کلاس زبان خوب در مرکز تهران

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

اگر قصد آموزش زبان های خارجی را دارید حتما به دنبال آموزشگاه خوب هستید. ما در در این مطلب قصد داریم کلاس زبان خوب در مرکز تهران را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید، این مطلب را تا انتها بخوانید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار دوره های مختلفی را برای اموزش زبان های گوناگون برگزار می کند. این موسسه از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش می دهد و همراه شما خواهد بود تا بتوانید مهارت های زبان شامل رایتینگ، ریدینگ، اسپیکنیگ و لیسنینگ را تقویت کنید و بر آن ها مسلط باشید. این مجموعه همواره از اساتید مجرب و متدهای نوین برای تدریس استفاده می کند و تمام نیازهای زبان آموزان را درک کرده و اقدامات موثری در جهت رفع آن ها انجام می دهد.

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران چه زبان هایی را آموزش می دهد؟

موسسه زبان نگار دوره های مختلفی برای آموزش زبان های خارجی برگزار می کند. این دوره ها شامل آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان چینی ، آموزش ترکی استانبولی و … می باشد. شما می توانید بر اساس اهداف خود در یکی از کلاس ها شرکت کنید و یک زبان جدید یاد بگیرید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان در مرکز تهران

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران: آموزش تافل

تافل یکی از آزمون های بین المللی است که افراد برای اهداف مختلفی نیاز به دریافت این مدرک دارند. آمادگی آزمون تافل می تواند دشوار باشد اما اگر در دوره های مناسبی شرکت کنید احتمال موفقیت شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

دوره های آموزش تافل در موسسه زبان نگار از سطح پایه تا پیشرفته برگزار می شود و شما در هر سطحی که باشید می توانید در این دوره ها شرکت کنید. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می دهد.

دوره آمادگی زبان نگار برای آزمون تافل iBT در سطح های TOEFL ROOKIE ، TOEFL PRO، TOEFL MASTER ، TOEFL EXPERT و کارگاههای TOEFL EXPERT تشکیل می شود. افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند. همچنین کارگاه هایی برای تقویت مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ تافل در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ها برای تست زنی و امادگی جهت ازمون در حضور استاد دوره ای در نظر گرفته شده است که  استقبال خوبی از این کلاسها شده که نشانگر رضایت افراد می باشد.

 

مشاهده همه دوره های تافل

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران : دوره آمادگی  GRE

آزمون  GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می‌باشد. هدف این آزمون سنجش توانایی‌ها و معلومات  فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است.

کلاس ها و کارگاههای تخصصی GRE به شرح زیر در مرکز تافل زبان نگار برگزار میشود:

بکارگیری متدهای جدید تست زنی

آموزش مدیریت زمانی و آشنایی با روش های تست زنی این بخش

آموزش ریاضی و آشنایی به صورت انگلیسی سوالات

روش های نگارش یک متن تحلیلی

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران برای آمادگی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. دوره آیلتس زبان نگار شامل سه سطح Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS می باشد. فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد .

مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد.

روش آموزش در بهترین آموزشگاه زبان در مرکز تهران از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge است. کمبریج دانشگاهی است که برگزار کننده آزمون های آیلتس می باشد. کتاب های Pre- IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند.

 

مرتبط بخوانید: چطور بهترین کلاس آیلتس را انتخاب کنیم؟!

 

آموزش زبان آلمانی در یک کلاس خوب در مرکز تهران

موسسه زبان های خارجی زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان آموزش می دهد و کلاس های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد.

همچنین دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d تدریس می شود. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است.

 

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

کلاس زبان خوب در مرکز تهران

 

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب Studio d از کتاب  Menschen نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 علاوه بر مواردی که اشاره شد دوره های دیگری نیز در آموزشگاه زبان های خارجی زبان نگار برگزار می شود. در صورت تمایل می توانید از دیگر صفحات سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس زبان خوب در مرکز تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه