کلاس مجازی آنلاین زبان در زبان نگار | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

کلاس مجازی آنلاین زبان در زبان نگار

کلاس مجازی آنلاین زبان در زبان نگار

با دوره های مجازی زبان نگار از هر جای دنیا آموزش زبان را به صورت آنلاین ببینید!

شرایط برگزاری کلاسهای مجازی :

زبان آموز عزیز

زبان نگار در راستای انجام رسالت خویش مبنی بر آموزش، و در جهت حفظ سلامت شما عزیزان، اقدام به برگزاری مجازی آنلاین کلاس ها از ۹۹/۱/۲۰ گرفته است.

“همراهتان هستیم تا با ماندن در خانه کرونا را شکست دهیم”

آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان

 

امروزه یادگیری زبان های خارجی دنیا یکی از مهمترین مسئولیت هایی است که هر فرد برای پیشرفت در زندگی، موقعیت شغلی و تحصیلی خود باید انجام دهد. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش متقاضیان یادگیری زبان های خارجی، امکانی به نام آموزش آنلاین زبان به وجود آمده است. آموزش آنلاین از بسیاری جهات مفید و کارآمد می باشد. در این مطلب، قصد داریم که بهترین مؤسسه آموزش آنلاین زبان را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

بهترین مؤسسه آموزش آنلاین زبان

 

ویژگی های آموزش آنلاین زبان “زبان نگار”

مرکز تخصص آموزش زبان های خارجی زبان نگار یکی از بهترین و برجسته ترین مؤسسه ها برای آموزش آنلاین زبان محسوب می شود. این مؤسسه با آموزش کاربردی ترین زبان های دنیا به صورت آنلاین و با حداکثر کیفیت ممکن، می تواند یاری­رسان بسیاری خوبی برای یادگیری زبان های خارجی توسط متقاضیان عزیز شود.

زبان نگار با استفاده از نوین ترین امکانات آموزش آنلاین، قوی ترین اساتید زبان و همچنین تعیین سطح رایگان، بهترین مؤسسه آموزش آنلاین زبان می باشد. اگر به دلیل مشغله های کاری و وجود بیماری کرونا، قادر نیستید که در کلاس های حضوری شرکت کنید، آموزش آنلاین زبان در آموزشگاه زبان نگار، بهترین فرصت برای شما می باشد.

 

خصوصیات برجسته آموزش آنلاین زبان نگار :

 

 • شرکت در کلاس ها، تنها با دسترسی داشتن به اینترنت و یک دستگاه هوشمند
 • کلاس های آموزشی در زبان نگار ضبط می شوند؛ به همین خاطر می توانید هر چند بار که تمایل داشتید، کلاس ها را دوباره مشاهده بفرمایید
 • یکی بودن ساختار و محتوای کلاس های حضوری و آنلاین
 • شما قادر هستید که به آسانی گروه کلاس خود را از حضوری به آنلاین و بالعکس تبدیل کنید
 • آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، روسی و عربی با بالاترین کیفیت
 • انتخاب زمان کلاس با شماست
 • صرفه جویی در زمان؛ زمانی که برای رفت و آمد به کلاس های حضوری می گذارید را به یادگیری بیشتر اختصاص خواهید داد
 • اقتصادی تر بودن هزینه های کلاس های مجازی
 • سطح بندی دوره های آموزشی بر اساس معلومات شما
 • امکان استفاده از مجرب ترین اساتید آموزش زبان
 • امکان برقراری ارتباط با اساتید و همکلاسی ها
 
 
درخواست تعیین سطح
 
 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آشنایی با زبان انگلیسی :

همان طور که حتماً می دانید، زبان انگلیسی معروف ترین، کاربردی ترین و پرتکلم ترین زبان دنیا به حساب می آید. انگلیسی از نظر گویشوران کلی، بعد از زبان های چینی و اسپانیایی در جایگاه سوم قرار می گیرد. انگلیسی، پر اهمیت ترین و مهمترین زبان در حوزه های سیاست، صنعت، فرهنگ و اقتصاد به شمار می آید. روزانه، استفاده از انگلیسی در رسانه ها و زمینه های شغلی و تحصیلی، افزایش پیدا می کند و هر ساله واژگان زیادی به این زبان افزوده می شوند.

فواید یادگیری زبان انگلیسی :

با توضیحاتی که در مورد زبان انگلیسی فهمیدیم، به این نتیجه خواهیم رسید که زبان انگلیسی نه تنها یک فرصت عالی برای زندگی بهتر است، بلکه یادگیری آن یک امر واجب و ضروری می باشد. داشتن معلومات کافی از این زبان در این زمانه، برای هر کسی لازم می باشد. قطعاً، نداشتن تسلط کافی روی زبان انگلیسی، مشکل ساز می باشد.

 

دوره زبان انگلیسی بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان

زبان نگار با ارائه آموزش آنلاین زبان انگلیسی در سطوح مبتدی تا پیشرفته، مسیر یادگیری زبان انگلیسی را برای همه متقاضیان هموار ساخته است. زبان نگار با استفاده از بهترین امکانات آموزشی و جدید ترین شیوه های تدریس، به شما کمک می کند که دانش زبان انگلیسی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. با یادگیری این زبان قطعاً در زندگی پیشرفت خواهید کرد. بدون شک برای زندگی در دنیای امروز به انگلیسی نیاز خواهید داشت.

شاید برخی مواقع تصمیم گرفته باشید که انگلیسی را به صورت خودجوش یاد بگیرید. نبود برنامه مدون و فردی که به شما کمک کند، از مشکلات این روش یادگیری می باشد. با شرکت در آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان نگار، شما می توانید از تجربیات اساتید و وجود یک برنامه دقیق استفاده کنید.

آموزش آنلاین آلمانی

 

آموزش آنلاین آلمانی

آشنایی با زبان آلمانی :

زبان آلمانی همانند زبان انگلیسی یکی از شناخته شده ترین زبان های دنیا به حساب می آید. آلمانی یکی پر استفاده ترین زبان ها در زمینه های علمی و محتوای سایت ها به شمار می آید. آلمانی همانند انگلیسی دارای ۲۶ حرف است؛ البته علاوه بر این ۲۶ حرف، حرف دیگری به نام eszett هم وجود دارد.

فواید یادگیری زبان آلمانی : 

اگر می خواهید برای داشتن فرصت شغلی یا تحصیلی به کشور های اروپایی مهاجرت کنید، بدون شک آلمان یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. دانشگاه های آلمان از مطرح ترین دانشگاه های دنیا هستند. از نظر اقتصادی و صنعت هم، آلمان از قدرت های دنیا محسوب می شود. برای استفاده از فرصت هایی که در آلمان وجود دارد، باید روی زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشید. با توجه به اینکه زبان آموزان زبان آلمانی رو به افزایش است، می توانید در دوره تربیت مدرس زبان آلمانی هم شرکت کنید و به یک مدرس ماهر زبان آلمانی تبدیل شوید.

دوره زبان آلمانی بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان

قطعاً آلمانی، زبان کاربردی می باشد، اما برای یادگیری آن باید زمان کافی داشته باشید. آموزش آنلاین آلمانی زبان نگار، می تواند وقت زیادی را برای شما ذخیره کند. بنابراین بازده بیشتری در یادگیری خواهید داشت. با شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی، در هر مکان که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید در کلاس ها حاضر شوید و فرایند یادگیری خود را بهبود بخشید.

حتی اگر در کلاس موضوعی را متوجه نشدید یا نتوانستید در کلاس شرکت کنید، زبان نگار فایل ضبط شده کلاس ها را در اختیار شما قرار داده تا از مباحث جا نمانید. آموزش آنلاین زبان آلمانی زبان نگار به ۲ صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می شود.

آموزش آنلاین فرانسه

 

آموزش آنلاین فرانسه

آشنایی با زبان فرانسوی :

زبان فرانسوی زبان رسمی ۲۹ کشور و یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل متحد می باشد. زبان فرانسوی از نظر کاربرد، یک زبان علمی و دانشگاهی محسوب می شود. فرانسوی بعد از انگلیسی و آلمانی سومین زبان رایج در اتحادیه اروپا به شمار می آید. ساختار الفبای زبان فرانسوی، بر اساس ساختار الفبای لاتین شکل گرفته است و شامل ۲۶ حرف است.

فواید یادگیری زبان فرانسوی :

بیشتر از ۲۲۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسوی صحبت می کنند. بعد از انگلیسی هم، فرانسوی دومین زبانی است که مردم نسبت به یادگیری آن تمایل زیادی نشان می دهند. دانستن این نکته هم قابل توجه است که اداره بزرگ ترین شبکه بین المللی مؤسسات فرهنگی، توسط کشور فرانسه انجام می شود. برای پیدا کردن یک شغل با درآمد عالی و حتی ثبت نام در معتبر ترین دانشگاه های فرانسه، نیاز به تسلط روی این زبان خواهید داشت. اهمیت بالای این زبان در سراسر جهان، گویای منافع بسیار یادگیری آن هم می باشد.

 

دوره زبان فرانسوی بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین فرانسه به شما کمک خواهد کرد که در هر نقطه از ایران باشید، بتوانید با حداقل هزینه و کمترین مشکلات، روی این زبان مسلط شوید. آموزش های آنلاین بهترین مؤسسه آموزش آنلاین زبان، از طریق نرم افزار پیشرفته ای که توسط متخصصان IT زبان نگار پیاده سازی شده است، ارائه می شود. این نرم افزار به شیوه ای طراحی شده است که زبان آموزان بتوانند به بهترین شکل ممکن به یادگیری زبان های خارجه، به ویژه زبان فرانسوی بپردازند.

در دوره های آموزشی زبان فرانسه زبان نگار از سری کتاب های TAXI استفاده می شود. سری کتاب های TAXI به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین منابع آموزشی زبان فرانسوی شناخته می شوند.

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

 

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

آشنایی با زبان ترکی استانبولی :

در سراسر جهان، ۸۸ میلیون نفر به عنوان زبان اول یا دوم از زبان ترکی استانبولی استفاده می کنند. ترکی استانبولی یک نوع زبان پیوندی محسوب می شود. چرا که واژگان این زبان با پذیرفتن وند های گوناگون می توانند به واژه های دیگری تبدیل شوند. اغلب وند ها، نمایانگر کارکرد دستوری لغات هستند. ترکی استانبولی شناخته شده ترین زبان از شاخه زبان های ترکی محسوب می شود.

فواید یادگیری زبان ترکی استانبولی :

ترکیه یکی از بهترین کشور ها برای انجام کار های تجاری می باشد. فرصت های تجاری و اقتصادی موجود در ترکیه باعث پدیدار شدن شغل ها و کسب و کار های زیادی می شوند. اگر به زبان ترکی استانبولی مسلط باشید می توانید برای بدست آوردن یک شغل عالی یا حتی ثبت نام در یکی از دانشگاه های ترکیه، اقدام کنید. اگر در سطح پیشرفته ای از دانش زبان ترکی استانبولی قرار دارید، می توانید در دوره تربیت مدرس زبان ترکی هم شرکت کنید. پس از تبدیل شدن به مدرس زبان ترکی، می توانید از این راه درآمد کسب کنید.

 

دوره زبان ترکی استانبولی بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان

راهکار های زیادی برای یادگیری زبان های خارجه وجود دارند. یکی از بهترین راهکار های یادگیری، شرکت در دوره های آموزش آنلاین می باشد. آموزش آنلاین ترکی استانبولی زبان نگار قادر است که معلومات زبان ترکی استانبولی شما را، در هر سطحی که باشید، افزایش دهد. این آموزش با بهترین متد های تدریس و بهترین منابع موجود برای یادگیری زبان ترکی ارائه می شود.

در دوره های آنلاین زبان های خارجی زبان نگار، مخصوصاً آموزش آنلاین ترکی استانبولی، شما می توانید با همکلاسی های خود ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید با کمک گرفتن از آن ها، سطح معلومات خود را افزایش دهید.

 

مزیت های شرکت در کلاس مجازی آنلاین چیست ؟

با شرکت در کلاس های آنلاین می توانید در منزل خود یادگیری را شروع کنید. شما می توانید از راهنمایی های اساتید استفاده کرده و با همکلاسی های خود نیز ارتباط برقرار کنید.

کلاس های آنلاین نیز همانند کلاس های حضورهای می باشند با این تفاوت که نیازی نیست ساعت ها برای رسیدن به کلاس در ترافیک بمانید. می توانید در اتاق خود به کلاس آنلاین بپیوندید بدون اینکه نیازی به ترک منزل داشته باشید.

در کلاس های حضوری امکان دارد که به علت عدم تمرکز حواستان برخی از نکات را از دست بدهید اما در کلاس های آنلاین این اتفاق برای شما نخواهد افتاد. چرا که می توانید کلاس ها را به صورت ضبط شده داشته باشید و هر قسمت را که تمایل داشتید بارها و بارها ببینید.

همچنین این باعث می شود که مطالب دشواری که یاد گرفتن آن برای شما سخت است را بتوانید چندین بار نگاه کنید تا یاد بگیرید.

همچنین اگر به هر دلیلی نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید فایل ضبط شده را دریافت کرده و در فرصت مناسب از آن استفاده کنید.

از دیگر مزیت های کلاس های آنلاین می توان به این مورد اشاره کرد که می توانید زمان کلاس را به دلخواه انتخاب کنید.

امیدواریم که با استفاده از کلاس های آنلاین زبان نگار در دوران قرنطینه بتوانید به بهترین نحو از زمان خود استفاده کنید و با ماندن در خانه از سلامت خود حفاظت کنید.

دوره های آنلاین برای تمامی زبانها برگزار میشود و مهم ترین ویژگی کلاسهای آنلاین زبان نگار ، هم جهت بودن کلاسهای حضوری و آنلاین است که به راحتی می توانید گروه خود را از آنلاین به حضوری و بالعکس جابجا کنید.

 

 

سیلابس دوره های مجازی آنلاین

 

دوره هایی که به صورت آنلاین تدریس می‌شوند، دوره های مربوط به بزرگسالان هستند.

دورههای کلاس مکالمه انگلیسی با سری کتابهای  TOUCHSTONE-VIEW POINT آموزش داده میشود.

دورههای کلاس مکالمه آلمانی با سری کتابهای  اشتارتر ویر آموزش داده میشود.

دورههای کلاس مکالمه ترکی با سری کتابهای  YEDI IKLIM آموزش داده میشود.

دورههای کلاس مکالمه فرانسه با سری کتابهای  TAXI  آموزش داده میشود.

در دوره های آمادگی برای آزمون های بین المللی ازآخرین متدهای روز استفاده میشود.

 

تعداد نفرات  هر کلاس

تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

 

روزها و ساعت های برگزاری کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین فشرده بزرگسالان سه جلسه یا دو جلسه در هفته (هرجلسه ۱۸۰ دقیقه) برگزار خواهد شد.

 

قوانین دوره های آموزش آنلاین

 

 • هر زبان اموز بیش از ۳ جلسه در هر ترم مجاز به غیبت نیست.
 • زبان آموزان متعهد به حضور آنلاین در کلاس‌ها راس ساعت مقرر هستند.
 • زبان آموزان می‌بایست قبل از شروع کلاس دستورالعمل و راهنمای کار با نرم افزار را مطالعه کرده و فراگیرند.
 • همچنین شما می توانید جهت دریافت گواهی شرکت در دوره ، مدرک و کارنامه خود بامرکز تماس بگیرید
 • به زودی  کودکان و نوجوانان نیز از طریق آنلاین آموزش می بینند.
 • برای افراد شهرستانی ارسال مدارک و کتاب از طریق پست صورت می گیرد.

با تشکر

مرکز تافل زبان نگار

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت