کلاس تابستانی زبان | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

کلاس تابستانی زبان

کلاس تابستانی زبان

با شروع تابستان تب و تاب شرکت در کلاس های آموزشی نیز آغاز می شود. بسیاری از افراد دوست دارند بهترین استفاده را از این فصل ببرند. یکی از راه هایی که شما می توانید نهایت استفاده را از اوقات فراغتتان ببرید، کلاس تابستانی زبان است. این کلاس ها به شما کمک می کند که زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرید و از تابستان لذت ببرید. موسسه زبان نگار کلاس تابستانی زبان های مختلف را برگزار می کند که در این مطلب قصد داریم این دوره ها و کلاس ها را به شما معرفی نماییم. همراه ما باشید.

 

آموزش تافل در کلاس تابستانی زبان نگار

دوره های آموزش تافل در موسسه زبان نگار از سطح پایه تا پیشرفته برگزار می شود و شما در هر سطحی که باشید می توانید در این دوره ها شرکت کنید. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می دهد.

 

کلاس تابستانی زبان

کلاس تابستانی زبان

 

دوره آمادگی زبان نگار برای آزمون تافل iBT در سطح های TOEFL ROOKIE ، TOEFL PRO، TOEFL MASTER ، TOEFL EXPERT و کارگاههای TOEFL EXPERT تشکیل می شود. افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند. همچنین کارگاه هایی برای تقویت مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ تافل در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ها برای تست زنی و امادگی جهت ازمون در حضور استاد دوره ای در نظر گرفته شده است که  استقبال خوبی از این کلاسها شده که نشانگر رضایت افراد می باشد. شما با شرکت در این دوره ها در تابستان نه تنها می توانید خود را برای آزمون تافل آماده کنید، بلکه می توانید نهایت استفاده را از اوقات فراغتتان ببرید.

 

مشاهده همه دوره های تافل

 

دوره GRE در کلاس تابستانی زبان

آزمون  GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می‌باشد. هدف این آزمون سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است.

کلاس ها و کارگاههای تخصصی GRE  برای تابستان به شرح زیر در مرکز تافل زبان نگار برگزار میشود:

بکارگیری متدهای جدید تست زنی

آموزش مدیریت زمانی و آشنایی با روش های تست زنی این بخش

آموزش ریاضی و آشنایی به صورت انگلیسی سوالات

روش های نگارش یک متن تحلیلی

 

کلاس تابستانی زبان

کلاس تابستانی زبان

 

ثبت نام کودکان در کلاس تابستانی زبان

اگر در حال برنامه ریزی برای اوقات فراغت تابستان کودکان هستید، ایده ثبت نام آن ها در کلاس تابستانی زبان ایده خوبی است. دوره کودکی فرصت بسیار عالی برای یادگیری زبان خارجی است. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. کلاس تابستانی زبان در این موسسه به گونه ای برنامه ریزی شده است که کودکان را برای آزمون تافل آماده می کند.

دوره های آموزش زبان کودکان از سطوح مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود و زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا ترکیب صداها و املاء مقدماتی آشنا می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی کودکان

 

دوره آیلتس در بهترین کلاس تابستانی زبان

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. دوره آیلتس زبان نگار شامل سه سطح Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS می باشد. فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد .

مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد.

روش آموزش در کلاس تابستانی زبان نگار  از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. کمبریج دانشگاهی است که برگزار کننده آزمون های آیلتس می باشد. کتاب های Pre- IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند.

 

کلاس تابستانی زبان

کلاس تابستانی زبان

 

دوره آمادگی آزمون PTE در بهترین کلاس تابستانی زبان

آزمون PTE  که مخفف  Pearson Test of English است جایگزین مناسبی برای آزمون آیلتس خواهد بود اگر که شما قصد مهاجرت به اقیانوسیه و مخصوصا کشورهای نیوزلند یا استرالیا را داشته باشید. مدرک آزمون PTE  مورد تایید دانشگاه ها ، مراکز آموزشی و البته دولت های نیوزلند و استرالیا جهت مهاجرت است.

جهت آمادگی در آزمون PTE  می توانید از دوره های PTE مرکز تخصصی زبان نگار ویژه تابستان استفاده نمایید. افرادی که داوطلب شرکت در آزمون  PTE هستند ابتدا باید به یکی از شعب مرکز تخصصی زبان نگار که بهترین آموزشگاه زبان در تهران می باشد مراجعه نمایند و توسط مدیران آموزشی این مرکز تعیین سطح شوند. اگر سطح زبانشان در سطح  Upper Intermediate باشد می توانند مستقیماً وارد دوره های PTE  شوند.

ولی اگر سطح زبانشان ضعیف باشد باید در دوره های زبان عمومی به طور فشرده و عادی شرکت کنند و پس از گذراندن دوره های مذکور وارد دوره های PTE شوند. کلاس PTE در مرکز تخصصی زبان نگار به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی برگزار می شود ،این مرکز کل مواد آزمون PTE  را طی ۳۰ جلسه آموزش می دهد . اما اگر زبان آموز نیاز به کلاس هایFundamental   داشته باشد توسط مدیران آموزشی این مرکز هدایت تحصیلی خواهد شد .

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان در تهران کجاست؟!

 

آموزش زبان های خارجی در کلاس تابستانی زبان نگار

موسسه زبان نگار کلاس های تابستانی مختلفی را برای آموزش زبان های خارجی مختلف برگزار می کند. این کلاس ها شامل آموزش زبان های آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، فرانسوی، روسی، چینی، عربی، اسپانیایی و سوئدی می شود. متد های استفاده در این کلاس ها جدیدترین متدها می باشد و با استفاده از اساتید مجرب برگزار می شود. این موسسه تا زمانی که تمام مهارت های زبان شامل خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش کردن را یاد بگیرید، همراه شما خواهد بود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس ها و دوره های بهترین کلاس تابستانی زبان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه