هزینه آزمون تافل | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

هزینه آزمون تافل

هزینه آزمون تافل

هزینه آزمون تافل : همانطور که می دانید تافل به روش های مختلفی برگزار می شود که از میان آنها در حال حاضر تنها فرمت تافلiBT   در ایران برگزار می شود. اعتبار نمره تافل دو سال است و بعد از دو سال اگر قصد دارید مدرک تافل خودتان را به دانشگاهی ارائه کنید، باید دوباره در آزمون شرکت کنید و نمره جدیدی بگیرید.

هیچ محدودیتی برای تعداد دفعات شرکت در آزمون تافل وجود ندارد و هر فرد می تواند هر چند بار که بخواهید هر ۱۲ روز یک بار در این آزمون شرکت کند. یعنی شما در هر ۱۲ روز فقط یک بار می توانید در آزمون TOEFL شرکت کنید، اما برای تعداد دفعات شرکت در این آزمون محدودیتی ندارد.

 

هزینه آزمون تافل

هزینه آزمون تافل

یکی از سوالات متداول متقاضیان هزینه آزمون تافل می باشد. در هزینه آزمون تافل عوامل بسیاری دخیل هستند. اول از همه، هزینه کلی آزمون است؛ مورد دوم هزینه خدمات اضافی است و مورد سوم هزینه ی جریمه ها است. همراه ما باشید تا با مقدار هزینه آزمون تافل آشنا شویم.

 

مرتبط بخوانید: کلاس های تافل در موسسه زبان نگار

 

برای گذراندن آزمون تافل، شما باید ثبت نام کنید و سپس هزینه امتحان را پرداخت کنید. طبق جدیدترین اطلاعات هزینه آزمون تافل در ایران ۲۵۵ دلار است. شما می توانید این مبلغ را در هنگام ثبت نام در سایت ETS پرداخت کنید و یا با کارشناسان موسسه زبان نگار تماس حاصل فرمایید تا به گرمی پاسخگویی شما باشیم.

 

هزینه آزمون تافل در تاریخ قرمز!

چند مورد وجود دارد که باید علاوه بر هزینه کلی آزمون، به صورت جداگانه پرداخت شود. برای مثال، به تاریخهای برگزاری آزمون تافل اصلی که برای ثبت نام در آن کمتر از ۵ روز زمان باقی مانده اصطلاحا تاریخ قرمز می گویند، به این نکته توجه نمایید که برای ثبت نام در تاریخ قرمز طبق مقررات ETS مبلغ ۳۵$ به مبلغ ثبت نام اضافه می شود.

 

هزینه آزمون تافل در صورت تعویق آزمون

اگر می خواهید تاریخ آزمون تافل را به تعویق بیاندازید، می توانید ۳ روز قبل از امتحان (بدون حساب کردن روز آزمون ) انجام دهید. به عنوان مثال، اگر امتحان روز شنبه برگزار خواهد شد، شما باید از روز سه شنبه آزمون را لغو کنید. هزینه تغییر تاریخ آزمون تافل ۶۰ دلار است. قبل از اینکه یک تاریخ جدید انتخاب کنید، این مبلغ باید پرداخت شود.

تعویق تاریخ امتحان می تواند به یکی از دو روش انجام شود:

آنلاین:  به سایت ETS وارد شوید. در پنل کاربری روی  “View Order (s)” کلیک کنید. سپس روی “”Modify یا “Cancel” در صفحه ثبت نام خود کلیک کنید.
موسسه زبان نگار: شما می توانید به راحتی با موسسه زبان نگار تماس حاصل فرمایید تا لغو یا تغییر زمان آزمون تافل برای شما انجام شود.

 

مرتبط بخوانید: خرید ووچر اصلی آزمون تافل 

 

هزینه آزمون تافل در صورت لغو آزمون

در صورتی که قصد انصراف از آزمون را دارید به این نکته دقت نمایید که حداقل به تاریخ برگزاری آزمون ۱ هفته زمان باقی مانده باشد. وارد پروفایل شده و روی دکمه کنسل کیلیک نمایید. مبلغ برگشت داده شده (نصف هزینه ثبت نام) از موسسه ETS طی حدودا ۳.۵ ماه به حساب مرکزی که هزینه ثبت نام را پرداخت داشتید باز گردانده می شود. سپس با هماهنگی مرکزی که پول به حسابش واریز گردیده است اقدام به دریافت مبلغ خود نمایید. موسسه ETS طی یک E-mail شما را از واریز مبلغ برگشتی به مرکز آزمون خود مطلع می کند.

 

هزینه آزمون تافل

هزینه آزمون تافل

هزینه آزمون تافل در صورت درخواست گواهینامه بیشتر

هزینه آزمون تافل ذکر شده برای ارسال نتایج آزمون به ۴ دانشگاه می باشد. اگر شما نیاز به ارسال نمرات تافل به تعداد بیشتری از دانشگاه ها دارید، لازم است به منظور صدور گواهینامه های اضافی هزینه پرداخت کنید. هر گواهی اضافه ۱۸ دلار هزینه خواهد داشت. با این حال، ETS  بسته های مختلفی را ارائه می دهد و اگر مطمئن هستید که نیاز به گواهینامه زیادی دارید، لازم است که بسته ی مورد نظرتان را خریداری کنید. آخرین اطلاعات در مورد این پیشنهادات همیشه در وب سایت ets.org موجود است.

گواهینامه های اضافی را می توان به روش های زیر سفارش داد:

آنلاین : شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و روی «(View Order s) » کلیک کنید. شما می توانید گواهینامه های اضافی را برای مدت ۲ سال از تاریخ آزمون انتخاب کنید. پس از ۲ سال گواهی نامعتبر است. شما باید در حساب کاربری خود بر روی گزینه Register for a Test/Order Score Reports کلیک کنید. فراموش نکنید که باید از طریق PayPal هزینه را پرداخت کنید.

موسسه زبان نگار: شما می توانید فرایند ثبت نام و سایر خدمات آزمون تافل را به ما بسپارید. در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آزمون تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه