معرفی دوره تخصصی Writing Workshop

معرفی دوره تخصصی Writing Workshop

دوره تخصصی Writing Workshop در موسسه زبان نگار

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش (۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. دوره تخصصی Writing Workshop یکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد.

 

مشاهده همه دوره های تافل

 

دوره Writing Workshop ویژه چه کسانی است ؟

این دوره برای تقویت مهارت رایتینگ در نظر گرفته شده است. در دوره تخصصی Writing Workshop مهارت های لازم برای بخش رایتینگ تافل را آموزش خواهید دید تا بتوانید در این بخش عملکرد خوبی داشته باشید.

 

طول دوره Writing Workshop چیست؟

این دوره طی ۱۰ جلسه تشکیل می شود و به صورت نیمه گروهی برگزار می شود.

 

دوره تخصصی Writing Workshop

دوره تخصصی Writing Workshop

 

هزینه دوره تخصصی Writing Workshop چقدر می باشد؟

هزینه این دوره از آموزش تخصصی تافل  ۵۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

پیش نیاز دوره Writing Workshop چیست ؟

این دوره بعد از دوره تخصصی TOEFL Expert برگزار می شود و هدف از دوره تخصصی Writing Workshop تقویت مهارت رایتینگ است. موسسه زبان نگار همراه شما خواهد بود تا سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و برای تمام مهارت های مورد نیاز در آزمون تافل آماده باشید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس تافل در تهران کجاست؟

 

دوره Writing Workshop ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره تخصصی Writing Workshop را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه