آموزش آنلاین آزمون های بین الملل | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل : آزمون های بین المللی مختلفی وجود دارند که برای اثبات مهارت های زبان استفاده می شوند و هر کدام کاربرد ویژه ای دارند. موفقیت در این آزمون ها و کسب نمره لازم نیازمند آموزش توسط اساتید مجرب، استفاده از منابع معتبر تلاش و پیگیری مستمر می باشد.

امروزه روش های آموزش مختلفی وجود دارد و زبان آموزان می توانند به روش های مختلفی آموزش های لازم را دریافت کنند. آموزش آنلاین از جدیدترین شیوه ها می باشد که مزایای بسیاری برای زبان آموزان دارد و باعث ایجاد عدالت آموزشی می شود.

ردیفآموزش خصوصی آنلاین آزمون ها پرداخت آنلاین ۵ جلسه
۱آزمون تافلثبت نام آنلاین
۲آزمون جی آر ایثبت نام آنلاین
۳آزمون آیلتسثبت نام آنلاین
۴آزمون پی تی ایثبت نام آنلاین

 

 

 

آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان

=====================================

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل : آزمون تافل

آزمون تافل از جمله آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که مدرک آن در سراسر جهان پذیرفته شده و دارای اعتبار است. این آزمون جهت اهداف تحصیلی، شغلی، مهاجرت و … کاربرد دارد و افراد برای پذیرش در دانشگاه ها و موسسه های معتبر به مدرک تافل نیاز دارند. بیش از ۹۰۰۰ موسسه در ۱۳۰ کشور مختلف از جمله ۱۰۰ دانشگاه برتر آمریکا مدرک تافل را به عنوان یک مدرک معتبر می پذیرند. آزمون تافل بیشتر از سایر آزمون های زبان پذیرفته شده و قابل اعتماد است. اگر موفق به دریافت مدرک تافل شوید می توانید در بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل دهید.

آزمون تافل مهارت های زبان انگلیسی شما را در چهار بخش رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ مورد بررسی قرار می دهد. شما باید تسلط کافی بر زبان انگلیسی، به ویژه آکادمیک داشته باشید. علاوه بر این برای موفقیت در این آزمون باید با ساختار آن آشنایی داشته و توانایی پاسخگویی به انواع سوالات را داشته باشید.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار امکان آموزش آنلاین آزمون های بین الملل از جمله آزمون تافل را فراهم کرده است. شما می توانید به صورت آنلاین در این دوره ها ثبت کرده و یادگیری خود را شروع کنید.

 

مرتبط بخوانید : کلاس آنلاین زبان : کلاس های آنلاین در زبان نگار

 

آموزش آنلاین آزمون GRE

جی آر ای نیز یکی از آزمون های بین المللی می باشد که کاربردهای مختلفی دارد. این آزمون مهارت های شفاهی، ریاضی، تفکر انتقادی و نوشته‌های تحلیلی را ارزیابی می کند همچنین دارای دو نوع عمومی و موضوعی می باشد. این آزمون برای ورود دانشجویان به مقاطع بالاتر از کارشناسی کاربرد دارد.

از دانشجویی که قصد ورود به مقطع ارشد و دکترا را دارد انتظار می ‌رود بتوانند مدرک جی آر ای را دریافت کنند.

موسسه زبان نگار امکان آموزش آنلاین مهارت های آزمون جی آر ای را فراهم کرده است و زبان آموزان در هر کجای ایران می توانند از این آموزش ها استفاده کنند.

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل : آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربرد های مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌ شود که نمره قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمره متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونه آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می ‌باشد.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار در جدیدترین اقدام خود برای برقراری عدالت آموزشی امکان یادگیری این زبان به صورت آنلاین را فراهم کرده است. شما می توانید در زمان هایی که شرایط مناسبی دارید از این آموزش ها در منزل خود استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید : معلم زبان آنلاین : از هر جای ایران حرفه ای یاد بگیر!

 

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

آموزش آنلاین آزمون بین المللی PTE

آزمون پی تی ای که مخفف عبارت Pearson Test of English می باشد یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی در دنیا است که همانند آزمون های آیلتس و تافل اعتبار جهانی دارد. این آزمون به دو صورت General  و Academic توسط سازمان پیرسون Pearson که ناشر Longman  نیز می باشد، برگزار می گردد. همچنین تنها آزمون آکادمیک پی تی ای مورد قبول اداره مهاجرت و دانشگاه های کشور استرالیا می باشد.

آزمون پی تی ای ۲۰ تسک مختلف در قالب ۴ مهارت اصلی اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ دارد و در مدت تقریبا ۳ ساعت به صورت آنلاین در یکی از مراکز برگزاری مورد تایید سازمان پیرسون و با زمان استراحت ۱۰ دقیقه ای در یک نوبت انجام می شود. این آزمون با توجه به مزایایی که نسبت به آزمون های IELTS و TOEFL دارد مانند کامپیوتری بودن نمره دهی تمام بخش ها، یکپارچه بودن آزمون، مدت کوتاه اعلام نتیجه آزمون و … در سال های اخیر مورد توجه علاقه مندان به مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور استرالیا قرار گرفته است.

شما می توانید مهارت های مورد نیاز برای کسب نمره خوب در این آزمون را در دوره های آنلاین موسسه زبان های خارجی زبان نگار آموزش ببینید. با استفاده از لینک موجود در این صفحه هزینه را پرداخت کنید تا ثبت نام شما انجام شود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین آزمون های بین الملل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه