دپارتمان تافل

کلاس تافل در زبان نگار

دوره های آزمون تافل در تافل سنتر زبان نگار 

آزمون تافل برای ارزیابی مهارت انگلیسی افراد در نوشتن، خواندن، گوش دادن و توانایی‌های گفتاری افراد طراحی شده‌است. این آزمون ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد، اما در اصل اینطور نیست. بنابراین زمانی که در بهترین کلاس تافل در تهران شرکت می کنید، شما هم چنین خود را برای استفاده از انگلیسی در زندگی واقعی مانند محیط دانشگاه یا کار آماده می‌کنید. در تافل سنتر زبان نگار به چند شیوه مختلف می توانید، برای تافل آماده شوید. دوره های حضوری، دوره های آنلاین و نیز دوره هایی از پایه تا سطح پیشرفته برای آمادگی در آزمون تافل در زبان نگار ارائه می شود.

 

آزمون تافل در زبان نگار

آزمون تافل در زبان نگار

کلاس تخصصی حضوری تافل

 

در زبان نگار آموزش تافل از مبتدی تا سطوح پیشرفته انجام می گردد. شما می توانید در کلاس های حضوری زبان نگار شرکت کنید و موفقیت خودتان را در آزمون تافل تضمین کنید.

 

کلاس تخصصی آنلاین تافل درسایت ETS

 

وب سایت ETS یک منبع آنلاین با ارزش برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون تافل دارند. اطلاعات عمومی مهمي مانند فهرستی از تاریخ‌ها و مراکز آزمون در دسترس، مروری بر پذیرش تافل برای اهداف گوناگون، دستورالعمل‌هایی برای زبان آموزان دارای معلولیت، و خط‌مشی‌ها و رویه‌های تافل در سايت ETS موجود می‌باشد. سايتETS دوره هاي آنلاين آموزش تافل ۶ هفته‌ای بصورت رایگان و همچنين وبينار رایگان تافل به شش زبان دنيا و سوالات رایگان براي تمرين را پيشنهاد مي کند و داراي یک فروشگاه آنلاین است که انواع منابع براي تافل را ارائه می‌دهد.

 

اینفوگرافی آزمون تافل

اینفوگرافی آزمون تافل

 

زبان نگار نماینده انحصاری محصولات ETS در ایران می باشد که امکان شرکت در کلاس آنلاین تافل را برای زبان آموزان فراهم می کند. کلاس آنلاین تافل به داوطلبان کمک می‌کند تا به صورت مجازی برای آزمونTOEFL iBT آماده شوند.

 

در بخشFAQ  سوالات متداول مطرح‌شده توسط شرکت کنندگان آزمون در مورد موضوعاتی از قبيل ثبت آزمون و امتیاز آزمون پاسخ داده مي شود. وب سایتETS  یک مخزن برای مطالعات تحقیقاتی متعدد در مورد تافل است که بسیاری از آن‌ها برای عموم مردم در دسترس هستند. متقاضيان آزمون تشویق می‌شوند تا از وب سایت ETS برای اهداف ثبت‌نام استفاده کنند و این مناسب‌ترین روش برای ثبت‌نام در امتحان است. همچنین می‌توانید گزارشات آزمون را به صورت آنلاین مشاهده کنید. همه زبا آموزانی که در آزمون تافل شرکت مي کنند باید با مطالب موجود در وب سایت ETS آشنا شوند که روند ثبت نام و آماده‌سازی برای آزمون را تسهیل خواهد کرد.

 

ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین تافل در ETS

دپارتمان تافل زبان نگار، برگزارکننده آزمون هاي بين المللی، برای متقاضیان آزمون تافل  برنامه ویژه تدارک دیده است . در این راستا شما از خدمات کلاس های تخصصی حضوری وانلاین و آزمون آزمایشی اصلی تافل و کارگاه تخصصی تافل استفاده خواهید کرد. دوره های speaking تخصصی وwriting تخصصی نیز در چارت آمده است .

 

تافل سنتر زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمون تافل و جی ار ای  :

 

انواع آزمون تافل که در این مرکز برگزار میشود:

 

انواع آزمون تافل در زبان نگار

انواع آزمون تافل در زبان نگار

 

۱- TOEFL IBT

۲- TOEFL ITP تافل کاغذی

۳- TOEFL JUNIOR مختص رده سنی نوجوان

۴- TOEFL PRIMARY مختص کودکان

 

برای امادگی صد درصد در آزمون تافل IBT مرکز زبان نگار آزمونهای اصلی آزمایشی مختص خود ETS را در کشور اجرا می کند. این آزمونها طراحی شده از سوی ETS (برگزار کننده تافل در دنیا ) است که ۲۴ ساعت بعد از آزمون کارنامه تحلیلی برای متقاضی ایمیل میشود. (پیشنهاد موسسه به زبان آموزانی که قصد دادن ازمون تافل را دارند این است که با دادن آزمون آزمايشی اصلی زبان نگار با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و باتوجه به کارنامه تحلیلی شان روی نقاط ضعف شان کار کنند.)

 تخصص  ما

برگزاری کلاس تخصصی تافل به صورت فشرده  – کارگاه حل تمرین در حضور استاد- آزمون آزمایشی تافل در سایت ETS

درصد قبولی در آزمون تافل ۰
رضایت مشتری ۰
بروز رسانی علمی ۰

دوره های تخصصی تافل زبان نگار از شرایط زیر برخوردار است:

 

مشاوره تخصصی:

 

– برنامه ریزی تخصصی برای هر فرد با توجه به سطح فعلی و نمره تافل مورد نظر:در زبان نگارهرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ ) از دورهای PRE TOEFL استفاده می کند.

 

آزمون آزمایشی :

 

-برگزاری ازمونهای ازمایشی اصلی ETS  با ارائه کارنامه و تصحیح ازمون از طریق ETS  درسایت ETS.

 

انواع دوره:

 

  • کلاس حضوری فشرده تافل
  • کلاس آنلاین تافل در سایت ETS مدت دوره ۶ماهه و ۸۰ ساعت آموزشی است.
  • کارگاه تخصصی( از ویژگی کلاسهای تافل در زبان نگار است.این کارگاه کاملا هدفمند و جهت پیشرفت کار زبان آموز و قبولی با نمره مورد نظرش تنظیم شده است. )

این کارگاهها (تمرین برای آزمون در حضور استاد) بیست دقیقه بعد از کلاس های TOEFL MASTER برگزار میشود و شرکت کننده در این کلاسها از تخفیف ۴۰ درصدی T.P.O ها برخوردار میشود. 

 

 

کلاسهای تخصصی تافل دارای شرایط زیر است:

  • افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند .طول این دوره درکلاسهای فشرده دو ماه است .
  • افرادی که قبلا زبان آموزش دیده اند حتما می بایستی تعیین سطح شوند.
  • افرادی که متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره های TOEFL ROOKIE و TOEFL PRO را بگذرانند.سپس وارد دوره های TOEFL MASTER شوند.
  • افرادی که درسطح INTERMEDIATE هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره های TOEFL EXPERT را حتما بگذرانند.
  • برای تقویت دومهارت SPEAKING /WRITING کارگاههای مجزا هم درنظر گرفته شده است .
  • کارگاههای TOEFL MASTER با هدف تمرین و تست زنی با حضور استاد درنظر گرفته شده که آزمون آزمایشی با تخفیف هم شامل متقاضیان این دوره ها خواهد شد.

 

چارت دوره های مقدماتی و تخصصی تافل :

جدول دوره هایpre TOEFL - TOEFL

جدول دوره هایpre TOEFL – TOEFL

تافل سنتر زبان نگار موفق شده امکان استفاده از کلاسهای آنلاین تافل توسط ETS را در ایران فراهم کند آموزش تخصصی تافل توسط ETS و به صورت حرفه ای صورت می گیرد.

دوره های فشرده مقدماتی تافل

این دوره ها برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است . گذراندن آن برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است . بقیه افراد که قبلا کلاس زبان رفته اند باید تعیین سطح شوند

تافل
دوره های تافل متوسطه

افرادی که مبتدی نیستند برای شروع در زبان نگار این دوره را می گذرانند و برای دوره های تخصصی اماده میشوند.

تافل
دوره های تافل پیشرفته

چنانچه فرد نیاز به نمره بالای ۱۰۰ دارد گذراندن دوره فوق الزامی است.

تافل
دوره های فشرده تخصصی تافل

این دوره ها برای تکنیک های تخصصی تافل برنامه ریزی شده است. ۱۰ جلسه از کلاسها، Building Supportive Skills  میباشد. توانایی هایی که در طی پروسه آزمون به ان نیاز است.

تافل
دوره های کارگاه تافل

این دوره ها برای تست زنی و امادگی جهت ازمون در حضور استاد است که استقبال خوبی از این کلاسها شده که نشانگر رضایت افراد می باشد.

ثبت نام

جهت ثبت نام در وب سایت و انتخاب کلاسهای تخصصی تافل مورد نیاز خود بر روی عکس کلیک کنید