مشاغل زبان انگلیسی : 6 فرصتی که با تسلط بر زبان انگلیسی پیش رو دارید! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

مشاغل زبان انگلیسی : ۶ فرصتی که با تسلط بر زبان انگلیسی پیش رو دارید!

مشاغل زبان انگلیسی : ۶ فرصتی که با تسلط بر زبان انگلیسی پیش رو دارید!

امروزه بسیاری از افراد به زبان انگلیسی علاقه مند هستند و آموزش این زبان به یکی از ضروریات تبدیل شده است. برخی از افراد تمایل دارند بدانند که با گرفتن مدرک زبان چه فرصت های شغلی برای آن ها به وجود خواهد آمد. در این مطلب به معرفی مشاغل زبان انگلیسی خواهیم پرداخت و فرصت هایی که با این مهارت پیش روی شما خواهد بود.

 

  1. مترجمی زبان انگلیسی :

یکی از مشاغل زبان انگلیسی مترجمی می باشد. با تسلط بر زبان انگلیسی می توانید به صورت کارمندی و یا شخصی این شغل را داشته باشید. شما می توانید در محیط های مختلفی این شغل را انجام دهید. امروزه بسیاری از شرکت های معتبر به افرادی نیاز دارند که به زبان انگلیسی مسلط باشند و آن ها را در امر ترجمه یاری کنند. اگر دوست داشته باشید با صورت شخصی کار کنید می توانید با شرکت های ترجمه؛ دارالترجمه ها و یا خدمات ترجمه همکاری کنید و بر اساس کاری که انجام می دهید درآمد داشته باشید.

درآمد حاصل از این مورد از مشاغل زبان انگلیسی بستگی به تخصصی و یا عمومی بودن موضوع و یا بر اساس صفحه یا کلمات دارد. با کمک این شغل می توانید بسته به زمانی که در اختیار دارید سفارش های بیشتری انجام دهید و یا در صورت لزوم آن را کاهش دهید.

مشاغل زبان انگلیسی

مشاغل زبان انگلیسی

۲.تدریس خصوصی یکی از مشاغل زبان انگلیسی

از دیگر فرصت های شغلی که با داشتن مدرک زبان خارجی پیش روی شما قرار دارد، تدریس خصوصی می باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای حضور در کلاس های گروهی در آموزشگاه ها معلم خصوصی داشته باشند. شما با داشتن مدرک زبان انگلیسی می توانید شاگردهای خصوصی داشته باشید و زبان انگلیسی را تدریس کنید.

افراد زیادی از قبیل دانش آموزان، دانشجویان، افراد متقاضی مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور وجود دارد که به دنبال تقویت مهارت های زبان انگلیسی هستند. شما می توانید با برگزاری کلاس های خصوصی برای آن ها برای خود شغل ایجاد کنید و درآمد مناسبی از این طریق داشته باشید.

اگر از روش های تدریس به روز استفاده کنید و تبلیغات موثری انجام دهید می توانید افراد بیشتری را جذب کنید. اگر بتوانید روش تدریس ویژه ای داشته باشید و زبان آموزان را علاقه مند کنید آن ها تا سطوح پیشرفته با شما همراه خواهند بود. علاوه بر این ممکن است شما را به دوستان و آشنایانشان نیز معرفی کنند.

 

مرتبط بخوانید: هزینه کلاس زبان انگلیسی + ثبت نام آنلاین

 

  1. تدریس در آموزشگاه های زبان از مشاغل زبان انگلیسی

بسیاری از آموزشگاه های زبان برای برگزاری کلاس های خود نیاز به مدرسین حرفه ای دارند. اگر دارای مدرک معتبر زبان انگلیسی هستید می توانید به آموزشگاه ها مراجعه کنید و درخواست تدریس کنید. کلاس های آموزشگاه ها اغلب به صورت گروهی برگزار می شود و درصدی از هزینه کلاس ها به شما پرداخت خواهد شد.

درآمد شما ممکن است بر اساس تعداد کلاس هایی که برگزار می کنید متغیر باشد و یا به صورت حقوق ثابت در نظر گرفته شود. ساعت کاری شما ممکن است شناور باشد. همچنین ممکن است درآمد شما بر اساس ساعت تدریس تعیین شود.

مشاغل زبان انگلیسی

مشاغل زبان انگلیسی

  1. انجام مترجمی در تورهای گردشگری یکی از مشاغل زبان انگلیسی می باشد.

اگر به سفر علاقه مند هستید می توانید علاوه بر انجام سفرهای مختلف از دانش زبان خود نیز کسب درآمد کنید. درآمد حاصل از این مورد از مشاغل زبان انگلیسی مناسب می باشد و همچنین می تواند یک تفریح نیز برای شما باشد! شما می توانید به عنوان راهنمای تور گردشگری کار مترجمی را انجام دهید و مکالمه های مختلف را با گردشگران خارجی انجام دهید. این شغل مورد علاقه بسیاری از افرادی است که دارای مدرک زبان انگلیسی می باشند. هر چند همانند تمام مشاغل دیگر دارای معایب و مزایای خاص خود می باشد.

 

مرتبط بخوانید: ۲۵ منبع آنلاین یادگیری زبان انگلیسی

 

  1. انجام پروژه های فریلنسرینگ در فضای مجازی

با گسترش اینترنت مشاغل زبان انگلیسی در فضای مجازی نیز گسترش پیدا کرده است. سایت های فریلنسری مختلفی وجود دارد که پروژه های مربوط به زبان انگلیسی را برون سپاری می کنند. شما در این سایت ها می توانید فعالیت داشته باشید و از طریق انجام پروژه ها درآمد کسب کنید.

یکی دیگر از مشاغلی که با داشتن تسلط بر زبان انگلیسی می توانید در فضای اینترنت داشته باشید نویسنده محتوا می باشد. سایت های بسیاری وجود دارند که به دنبال افرادی هستند که محتوای با کیفیت و به روز برای آن ها آماده کند. شما با تسلط بر زبان انگلیسی و دانش کافی در حوزه وب می توانید این شغل را به دست بیاورید.

 

مشاغل زبان انگلیسی

مشاغل زبان انگلیسی

 

ترجمه و زیرنویس کردن فیلم ها و ویدیو ها از دیگر مشاغل زبان انگلیسی است که می توانید داشته باشید. با گسترش شبکه های مجازی مانند اینستاگرام بسیاری از افراد به دنبال کسانی هستند که بتوانند ویدیوهای مختلف را برای آن ها ترجمه و زیر نویس کنند. از این طریق شما می توانید کسب درآمد کنید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش آسان انگلیسی : بهترین موسسه تهران

 

  1. برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

امروزه بسیاری از افراد اقدام به تولید بسته های آموزشی در سراسر وب می کنند که از کیفیت مناسبی نیز برخوردار هستند. اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید ویدیوها و پادکست های آموزش زبان انگلیسی و بسته های آموزشی را تولید و در فضای آنلاین عرضه کنید. همچنین می توانید وبینارهای آموزشی برگزار کنید و از این طریق درآمد کسب کنید. البته این روش نیازمند آگاهی از روش های تجارت الکترونیک می باشد که می توانید آن ها را فرا بگیرید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه