بهترین آموزشگاه زبان در تهران کجاست؟!

بهترین آموزشگاه زبان در تهران کجاست؟!

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان در تهران است که در این مطلب قصد داریم ویژگی ها و دوره هایی که این موسسه را به یک مجموعه عالی برای آموزش زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها تبدیل می کند بیان کنیم. با زبان نگار همراه باشید.

 

آموزش تافل بزرگسالان در آموزشگاه زبان نگار

برنامه دپارتمان تافل به شرح زیر است:

 

 • PRE TOEFL1
 • PRE TOEFL 2
 • TOEFL ROOKIE
 • TOEFL PRO
 • TOEFL EXPERT

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می دهد. 

 

مشاهده همه دوره های تافل

 

آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان

 

آموزش زبان انگلیسی کودکان در آموزشگاه زبان نگار

دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. 

دوره های آموزش زبان کودکان از سطوح مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود و زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا ترکیب صداها و املاء مقدماتی آشنا می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی کودکان

مرتبط بخوانید: خرید ووچر T.P.O

 

دوره آیلتس در بهترین آموزشگاه زبان :

شرایط دوره های تخصصی ایلتس درمرکز تافل زبان نگار

دوره های تخصصی در سه مرحله تشکیل میشود که هر زبان آموز بسته به سطح و نمره مدنظر از دوره ها استفاده می کند این دوره به شرح زیر است:

 • PRE IELTS
 • IELTS 1
 • IELTS 2

 

پرداخت آنلایننام دورهشهریه تومانتوضیحات دورهسطح زبان آموز
پرداخت انلاینPRE IELTS۱۲۰۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ۳ ساعته )Pre Intermediate
پرداخت آنلاینIELTS 1کسب نمره ۶ آیلتس۱۴۴۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ۳ ساعته )Intermediate
پرداخت آنلاینIELTS 2کسب نمره ۷ونیم آیلتس۱۴۴۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ۳ ساعته)Upper Intermediate

 

جزئیات آموزش  دوره های تخصصی IELTS در زبان نگار:

 • فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴.۵ می رساند
 • در دوره های۲و۱ IELTS این نمره از ۴.۵ به ۷.۵+ میرسد.

  نحوه تشکیل دوره های IELTS  به صورت فشرده گروهی و یا خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد .

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد و منابع آموزشی آن است . روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. کتاب های Pre-IELTSبر اساس ارزیابی آموزشی دقیق، بعنوان منابع پیش نیاز آزمون IELTS انتخاب شده اند . تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند . در محیطی مدرن و مینیمال، بهمراه اساتیدی مجرب و حرفه ای، کتب آموزشی و منابع کمک آموزشی حرفه ای و کاربردی، تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

 

آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان

 

دوره GRE در بهترین آموزشگاه زبان :

زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمون تافل و جی آرای در ایران زیر نظر سازمان سنجش کشور

 

 پرداخت آنلاین شهریه تومان تعداد جلسات نام دوره ترم
ثبت نام آنلاین ۱۴۴۰۰۰۰۲۴GRE1
ثبت نام آنلاین۱۴۴۰۰۰۰۲۴ GRE2

آزمون  GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می‌باشد. هدف این آزمون سنجش توانایی‌ها و معلومات  فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است.

کلاس ها و کارگاههای تخصصی GRE به شرح زیر در مرکز تافل زبان نگار برگزار میشود:

بکارگیری متدهای جدید تست زنی

آموزش مدیریت زمانی و آشنایی با روش های تست زنی این بخش

آموزش ریاضی و آشنایی به صورت انگلیسی سوالات

روش های نگارش یک متن تحلیلی

 

دوره T.T.C در آموزشگاه زبان نگار :

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره هایی هستند که افرادی را که از سطح خوبی از زبان انگلیسی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند. دوره های TTC  در زبان نگار در سه سطح T.T.C.1، T.T.C.2، T.T.C.3 برگزار می شود.

شرکت کنندگان دوره T.T.C.1 میبایستی حداقل در سطح B1، CEFR  باشند. این دوره بر نحوه صحیح کلاس داری کودکان و نوجوانان تمرکز دارد.

تمرکز دوره T.T.C.2 بر روی تدریس به بزرگسالان و روش های اداره این کلاس است. شرکت کنندگان این دوره میبایست حداقل در سطح B1، جدول CEFR باشند.

دوره T.T.C.3 برای اولین بار توسط زبان نگار برگزار میشود و مخصوص تدریس کلاس های TOEFL iBT است.

 

دوره آمادگی آزمون PTE در بهترین آموزشگاه زبان :

تدریس آزمون پی تی ای

دوره PTE  به صورت کلاس گروهی در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای تدریس می گردد و هزینه این دوره ۱۴۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون و چهارصد هزار تومان) میباشد.

 

پرداخت آنلاین و رزرو دوره PTE

آزمون PTE  که مخفف  Pearson Test of English است جایگزین مناسبی برای آزمون آیلتس خواهد بود اگر که شما قصد مهاجرت به اقیانوسیه و مخصوصا کشورهای نیوزلند یا استرالیا را داشته باشید. مدرک آزمون PTE  مورد تایید دانشگاه ها ، مراکز آموزشی و البته دولت های نیوزلند و استرالیا جهت مهاجرت است.

جهت آمادگی در آزمون PTE  می توانید از دوره های PTE مرکز تخصصی زبان نگار استفاده نمایید. افرادی که داوطلب شرکت در آزمون  PTE هستند ابتدا باید به یکی از شعب مرکز تخصصی زبان نگار که بهترین آموزشگاه زبان می باشد مراجعه نمایند و توسط مدیران آموزشی این مرکز تعیین سطح شوند. اگر سطح زبانشان در سطح  Upper Intermediate باشد می توانند مستقیماً وارد دوره های PTE  شوند.

ولی اگر سطح زبانشان ضعیف باشد باید در دوره های زبان عمومی به طور فشرده و عادی شرکت کنند و پس از گذراندن دوره های مذکور وارد دوره های PTE شوند. کلاس PTE در مرکز تخصصی زبان نگار به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی برگزار می شود ،این مرکز کل مواد آزمون PTE  را طی ۳۰ جلسه آموزش می دهد . اما اگر زبان آموز نیاز به کلاس هایFundamental   داشته باشد توسط مدیران آموزشی این مرکز هدایت تحصیلی خواهد شد .

 

آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان

 

آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان تهران:

آموزش زبان ترکی در مرکز زبان نگار

بابیش از ۱۸ سال سابقه تدریس ترکی در تهران

نحوه برگزاری کلاسها:

درمرکز زبان نگار کلاسها به صورت فشرده سه روز در هفته سه ساعته – فشرده دو روز در هفته سه ساعته – ترمیک سه روز در هفته  – آخر هفته ها برگزارمیشود. 

سطوح زبان ترکی:

سطوح زبان ترکی A1-A2-B1-B2  می باشد.

در مرکز زبان نگار هر سطح از زبان ترکی شامل ۳ترم است.

انتخاب کلاس ها براساس زمان بندی زبان آموز  :

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در کمتراز دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در کمتر از۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۳ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در کمتر از ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در ۴ماه به اتمام میرسد.

موسسه زبان نگار با بهره مندی از اساتید ترک و ایرانی دوره های بی نظیری را برای یادگیری ترکی استانبولی برگزار می کند. این دوره ها در سطحوح مبتدی تا پیشرفته برگزار شده و کتاب های YEDİ İKLİM در آن تدریس می شوند. کتاب Yedi iklim به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

آموزشگاه زبان نگار با کادری مجرب آماده ارائه دهنده خدمات آمادگی آزمون سفارتTÖMER ، کلاس های بحث آزاد، Serbest Konuşma کلاس هایVIP،  آزمونYös،  آزمون TYS، اعزام مترجم، آموزش ترکی از طریق فیلم و … به زبان آموزان گرامی برای آموزش زبان ترکی می باشد.

 

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 

آموزش زبان آلمانی :

بابیش از ۱۸ سال سابقه تدریس در تهران

نحوه برگزاری کلاسها:

درمرکز زبان نگار کلاسها به صورت فشرده سه روز در هفته سه ساعته – فشرده دو روز در هفته سه ساعته – ترمیک سه روز در هفته  – آخر هفته ها برگزارمیشود. 

سطوح زبان ترکی:

سطوح زبان آلمانی A1-A2-B1-B2  می باشد.

در مرکز زبان نگار هر سطح از زبان آلمانی شامل ۴ترم است.

انتخاب کلاس ها براساس زمان بندی زبان آموز  :

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در  دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در کمتر از۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۴ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در کمتر از ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در ۴ماه به اتمام میرسد.

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید.

از جمله اهداف دوره های آموزش زبان آلمانی آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان  و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان آلمانی به آن ها می باشد.

این دوره ها با بهره گیری از کتاب آموزشی studio d تدریس می شود. این کتاب فوق العاده سطح بالا و پیشرفته می باشد و تمام مهارت های مورد نیاز برای آزمون را پوشش می دهد. زبان آموزان با یادگیری این کتاب از همان ابتدا برای آزمون آماده می شوند.

 

مشاهده همه دوره های زبان آلمانی

 

آموزش زبان فرانسه :

شرایط و ویژگی های دوره های زبان فرانسه در زبان نگار

آموزش زبان فرانسه در زبان نگار ویژگی های زیر را دارد:

 • برگزاری دوره از مبتدی تا پیشرفته طی ۱۲ ترم
 • طول هر ترم آموزشی یک ماه درکلاسهای ترمیک
 • طول هر ترم آموزشی بیست روز در کلاسهای فشرده سه ساعته و سه جلسه در هفته
 • تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه
 • مدت زمان هر جلسه آموزشی ۹۰ دقیقه
 • بکارگیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده
 • شهریه هر ترم آموزشی از ۲۵۰۰۰۰ تومان

شرایط ایده آل آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان نگار، این موسسه را همواره در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران معرفی نموده است. سرفصل های آموزشی دوره زبان فرانسوی مطابق استاندارد جهانی CEFR تنظیم شده است. در واقع سطوح مختلف زبان فرانسه که توسط سازمان CEFR تعریف شده است مشخص کننده این است که در زبان فرانسه تا چه حد مسلط هستید. همچنین آزمون های استاندارد زبان فرانسوی از قبیل :  آزمون DALF ، آزمون TEF، آزمون TCF ، آزمون DELF در این موسسه برگزار می شود. آزمون های زبان فرانسه همچون اغلب آزمون های کشور های اروپایی از ۶ سطح برخوردار است.

 

آموزش زبان روسی در بهترین آموزشگاه زبان تهران:

موسسه ی زبان نگار به عنوان یکی از قوی ترین قطب های آموزش زبان روسی در تهران است که با برگزاری کلاس های گروهی ترمیک و خصوصی به همراه کادر مجرب خود توانسته است در زمینه ی آموزش زبان روسی به شیوه ای نوین، آسان و البته طی مدت زمان کوتاه گام بزرگی بردارد.

 

آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان

دوره های آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار با کمک کتاب های مختلفی برگزار می شود. کتاب هایی نظیر آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته ، راه روسیه، ژیلی-بیلی، دستور کاربردی زبان روسی (پادفکت)، استارت و زبان روسی برای همه از جمله کتاب هایی هستند که در سطوح مختلف آموزش زبان روسی استفاده می شوند.

 

مشاهده همه دوره های زبان روسی

 

آموزش زبان اسپانیایی:

کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

 

مشاهده همه دوره های زبان اسپانیایی

 

کلاس آموزش زبان ایتالیایی

مرکز تخصصی زبانهای خارجی زبان نگار مفتخر است با برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان ایتالیایی توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده در ایتالیا،پاسخگوی تمامی نیازهای آموزشی زبان آموزان و علاقمندان به این زبان باشد.تمامی منابع آموزشی در این مرکز مورد تایید سفارت ایتالیا می باشد.

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای Espresso1,2,3 در ۱۲سطح برگزار میگردد.پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان از نظر هر چهار مهارت در سطح Advance هستند. درپايان هر دوره آزمونی استاندارد برای سنجش زبان آموزان گرامی برگزار می شود .

 

کلاس آموزش زبان سوئدی

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای RIVSTARTA1+A2 ،Form i focus ،Bra början1 ،MȧL1,2,3 ،+۴۶ در ۱۵ سطح برگزار میگردد. دوره های آموزش زبان سوئدی به ۳ دوره مبتدی ، متوسط و پیشرفته تقسیم می شود.

پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۵ ترم اول و با گذراندن کتاب های RIVSTARTA1+A2،Form i focus ، Bra början1 دوره های مکالمه عامیانه و آمادگی آزمون SFI رامی گذرانند.سپس زبان آموزان دوره های ترمیک تا ترم ۱۰ را با کتاب MȧL2 می گذرانند تا به سطح متوسط برسند و آمادگی لازم جهت ازمون C1 را بدست آورند.

 

آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان

 

با گذراندن کتاب MȧL3 زبان آموزان با ادبیات ادبی آشنا شده وطوری آماده می شوند که می توانند وارد دانشگاه در رشته های فنی شوند. دراین دوره زبان اموز از نظر هر چار مهارت به سطح Advance رسیده است. درنهایت در جهت امادگی برای ازمون Tisus به همراه کتاب MȧL3 اصطلاحات پزشکی با متقاضی کار می شود تا زبان اموز جهت رشته های پزشکی آماده ورود به دانشگاه شود. در بهترین آموزشگاه زبان درپايان هردوره آزمونی استاندارد برای سنجش آموخته های زبان آموزان گرامی برگزار می شود.

 

کلاس آموزش زبان چینی

کلاس های زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای تدریس شده دردانشگاههای کشورچین در ۱۲ سطح برگزار میگردد. اساتید موسسه دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دارای مدارک معتبر از دانشگاههای کشورچین می باشند. پس از اتمام دوره های آموزش زبان چینی زبان آموزان در ۶ ترم اول دوره های Upper-Intermediate رامی گذرانند. سپس زبان آموزان می توانند در ادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۲ رابگذرانند تا به سطح Advance برسند. کتابهای داستان از مبتدی تا پیشرفته به همراه سی دی های فیلم و کارتن که دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد به انها کمک می کند که هر چه سریعتربه آمادگی لازم برسند. درپايان هردوره در بهترین آموزشگاه زبان آزمونی استاندارد برای سنجش آموخته های زبان آموزان گرامی برگزار می شود.

 

مرتبط بخوانید: آموزش سریع چینی در زبان نگار

 

کلاس آموزش زبان عربی

چارت آموزشی زبان عربی در زبان نگار به ۴ سطح الاساسیة ، ابتدائی ، متوسطة ، متقدمة تقسیم می شوند که زبان آموزانی که قصد تسلط کامل به زبان عربی را دارند ، تا انتهای مرحله متوسطة می توانند کاملا به زبان عربی مسلط باشند ، مرحله متقدمة مخصوص زبان آموزانی است که قصد دارند زبان عربی را به صورت آکادمیک فرا بگیرند. پس از مرحله متوسطة زبان آموز قادر به صحبت با لهجه فصیح است که بعد از آن دوره، کلاس های اصل و لهجه با اساتید Native و عرب زبان برگزار می شود. لهجه هایی که در بهترین آموزشگاه زبان تدریس می شوند به ۴ دسته خلیجی ، مصری ، شامی ، عراقی هستند که لهجه های سوری ، لبنانی ، یمنی و … از زیر مجموعه لهجه های بالا هستند. در محیطی کاملا متفاوت و با اساتید عرب زبان و Native زبان عربی را در کمترین زمان بیاموزید .

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس ها و دوره های بهترین آموزشگاه زبان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه