مکالمه فشرده انگلیسی در بهترین کلاس زبان تهران

مکالمه فشرده انگلیسی در بهترین کلاس زبان تهران

مشارکت دانش آموزان در کلاس درس اهمیت محوری برای رشد، سازگاری و یادگیری دارد. در کلاس مکالمه فشرده انگلیسی مشارکت دانش آموزان تشویق می شود، با این حال، اگر فرآیندهای استراتژیک درست در یک محیط یادگیری دلگرم‌کننده باشند، شما در مسیر درست هستید. در این مطلب قصد داریم مزایای کلاس های مکالمه را بیان کنیم و در نهایت بهترین کلاس زبان تهران را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

مکالمه فشرده انگلیسی

مکالمه فشرده انگلیسی

 

حفظ تمرکز دانش آموزان در کلاس مکالمه فشرده انگلیسی

اگر یک دانش‌آموز به تحویل یک موضوع علاقه‌مند باشد، آن‌ها را تشویق می‌کند که شرکت کنند. ارائه مناسب و جذاب به علاقه دانش آموز کمک می کند. به همین دلیل است که حفظ تمرکز و توجه دانش آموزان دشوار است وقتی که تمام چیزی که می‌شنوند، کسی است که با آن‌ها حرف می‌زند. مشارکت در کلاس مکالمه فشرده انگلیسی به این معنی است که دانش آموزان احساس ارزش می‌کنند و می‌توانند هم با دانش آموزان دیگر و هم با معلمان تعامل داشته باشند.

 

سوالات در کلاس مکالمه: یک سوال خوب و تفکر برانگیز می‌تواند منافع دانشجویان را تحریک کند. تعامل در کلاس محوری است بنابراین آن‌ها را تشویق می‌کند که به این فکر کنند که چرا کارها را به روش خاصی انجام می‌دهند و انگیزه بیشتری پیدا کنند که یک ابزار عالی برای افزایش تجربه یادگیری آن‌ها است.

 

مرتبط بخوانید: ۱۵ راه حل برای تقویت مکالمه

 

تعامل در کلاس مکالمه فشرده انگلیسی: درگیر کردن دانش آموزان تا جایی که ممکن است، می‌تواند به حد زیادی برای آن‌ها سودمند باشد. مشارکت در مورد موضوعاتی که در کلاس درس می‌خوانند، این امکان را به وجود می آورد که سطح درک آن‌ها قابل اندازه گیری باشد. علاوه بر این می‌تواند اعتماد به نفس و مهارت‌های کار تیمی آن‌ها را افزایش دهد.

 

بازخورد: بازخورد می‌تواند راه درازی در هر دو طرف داشته باشد. البته، فراهم کردن بازخورد برای یک زبان آموز به آن‌ها اجازه می‌دهد تا رشد کنند و به جلو حرکت کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا درک کنند که برای موفقیت باید چه کار کنند. اما دعوت از دانش آموزان برای ارائه بازخورد به مدرسین می‌تواند راه بسیار خوبی برای یافتن راه‌هایی باشد که در کلاس درس کار می‌کنند.

 

مکالمه فشرده انگلیسی

مکالمه فشرده انگلیسی

 

اجتناب از شکست در فرایند یادگیری

زمانی که در مورد تشویق و مکالمه در کلاس صحبت می‌کنیم، ما می‌خواهیم از رفتارهای مخرب اجتناب کرده و ارتباطات فکری را ترویج و حمایت کنیم. تعامل دانش‌آموز بسیار مهم است، اما اگر سطح هیجان کمی بیش از حد بالا باشد، همه چیز به زودی از دست خواهد رفت.

مشارکت می‌تواند برای کنترل آنچه در کلاس اتفاق می‌افتد مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، اگر یک دانش‌آموز در حال چرت زدن است، پیام‌ دادن، صحبت کردن، یا هر حالتی که بر آنچه در حال رخ دادن است تمرکز ندارد، آن دانش‌آموز باید تایید شود و با آن برخورد شود.

 

مرتبط بخوانید: راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس مکالمه

 

مزایای مشارکت و بحث در کلاس مکالمه فشرده انگلیسی

بهبود پردازش جملات شفاهی

افزایش قدرت درک

آزمایش و بررسی ایده‌های جدید

دانش و بینش از دیدگاه‌های گوناگون

حل مساله

افزایش تحمل برای ابهام یا پیچیدگی

تشویق گوش کردن به دیگران

افزایش آگاهی معنوی

ارتباطات موضوعی

توسعه توانایی برقراری ارتباط شفاف ایده‌ها و معنا

تشویق عادت‌های یادگیری مشارکتی

مهارت ترکیب و ادغام

 

مکالمه فشرده انگلیسی

مکالمه فشرده انگلیسی

 

بهترین کلاس مکالمه فشرده انگلیسی در تهران

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ۲۰ ساله در آموزش زبان انگلیسی ، بهترین کلاس مکالمه فشرده انگلیسی در تهران را برگزار می کند. موسسه زبان نگار به شیوه ی زبان مادری کلاس های مکالمه را برگزار می کند که باعث می شود زبان آموزان بتوانند به راحتی بر مکالمه تسلط پیدا کنند. آموزشگاه زبان نگار به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد. تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد. اعتقاد مجموعه زبان نگار بر این است که حفظ کردن محدود جملات، پنج جمله کاربردی بصورت روزانه و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی، دو بازه ی ۳۰ دقیقه ای در روز بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد این مجموعه تمرین ۹۰ دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای ۳ ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ راه حل واقعا کاربردی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد، آموزش داده میشود.

در زبان نگار  دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم  میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط در کلاس خصوصی مکالمه بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند. این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی ، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

افرادی که بدون کتاب از دوره هایENGLISH CLUB، استفاده می کنند این دوره ها دارای ویژگی منحصربه فردی هستند که شخص را با سیستم مکالمه محور پیش میبرد و با کارگروهی و تمرین های گروهی بدون کتاب هر ۴ مهارت را کار میکند.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین کلاس مکالمه فشرده انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه