکر می کنیم.

es ist = it is (آن است)

gut = good (خوب)

es ist gut = it is good(آن خوب است)

guten Morgen = good morning( صبح بخیر)

willkommen = welcome(خوش آمدید)

guten Morgen und willkommen = good morning and welcome (صبح بخیر و خوش آمدید)

مشاهده کردید که آموزش زبان آلمانی خیلی هم سخت نیست ؟! اصولی عمل کردن در هر کاری موفقیت در آن را تضمین می کند. بنابراین برای آموزش زبان آلمانی به چند نکته اساسی اشاره می کنیم که به موفقیت شما کمک خواهد کرد.

 

مرتبط بخوانید: ۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

 

هدفتان را از آموزش زبان آلمانی مشخص کنید.

قبل از اینکه در مورد منابع مطالعه و یا روش یادگیری آلمانی فکر کنید، شما باید دلیل خود برای آموزش زبان آلمانی را درک کنید. این نکته به موفقیت شما کمک خواهد کرد.  در اینجا به چند دلیل برای آموزش زبان آلمانی اشاره می کنیم.

برای پیدا کردن کار در یک شرکت آلمانی (آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است)

برای صحبت با بومیان در هنگام سفر به اروپا

برای خواندن ادبیات کلاسیک آلمان

برای آشنایی با  فرهنگ آلمانی

هدف خود را تعیین کنید تا آموزش زبان آلمانی تبدیل به چالشی شود که آن را دوست دارید.

 

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی  در موسسه زبان نگار

 

یک مینی آلمان در منزل تان ایجاد کنید!

شما نیازی به زندگی در آلمان ندارید تا با زبان آلمانی احاطه شوید. راه های بسیاری وجود دارد که بتوانید خود را با زبان آلمانی درگیر کنید. برای  مثال می توانید زبان کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را آلمانی تنظیم کنید. فیلم های آلمانی را بدون زیرنویس تماشا کنید. به اخبار و موسیقی زبان آلمانی گوش کنید. انجام این کارهای ساده به موفقیت شما در آموزش زبان آلمانی کمک قابل توجهی می کند.

 

مرتبط بخوانید: CEFR زبان آلمانی

 

برای آموزش زبان آلمانی از روش های یادگیری مختلف استفاده کنید.

استفاده از روش های یادگیری باعث افزایش سرعت شما خواهند شد. برای مثال می توانید از روش لایتنر برای حفظ واژگان و عبارات استفاده کنید.همچنین می توانید از روش تصویرسازی ذهنی استفاده کنید. تصویرسازی به شما کمک می کند که به راحتی کلمات آلمانی را یادآوری کنید.

تمرکز مطالعه خود را با روش پومودورو (Pomodoro) افزایش دهید. این تکنیک به شما امکان می دهد تا زمان مطالعه خود را به قسمت های کوتاه تر تقسیم کنید که باعث تمرکز بهتر و یادگیری مؤثرتر می شود.

 

به زبان آلمانی صحبت کنید!

برای افزایش سرعت آموزش زبان آلمانی، باید تلاش کنید تا به زبان آلمانی صحبت کنید. از صحبت کردن نهراسید. صحبت کردن سریعترین و کارآمدترین راه یادگیری زبان آلمانی است . مخصوصا با افرادی که زبان مادری آن ها آلمانی است، صحبت کنید. شما می توانید در شبکه های اجتماعی با مردم آلمان آشنا شوید و با آن ها صحبت کنید.

 

بر روی قسمت های آسان زبان آلمانی تمرکز کنید.

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که آموزش زبان آلمانی بسیار دشوار است. من این دیدگاه درست نیست. در واقع، زبان آلمانی ویژگی های زیادی دارد که به طور قابل‌توجهی آن را آسان‌تر از بسیاری از زبان ها می‌سازد. زبان آلمانی به دلایل زیر زبان ساده‌ای است:

صداهایی مثل زبان چینی یا تایلندی در این زبان وجود ندارد .

برخلاف زبان ژاپنی یا کره‌ای بسیاری از حروف زبان آلمانی مشابه انگلیسی است.

در این زبان پیشوند و پسوند وجود ندارد.

حروف صامتی که تلفظ آن سخت باشد در این زبان وجود ندارد.

به علاوه، زبان آلمانی زبان آوایی است. به این معنی که ( با چند استثنا ) شما می توانید یک کلمه را به آسانی تلفظ کنید. همچنین، زمانی که یک کلمه را می‌شنوید، می‌توانید آن را بنویسید. علاوه بر این بسیاری از بخش‌های دستور زبان آلمانی همانند انگلیسی هستند.

 

آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

 

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

 

برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید ، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود . سابقه ای درخشان و تعامل موثر با آکادمی های بین المللی ، تجربه ای ۲۰ ساله و اساتید متخصص تنها بخشی از توانمندی های آموزشگاه زبان نگار در عرصه زبان آلمانی است .

 

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید . آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید . ( از مبتدی تا B1 در ۳ ترم )

 

اهداف و محتوای آموزشی موسسه زبان نگار برای آموزش زبان آلمانی به شرح زیر می باشد.

  1. مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان
  2. فهم و درك متنهاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند
  3. مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش
  4. دستور زبان آلماني
  5. آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

آموزش آلمانی

آموزش آلمانی

 

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب  Menschen از کتاب Studio d نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

یادگیری زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه