فراگیری زبان آلمانی با زبان نگار | آموزش زبان آلمانی در بهترین موسسه

فراگیری زبان آلمانی با زبان نگار

فراگیری زبان آلمانی با زبان نگار

فراگیری زبان آلمانی گامی برای دستیابی به زبان نوآوری ها؛ با زبان نگار از سفارت مدرک بگیرید! حدود ۸۰ میلیون نفر آلمانی را زبان دوم خود می‌دانند. این زبان  یکی از کاربردی ترین زبان های مادری در اروپا است و سومین زبانی است که در سطح دنیا تدریس می شود.

بسیاری از زبان آموزان به قصد، کار، تفریح یا تحصیل در مقاطع مختلف آکادمیک به سمت یادگیری زبان آلمانی می روند. زیرا آلمان از نظر صنعت و علم بسیار قوی و دقیق است.

 

فراگیری زبان آلمانی

فراگیری زبان آلمانی با زبان نگار

 

مرتبط بخوانید : آموزش آلمانی در موسسه زبان نگار

 

فراگیری زبان آلمانی در امر مهاجرت نیز به شما کمک می کند. آلمان یکی از مهاجرپذیرترین کشورها بوده است و شاید به همین مناسبت است که مردم این کشور هنگام صحبت با کسانی که به زبان آلمانی مسلط نباشند کمک میکنند و حتی به انگلیسی پاسخ میدهند.

رایگان بودن آموزش‌های عالی در آلمان باعث شده تا بسیاری با رویای درس‌خواندن در این کشور به‌دنبال یادگیری آلمانی و مهاجرت به این کشور رفته‌اند. تحصیل در آلمان می‌تواند یک هدف مفید قلمداد شود. خصوصا که آلمان نه‌تنها در حوزه‌هایی مانند هنر بلکه در رشته‌های دیگر هم شهرت بسیاری دارد.

برای شروع زبان آلمانی باید گام اول را دقیق و صحیح برداشته شود. برای انتخاب یک مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، باید بررسی و مطالعه دقیق نمود زیرا این زبان علاوه بر جذابیتهای یادگیری و هدف های عالی دارای سختی هاییست که کار را برای زبان آموز دشوار میسازد.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته و ترفند برای یادگیری زبان آلمانی

 

فراگیری زبان آلمانی : چرا زبان نگار؟!

 

اساتید زبان آلمانی باید در تدریس باتجربه باشند و بتوانند تمرین‌های خاص و شخصی به زبان آموز ارائه دهند و همواره زبان آموز را کمک کنند تا به نتیجه دلخواهشان برسند.

به جرات میتوان گفت موسسه آموزش زبان نگار یکی از این موسسات است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان رقم زند.

 

فراگیری زبان آلمانی

فراگیری زبان آلمانی با زبان نگار

 

این موسسه با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. با شرکت در کلاسهای آلمانی زبان نگار زبان آموز در تعامل با افرادی قرار میگیرد که اهداف مشترکی دارد و این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را افزایش خواهد داد، و روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d تدریس می شود. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. از سال ۱۳۸۹ و به صورت آزمایشی در موسسه گوته آلمان به عنوان جدیدترین منبع آموزش زبان آلمانی مطرح شد و خیلی زود جای مجموعه کتابهای  TANGRAMرا گرفت. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس آلمانی

 

کلاسهای زبان آلمانی زبان نگار با هدف ایجاد مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان، فهم و درك متنهاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند، مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش، دستور زبان آلماني و آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشورهای آلمانی زبان برنامه ریزی شده اند.

 

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب Studio d از کتاب Menschen نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

آموزش آلمانی

آموزش آلمانی

 

علاوه بر این چنانچه زبان آموز مایل باشد میتواند از مشاوره کارشناسان زبان نگار نیز بهره بگیرد.  برای مشاوره رایگان با کارشناسان زبان نگار برای فراگیری زبان آلمانی ، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه