کلاس خصوصی آلمانی : بهترین شیوه یادگیری

کلاس خصوصی آلمانی : بهترین شیوه یادگیری

زبان آلمانی یکی از زبان های کاربردی است که افراد زیادی علاقمند به یادگیری این زبان هستند. حدود ۸۰ میلیون نفر زبان آلمانی را زبان دوم خود می دانند به همین دلیل یادگیری این زبان امکان ارتباط با افراد زیادی را برای شما فراهم می کند. روش های مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد اما بهترین شیوه یادگیری کلاس خصوصی آلمانی است که مزیت های مختلفی نسبت به سایر روش ها دارد. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتری درباره این موضوع میپردازیم با ما همراه باشید.

 

مزیت های کلاس خصوصی آلمانی چیست ؟

آموزش زبان آلمانی مزایای مختلفی را برای شما فراهم می کند. یکی از این مزایا امکان فرصت های تحصیلی است که در این کشور وجود دارد. یکی از دلایلی که زبان آلمانی جایگاه بالایی در جامعه علمی دارد این واقعیت است که دانشگاه‌های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. علاوه بر آن در کشور آلمان برای تحصیلات تکمیلی، تعدادی دانشگاه‌ با هزینه بسیار پایین یا عدم وجود شهریه وجود دارد.

 

کلاس خصوصی آلمانی

کلاس خصوصی آلمانی

 

اما مزیت اصلی کلاس خصوصی آلمانی نسبت به سایر روش های آموزشی این است که در این حالت تمام توجه و تمرکز مدرس بر روی شما است و می تواند به خوبی شما را در آموزش این زبان راهنمایی کند. با این روش مدرس می تواند به راحتی نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی کرده و راهکارهایی کاربردی و موثر برای بهبود نقاط ضعف شما ارائه کند.

همچنین از دیگر مزایای کلاس خصوصی آلمانی این است که بر اساس شرایط شما و مطابق میل شما در زمان و مکان مورد نظرتان برگزار می شود و این باعث می شود به یادگیری این زبان علاقه مند شوید و کارایی بهتری داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در مرکز تهران

 

ویژگی های یک کلاس خصوصی آلمانی خوب چیست ؟

یک کلاس خوب کیفیت آموزشی بالا را تضمین می کند و شما را در آموزش گام به گام زبان آلمانی همراهی می کند.

این کلاس شما را از سطح مبتدی آموزش خواهد داد و تمام مهارت های زبان شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت می کند.

اساتید کلاس خصوصی آلمانی مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز ماهر هستند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان می شوند.

از مزایای حضور در کلاس خصوصی آلمانی در تهران داشتن مدرس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس خصوصی آلمانی تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

کلاس خصوصی آلمانی

کلاس خصوصی آلمانی

 

بهترین برگزار کننده کلاس خصوصی آلمانی کدام موسسه است ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران می باشد. این موسسه با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود.به جرات میتوان گفت موسسه آموزشی زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان برای متقاضیان آموزش این زبان رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان آلمانی : چرا آلمانی یاد میگیریم؟

 

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید. آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید.

 

روش تدریس کلاس خصوصی آلمانی به چه صورت است؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان آموزش می دهد و کلاس های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد.

همچنین دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d تدریس می شود. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.

 

کلاس خصوصی آلمانی

کلاس خصوصی آلمانی

 

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب Studio d از کتاب  Menschen نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

مشاهده همه دوره های زبان آلمانی

 

از اهداف و محتوای آموزشی کلاس های زبان آلمانی زبان نگار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس خصوصی آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه