آموزش آنلاین ترکی استانبولی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش آنلاین ترکی استانبولی : برای ادامه تحصیل، مهاجرت و پیدا کردن شغل در کشور ترکیه بهتر است ترکی استانبولی را یاد بگیرید. فرصت های اقتصادی و تجاری و همچنین فرصت های تحصیلی زیادی در ترکیه وجود دارد که می تواند برای علاقه مندان به تحصیل یا کار در خارج از کشور گزینه مناسبی باشد. برای اینکه بتوانید در موقعیت های شغلی و تحصیلی خود به موفقیت دست پیدا کنید نیاز دارید زبان ترکی را علاوه بر زبان انگلیسی یاد بگیرید. 

دلیل این کار علاقه و تعصب مردم ترکیه به زبان ترکی استانبولی می باشد. برای اینکه بتوانید به بهترین نحو بر زبان ترکی مسلط شوید باید در دوره های آموزش ترکی استانبولی شرکت کنید. روش های مختلفی برای آموزش زبان ترکی وجود دارد که آموزش آنلاین یکی از این روش ها می باشد. با زبان نگار همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

 

 

اطلاعات و هزینه کلاس ترکی در جدول

 

 

 

پرداخت آفلاین:

واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۲۴۱۳۶۱۷۷ بانک ملی به نام ابراهیم شیخ زاده 

 

پرداخت آنلاین:

جدول زیر

سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1

۱

۱۲
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1

۲

۱۲
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1
۳
۱۲
A1
TEMEL
YEDİ İKLİM 1
۴
۱۲
A2
TEMEL
YEDİ İKLİM 2

۵

۱۲

A2

TEMEL
YEDİ İKLİM 2

۶

۱۲
A2
TEMEL
YEDİ İKLİM 2
۷
۱۲
A2
TEMEL
YEDİ İKLİM 2

۸

۱۲
سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3

۹

۱۲
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3
۱۰
۱۲
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3
۱۱
۱۲
B1
ORTA
YEDİ İKLİM 3

۱۲

۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4
۱۳
۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4

۱۴

۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4
۱۵
۱۲
B2
ORTA
YEDİ İKLİM 4

۱۶

۱۲
سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
C1
İLERİ
YEDİ İKLİM 5
۱۳
۱۲
C1
İLERİ
YEDİ İKLİM 5
۱۴
۱۲
C1
İLERİ
YEDİ İKLİM 5
۱۵
۱۲
C2
İLERİ
YEDİ İKLİM 6
۱۶
۱۲
C2
İLERİ
YEDİ İKLİM 6

۱۷

۱۲
C2
İLERİ
YEDİ İKLİM 6
۱۸
۱۲

چرا زبان ترکی استانبولی یاد بگیریم ؟

مزایای زبان ترکی :

 

زبان ترکی، پانزدهمین زبان جهان است : حدود ۷۵ میلیون نفر در سطح جهان زبان ترکی را به عنوان زبان مادری خود صحبت می ‌کنند و این زبان یکی از ۱۵ زبان اول جهان است. ۱۵ میلیون نفر دیگر به زبان ترکی به عنوان زبان دوم صحبت می‌ کنند.

ارتباط خوبی با سایر کشور های جهان دارد : کشور ترکیه از اهمیت جغرافیای سیاسی برخوردار است که از نظر جغرافیایی و فرهنگی به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاور میانه مرتبط است. این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان را داشته و در سطح متوسط رو به رشد است. با رشد نفوذ اقتصادی و سیاسی ترکیه، کشور ترکیه و دانش زبان ترکی دارایی ‌های ارزشمندی هستند که توسط شرکت‌ ها، سازمان‌ های غیر دولتی، سازمان ‌های دولتی و موسسات تحقیقاتی که در این منطقه مشغول به کارند، مورد نیاز است.

علاوه بر این فرصت‌های شغلی متعددی در زمینه هایی از قبیل فن‌یآوری، امنیت سایبری، انرژی، هتل داری، امور مالی، قانون، تجارت و دولت وجود دارد. یادگیری زبان ترکی می ‌تواند برای تمام افرادی که با شرکت‌ های ترکیه‌ای کار می کند و یا برای کار در این کشور برنامه‌ریزی می کند، بسیار سودمند باشد. اقتصاد ترکیه پس از دوران بحران مالی ۲۰۰۸ رونق پیدا کرده و بخش خصوصی به سرعت در حال رشد است.

ترکی صحبت کردن شما می تواند ارتباط خوبی با مردم ترکیه ایجاد کند چرا که تعداد کمی از افراد غیر بومی ترکیه به زبان ترکی صحبت می ‌کنند همین ویژگی می تواند شما را به یک متخصص تبدیل کند.

 

 

مزایای آموزش آنلاین ترکی استانبولی

 

بسیاری از افرادی که دوست دارند یک زبان جدید مانند ترکی استانبولی یاد بگیرند ممکن است وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری نداشته و به دنبال راه حلی باشند که در زمان های مناسب و آزاد خود زبان یاد بگیرند.

آموزش آنلاین ترکی استانبولی راه حل خوبی برای این گونه افراد است. دسترسی آنلاین باعث می شود تا شما بتوانید در هر جایی که هستید زبان یاد بگیرید. زمان و مکان شما در این روش اهمیتی ندارد فقط کافی است یک دستگاه متصل به اینترنت داشته  باشید.

این روش همچنین از اتلاف وقت شما جلوگیری می کند چرا که نیازی نیست زمان زیادی را برای رسیدن به کلاس درس صرف کنید و ساعت ها در ترافیک بمانید.

شما می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین مطرح کنید و به صورت آنلاین پاسخ آن ها را دریافت کنید. معلم زبان آنلاین در یک دوره آموزشی به شما کمک می کند تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرده و راهنمایی های لازم برای پیشرفت شما ارائه می کند.

 

همانطور که در کلاس واقعی می توانید با دوستان خود صحبت کنید و از سوالاتی که برای آن پیش می آید شما استفاده کنید، در دوره آموزش آنلاین ترکی استانبولی نیز این امکان وجود دارد تا به صورت مجازی دوست های جدید پیدا کنید. شما می توانید به راحتی با هم کلاسی های آنلاین خود ارتباط برقرار کنید، از آن ها سوال کنید و چیزهای جدید یاد بگیرید.

علاوه بر این موارد در دوره های آموزشی آنلاین، فایل آموزشی جلسات برگزار شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این باعث می شود که بتوانید در صورت نیاز یک درس را چندین بار مرور کنید تا به خوبی آن را یاد بگیرید. همچنین اگر به هر دلیلی نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید نگران از دست دادن مطالب آموزشی نباشید چرا که می توانید فایل ضبط شده را دریافت کرده و در فرصت مناسب از آن استفاده کنید.

افرادی که در شهرستان ها حضور دارند ممکن است مشکلاتی برای پیدا کردن یک دوره خوب آموزش زبان ترکی استانبولی داشته باشند. آموزش آنلاین ترکی استانبولی باعث می شود که همه افراد در هر جایی از کشور که باشند بتوانند به بهترین اساتید ترکی استانبولی حرفه ای و با تجربه دسترسی داشته باشند. در این صورت عدالت آموزشی در تمام کشور برقرار می شود و همه می توانند تجربه یادگیری زبان ترکی را به بهترین نحو داشته باشند و به اهداف خود دست پیدا کنند.

مرتبط بخوانید : نکات یادگیری ترکی استانبولی : ۶ ترفند فوق العاده!

 

آموزش آنلاین ترکی استانبولی : کجا یاد بگیریم ؟

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در موسسه زبان نگار از طریق نرم افزار مخصوص انجام می گیرد. سامانه آموزش آنلاین زبان ترکی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته‌ ترین نرم افزار های موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان های خارجی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس ‌های حضوری بتوانند آموزش‌ های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را به صورت همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آن ها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همه شرکت کنندگان در کلاس آنلاین قرار دارد.

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

کلاس های آنلاین زبان نگار به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود. تاکید این کلاس ها مانند دوره های حضوری بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان می باشد. دوره های کلاس مکالمه ترکی با سری کتابهای  YEDI IKLIM آموزش داده می شود.

در آموزش آنلاین ترکی استانبولی هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

 

شرایط برگزاری دوره آموزشی ترکی استانبولی

دوره های با سری کتابهای  YEDI IKLIM آموزش داده شده و تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است. تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد. کلاس های آنلاین ترمیک بزرگسالان سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین زبان ترکی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲