آموزش آلمانی در تهران : بهترین آموزشگاه

آموزش آلمانی در تهران : بهترین آموزشگاه

بسیاری از افراد به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستند. هر فردی انگیزه ای برای آموزش این زبان دارد، برخی برای مهاجرت، برخی برای تحصیل و اشتغال و برخی به دلیل علاقه ای که به آلمانی دارند دوست دارند این زبان را یاد بگیرند. اگر ساکن تهران هستید و به دنبال بهترین آموزشگاه برای آموزش آلمانی در تهران می باشید این مطلب ویژه شما است. در این مطلب بهترین آموزشگاه را به شما معرفی کرده و روش تدریس آن را شرح می دهیم با ما همراه باشید.

 

آموزش آلمانی در تهران

آموزش آلمانی در تهران

 

آموزش آلمانی در تهران با زبان نگار

 

برای ثبت نام آنلاین و مشاهده شرایط کلاسها کلیک کنید.

موسسه زبان نگار با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. این موسسه با بهره گیری از روش های جدید و اساتید مجرب توانسته نیازهای زبان آموزان را شناسایی کرده و برای رفع آن ها اقدامات موثری انجام دهد. این موسسه زبان آلمانی را از پایه به متقاضیان آموزش می دهد. بنابراین اگر هیچ اطلاعاتی از زبان آلمانی ندارید اما علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستید می توانید از دوره های آموزشگاه آلمانی در انقلاب استفاده کنید.

همچنین این موسسه برای آموزش آلمانی در تهران از متدهایی استفاده می کند که در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و توانایی برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف را داشته باشید.

با شرکت در کلاسهای آلمانی زبان نگار زبان آموز در تعامل با افرادی قرار میگیرد که اهداف مشترکی دارد و این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را افزایش خواهد داد، و روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

برگزاری کلاسها به صورت فشرده – ترمیک – اخرهفته صورت می گیرد.

سطوح زبان آلمانی A1-A2-B1-B2 میباشد.

هر سطح از زبان آلمانی شامل ۴ترم است.

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در ۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۴ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در ۴ماه به اتمام میرسد.

 

مرتبط بخوانید: پرکاربردترین عبارات زبان آلمانی :۱۰۰ عبارت و جمله مهم!

 

کلاس های آموزش آلمانی درزبان نگار کیفیت آموزشی بالا را تضمین می کند و شما را در آموزش گام به گام زبان آلمانی همراهی می کند. این کلاسها شما را از سطح مبتدی آموزش خواهند داد و تمام مهارت های زبان شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت می کنند و تا سطوح بالا همراهی می کنند.

اساتید زبان آلمانی باید در تدریس باتجربه باشند و بتوانند تمرین‌های خاص و شخصی به زبان آموز ارائه دهند و همواره زبان آموز را کمک کنند تا به نتیجه دلخواهشان برسند.

به جرات میتوان گفت موسسه آموزش زبان نگار یکی از این موسسات است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان رقم زند.

 

آموزش آلمانی در تهران

آموزش آلمانی در تهران

 

روش آموزش آلمانی در تهران با موسسه زبان نگار

روش تدریس نقش مهمی در موفقیت در یادگیری زبان خارجی دارد. منابعی که استفاده می شوند باید جدید و به روز باشد و تمام مهارت های زبان را پوشش دهد.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار برای آموزش آلمانی در تهران از پایه با زبان آموزان کار می کند و کلاس های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد.

دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d ومنشن تدریس می شوند. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. 

 

مرتبط بخوانید: بهترین متد یادگیری آلمانی : جزئیات + معرفی کامل

 

 در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio d و منشن دنبال می کنند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتابها بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتابها از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.

در موسسه زبان نگار هردوکتاب Studio d و   Menschen تدریس میشود.  این کتابها ازبهترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی هستند و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش آلمانی در تهران می باشد.

 

آموزش آلمانی در تهران

آموزش آلمانی در تهران

 

اهداف مهم آموزش آلمانی در تهران

آمادگی برای آزمون گوته

تقویت مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

مشاهده همه دوره های زبان آلمانی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آلمانی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه