کلاس انگلیسی آنلاین : مزیت ها + یک موسسه ی خوب! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

کلاس انگلیسی آنلاین : مزیت ها + یک موسسه ی خوب!

کلاس انگلیسی آنلاین : مزیت ها + یک موسسه ی خوب!

کلاس انگلیسی آنلاین : زبان انگلیسی یک زبان بین المللی در سراسر جهان شناخته می شود. هر شخصی که بخواهد با کشورهای دیگر ارتباط برقرار کند باید بر این زبان تسلط داشته باشد. به خاطر موقعیت های شغلی، تحصیلی، گردشگری و … بسیاری از افراد به دنبال یادگیری این زبان هستند. روش های زیادی برای آموزش وجود دارد و هر کس بسته به شرایط خود می تواند از روش خاصی استفاده کند.

به علت دنیای پر مشغله امروزی بسیاری از افراد توانایی شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و نمی توانند کارهای خود را مدیریت کنند. به لطف تکنولوژی امکان آموزش آنلاین وجود دارد که مزایای زیادی دارد. در ادامه به بررسی این مزایا خواهیم پرداخت.

 

کلاس انگلیسی آنلاین

کلاس انگلیسی آنلاین

 

مزیت های کلاس انگلیسی آنلاین :

کلاس های آنلاین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند چون به طور کلی هزینه کم تری نسبت به دوره ها حضوری دارند و می توانند برخی از هزینه ها را نیز از بین ببرند.  برای مثال شما هیچ هزینه ای برای رفت و آمد پرداخت نخواهید کرد. همچنین هزینه بنزین، جای پارک، سرویس ماشین، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیز در این روش آموزشی وجود ندارد.

در روش آنلاین زبان آموزان می توانند مدیریت زمان داشته باشند و برنامه های کاری و کلاسی خود را هماهنگ کنند. در کلاس های حضوری به طور معمول زمان کلاس ها از قبل تنظیم می شوند و زبان آموز قادر نیست آن را تغییر دهد. به همین خاطر مجبورند تا تمام کارهای خود را با زمان کلاس هماهنگ کنند ولی گاهی این کار امکان پذیر نیست. بیشتر افرادی که روش آموزش آنلاین را انتخاب می کنند به این خاطر است که می توانند خودشان زمان کلاس را انتخاب کرده و به سایر وظایف خود هم برسند.

مورد بعدی این است که اگر در کلاس های حضوری زبان آموز نکته ای را یادداشت نکند، ممکن است برای همیشه آن را فراموش کند، اما در روش آنلاین این گونه نیست. تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید در پایگاه های اطلاعاتی آنلاین ذخیره می شود. این باعث می شود تا زبان آموز در هر زمانی سریعا به فایل های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. این مخصوصا برای افرادی کاربردی است که نیاز به برنامه ریزی کارهای خود دارند.

شما برای استفاده از کلاس آنلاین زبان باید یک دستگاه هوشمند متصل به اینترنت داشته باشید. با این شرایط می توانید در هر زمانی و هر مکانی در کلاس حضور پیدا کنید و آموزش ببینید.

 

مرتبط بخوانید : آزمون های آنلاین زبان انگلیسی

 

کلاس انگلیسی آنلاین کجا شرکت کنیم ؟

انتخاب یک دوره آموزشی خوب می تواند تاثیر قابل توجهی در موفقیت شما در یادگیری زبان داشته باشد. کیفیت آموزش مسئله ای است که باید در نظر گرفته شود. دوره های آموزشی که کیفیت پایینی داشته باشند می توانند چرا را از آموزش زبان زده کنند طوری که هیچ وقت دوست نداشته باشید زبان را یاد بگیرید!

موسسه زبان های خارجی زبان نگار یک موسسه آموزش زبان های خارجی در تهران می باشد که از مجموعه ای حرفه ای و با تجربه تشکیل شده است.

زبان نگار امکان آموزش همه زبان ها از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و … را فراهم کرده است.

 

کلاس انگلیسی آنلاین

کلاس انگلیسی آنلاین

 

تعیین سطح در کلاس انگلیسی آنلاین به صورت رایگان انجام شده و آنلاین می باشد.

با امکاناتی که توسط موسسه زبان های خارجی زبان نگار فراهم شده است همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را دارند و مردم تهران هم با توجه به مشغله کاری شان گاها نمی توانند از کلاس های حضوری استفاده کنند و یا با گذراندن چند ترم موفق به اتمام آموزش شان نمی شوند. حالا شما می توانید با شرکت در کلاس های آنلاین هر زبانی را که می خواهید آموزش ببینید.

از دیگر مزیت های دوره آموزشی زبان انگلیسی در موسسه زبان نگار این است که شما بعد از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت خواهید کرد. مدرک افرادی که در شهرستان هستند از طریق پست ارسال خواهد شد.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به طور آنلاین ثبت نام کرده و در کلاس انگلیسی آنلاین دسترسی داشته باشید.

 

کلاس آنلاین زبان

 

شرایط کلاس انگلیسی آنلاین زبان نگار به چه صورت می باشد ؟

برگزاری کلاس آنلاین در موسسه زبان نگار از طریق نرم افزار مخصوص انجام می گیرد. سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان نگار از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌ های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آن ها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد.

 

مرتبط بخوانید : بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

 

کلاس های آنلاین زبان نگار به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود.

تاکید این کلاس ها مانند دوره های حضوری بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان میباشد.

در کلاس‌های آنلاین هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

 

کلاس انگلیسی آنلاین

کلاس انگلیسی آنلاین

 

زمان و جلسات کلاس های آنلاین به چه صورت می باشد؟

آموزش مکالمه انگلیسی با سری کتاب های  TOUCHSTONE-VIEW POIN  آموزش داده می شود و تمرکز بر یادگیری مهارت مکالمه است.

تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای می باشد و سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس انگلیسی آنلاین را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه