کلاس آلمانی در مرکز تهران

کلاس آلمانی در مرکز تهران

اگر برای اهداف تحصیلی، شغلی و یا مهاجرت تمایل به یادگیری زبان آلمانی دارید، روش های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. یکی از این روش ها شرکت در کلاس آموزش زبان آلمانی است. در این مطلب قصد داریم کلاس آلمانی در مرکز تهران را خدمت شما معرفی کنیم تا با آگاهی کامل روش یادگیری خودتان را انتخاب کنید.

 

کلاس آلمانی در مرکز تهران

کلاس آلمانی در مرکز تهران

 

بهترین کلاس آلمانی در مرکز تهران کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین کلاس آلمانی در مرکز تهران می باشد. این موسسه با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. برای کارهای روزمره، علاقه شخصی، پیشرفت شغلی، مهاجرت، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود. به جرات میتوان گفت موسسه آموزشی زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان برای متقاضیان آموزش این زبان رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید. آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان آلمانی : چرا آلمانی یاد میگیریم؟

 

چرا زبان آلمانی را در بهترین کلاس آلمانی در مرکز تهران یاد بگیریم؟

این کلاس های آموزشی کیفیت آموزشی بالا را تضمین می کند و شما را در آموزش گام به گام زبان آلمانی همراهی می کند.

این کلاس شما را از سطح مبتدی آموزش خواهد داد و تمام مهارت های زبان شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت می کند و تا سطوح بالا همراهی می کند.

اساتید کلاس آلمانی در مرکز تهران مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز ماهر هستند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان می شوند.

از دیگر دلایل آموزش در کلاس آلمانی در مرکز تهران داشتن مدرس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس خصوصی آلمانی تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

کلاس آلمانی در مرکز تهران

کلاس آلمانی در مرکز تهران

 

شرایط کلاس های آموزشی در مرکز تهران به چه صورت است؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان آموزش می دهد و کلاس های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد.

همچنین دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d تدریس می شود. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است.

 

مرتبط بخوانید:۱۰ ترفند برای آموزش سریع آلمانی

 

هر کتاب حاوی۱۲ درس با موضوعات و موقعیت های متنوع روزمره است. در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتاب Studio d بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب Studio d از کتاب  Menschen نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

کلاس آلمانی در مرکز تهران

کلاس آلمانی در مرکز تهران

 

از کلاس آلمانی در مرکز تهران چه انتظاراتی می توان داشت؟

مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

مشاهده همه دوره های زبان آلمانی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای استفاده از کلاس آلمانی در مرکز تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه