یادگیری آلمانی در منزل : ۷سایت و اپلیکیشن کاربردی!

یادگیری آلمانی در منزل : ۷سایت و اپلیکیشن کاربردی!

یادگیری آلمانی در منزل :ممکن است به دلایل مختلفی از جمله شغلی، تحصیلی و یا مهاجرت به یادگیری زبان آلمانی نیاز داشته باشید. آموزش زبان آلمانی می ‌تواند فرصت ‌های مختلفی را برای شما ایجاد کند و به شما اجازه دهد با افراد جدید صحبت کنید.

دوره ها و کلاس های مختلفی برای آموزش زبان خارجی وجود دارد اما شما ممکن است زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری نداشته باشید. منابع زیادی در دسترس هستند که می توانید از آن ها برای یادگیری در منزل استفاده کنید.

در اینجا به چند مورد از بهترین منابع آنلاین برای یادگیری آموزش زبان آلمانی معرفی خواهیم کرد.

یادگیری آلمانی در منزل

۱.یادگیری آلمانی در منزل با Netflix

این وب سایت طیف گسترده ‌ای از نمایش ‌های تلویزیونی محبوب و فیلم ‌هایی از آلمان فراهم می کند و فیلم ‌های کمدی، درام و مستند را پوشش می ‌دهد. این وب سایت برای سرگرم شدن و یادگیری آلمانی در اینترنت بصورت آنلاین بسیار فوق العاده است.

هنگامی که در یک نمایش یا فیلم غرق می ‌شوید، گوش‌های شما در معرض همه انواع آلمانی قرار خواهد گرفت. بسته به این که چه چیزی را تماشا می ‌کنید، می ‌توانید اصطلاحات عامیانه و یا برخی اصطلاحات کمدی‌ را گوش دهید.

بررسی ژانرهای مختلف به شما اجازه می‌دهد تا بسیاری از جنبه‌ های مختلف فرهنگ آلمانی را ببینید. این وب سایت اگر واقعا می ‌خواهید یاد بگیرید که آلمانی صحبت کنید، ضروری است.

یادگیری آلمانی در منزل

  1. وب سایت Die Zeit برای آموزش آنلاین

اگر برای مدتی زبان آلمانی مطالعه کرده‌اید و احساس می ‌کنید که آماده حرکت در یک سطح بالاتر هستید، سایت‌ های روزنامه آلمانی می ‌توانند گزینه خوبی باشند. از آنجا که روزنامه‌ها اغلب در یک زبان ساده و روشن نوشته می ‌شوند، معمولا می توان آن‌ ها را برای دانش آموزان متوسطه نسبتا ساده دانست، در حالی که ممکن است برخی از جملات نسبتا سطح بالا و ساختار دستور زبان پیچیده وجود داشته باشد.

با این حال، به خاطر داشته باشید، اگر شما مقاله‌ای می‌ خوانید که درباره سیاست است، ممکن است با برخی واژگان بلند و پیچیده روبرو شویداین وب سایت ترکیبی از سیاست، فرهنگ، سبک زندگی و امور جاری است، بنابراین شما می ‌توانید از موضوعات چالش برانگیز تر برای یادگیری آلمانی در منزل اجتناب کنید.

مرتبط بخوانید : نکات یادگیری آلمانی : ۱۱ نکته که به شما کمک می کند!

یادگیری آلمانی در منزل

۳.سایت یادگیری آلمانی در منزل به صورت آنلاین Linguee

Linguee  یک فرهنگ لغت بزرگ آنلاین است. زمانی که کلمات ترجمه می‌ شوند، آن را در زمینه‌های مختلف به شما نشان می ‌دهد. شما کلمات یا عبارت خود را در چند پاراگراف مختلف خواهید دید که گستره کامل کاربردهایی  که ممکن است داشته باشد را نشان می دهد.

و این پاراگراف ها همگی از محتوای موجود در سرتاسر وب گرفته شده‌اند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که این مثال‌ها بی‌عیب و نقص و مرتبط با صحبت کنندگان مدرن هستند!

یادگیری آلمانی در منزل

  1. سایت BBC German

صفحات زبان BBC  قطعا ارزش بررسی کردن برای هر زبان آموز را دارند. آن ‌ها درس هایی در بسیاری از زبان‌های مختلف از جمله عربی، چینی و … دارند. زبان آلمانی یکی از محبوب‌ ترین زبان‌ها است و منابع بسیار ارزشمندی برای کمک به کسانی که مایل به یادگیری هستند وجود دارد.

همه چیز به موضوعات مختلف تقسیم می‌ شود، بنابراین شما می‌ توانید بسته به آنچه که دقیقا می‌ خواهید یاد بگیرید از موضوعات مربوط استفاده کنید. همچنین درباره فرهنگ آلمانی و نکاتی که ممکن است در هنگام بازدید از کشور به آن نیاز داشته باشید، چیزهای زیادی وجود دارد. از آنجا که این منبع در BBC  وجود دارد، شما می‌ توانید کیفیت بالایی را انتظار داشته باشید که به شهرت برای مهارت ها حرفه‌ای پایبند هستند.

مرتبط بخوانید : لغات پرکاربرد آلمانی : ۱۰۰ کلمه که باید بدانید!

یادگیری آلمانی در منزل

۵. Duolingo برنامه و سایت برای یادگیری آلمانی در منزل

وقتی با Duolingo یادگیری زبان را  شروع می‌کنید مراقب باشید  چون بسیار اعتیادآور است!

Duolingo برای یادگیری دستور زبان و نوشتن فوق‌العاده است و یکی از گزینه‌های محبوب برای یادگیری زبان آلمانی به خصوص برای مبتدیان است.

با اینکه می ‌توانید به راحتی یک ساعت یا دو کار را به تعویق بیندازید اما به سرعت پیشرفت زبان شما کمک می‌ کند.

از طریق شکل های ثابت و متنوعی از تکرار، این اپلیکیشن گوشی هوشمند بزرگ به همه شما کمک می‌ کند که لغات را به خاطر بسپارید. سپس، اگر شما در سطح بالاتر از مبتدی هستید، به آرامی شروع به نشان دادن این می کند که دقیقا چطور باید در مورد ساخت جملات عمل کنید. همچنین قبل از اینکه متوجه شوید به ساختار های پیچیده دستور زبان پیشرفت خواهید کرد.

شما حتی می توانید به ضبط صدا گوش دهید و اگر دوست دارید توانایی خود در تلفظ کلمات را امتحان کنید.

مرتبط بخوانید : شمارش به زبان آلمانی : کامل ترین دسته بندی!

یادگیری آلمانی در منزل

۶.یادگیری آلمانی در منزل با  Foreign Services Institute

اگر شما از نوع افرادی هستید که از جداول فعل و گرامر بهتر یاد می گیرید، موسسه خدمات خارجی بهترین راه برای یادگیری زبان آلمانی برای شما است!

این سایت یک مدرسه قدیمی در ساختار خودش است. انتظار هیچ گونه جلوه های گرافیکی و یا جلوه‌های صوتی نداشته باشید . این سایت به طور کامل با استفاده از متون و کلیپ های بومی به آموزش زبان می پردازد. همه منابع موجود در اینجا توسط زبان شناسان حرفه‌ای توسعه داده شده‌اند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که این منابع سطح بالا هستند.چیزی که حتی بهتر هم هست این است که همه چیز کاملا رایگان است!

یادگیری آلمانی در منزل

  1. Twitter

با ثبت نام در سایت نت فلیکس، احتمالا شما یک حساب کاربری در توییتر دریافت کرده ‌اید. خوب، حالا وقت آن است که تمام توییت های آلمانی را در آنجا شروع کنید.

نه تنها این پلت فرم وب سایت‌ ارتباط جمعی برای مطالعه شما فوق‌ العاده است، بلکه به شما این فرصت را می ‌دهد تا تعامل و مکالمه با گویشوران بومی داشته باشید. نمی دانید که شما چه کسی را باید دنبال ‌کنید؟ Nein Quarterly ، به طور مرتب در زبان انگلیسی و هم در زبان آلمانی توییت ارسال می کند. همچنین شما می توانید صفحات مشابه را در توتییر پیدا کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه