راحت ترین روش موفقیت در تافل

راحت ترین روش موفقیت در تافل

آزمون تافل، آزمونی است که آینده شما را مشخص می سازد؛ شما باید امتیاز خوبی در این آزمون کسب کنید تا به هدف خود برسید. به همین دلیل، بسیار مهم است که برای موفقیت در تافل زمان و هزینه صرف کنید و بهترین عملکرد را داشته باشید. ما در این مطلب برخی از نکاتی برای موفقیت در تافل را ذکر خواهیم کرد و نهایتا راحت ترین روشن موفقیت در این آزمون را به شما معرفی خواهیم کرد؛ پس همراه ما باشید!

 

زمان کافی برای موفقیت در تافل اختصاص دهید.

بسته به سطح انگلیسی و نمره ای که در تافل که نیاز دارید، ممکن است به ۲ هفته و یا شاید به ۵ ماه وقت نیاز داشته باشید. خوب، شما از کجا باید بدانید که به چه زمانی نیاز دارید؟ در ابتدا تحقیق کنید که دانشگاهی که می خواهید اپلای کنید به چه امتیاز نیاز دارد. می‌توانید این را در وب سایت دانشگاه مورد نظرتان پیدا کنید. سپس یک تست آزمایشی تافل بر روی وب سایت ETS  انجام دهید تا ببینید چه امتیازی به دست می‌آورید. براساس نتایج این آزمون، می توانید بدانید که به چقدر مطالعه نیاز دارید.

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید در دانشگاه Carnegie Mellon در رشته مهندسی تحصیل کنید، به امتیاز ۱۰۰ نیاز دارید. شما نتایج خود را از تست خود دریافت کرده‌اید و امتیاز ۹۰ را کسب کرده‌اید. اکنون می توانید به راحتی وضعیت خود را درک کنید و بدانید به چقدر تلاش نیاز دارید! به طور کلی، زبان آموزان برای بهبود ۱۰ نمره، باید حداقل یک ماه با جدیت مطالعه کنند.

 

موفقیت در تافل

موفقیت در تافل

 

برای موفقیت در تافل ساختار آزمون را به خاطر بسپارید!

شرکت در آزمون تافل کار آسانی نیست. حضور در مرکز آزمون و داشتن احساس اضطراب و استرس قطعا چیزی نیست که شما می‌خواهید! یک راه ساده برای ایجاد اعتماد به نفس این است که ساختار آزمون را مانند کف دستتان بشناسید. آزمون تافل قابل‌پیش‌بینی است! اگر بدانید روز بعد چه اتفاقی خواهد افتاد، در روز آزمون احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و شما می‌توانید خیلی بهتر عمل کنید، و بااعتماد به نفس باشید. ساختار آزمون را به خاطر بسپارید و خود را برای آزمون تافل آماده کنید.

 

مرتبط بخوانید :با بهترین کلاس تافل آشنا شوید!

 

نقاط ضعف خود را یادداشت کنید.

یک فایده دیگر استفاده از آزمون آزمایشی در ابتدای آماده‌سازی برای موفقیت در تافل این است که بدانید نقاط ضعف شما چیست. اگر آزمون آزمایشی را انجام دادید و پایین‌ترین امتیاز شما در بخش رایتینگ است، می‌دانید که باید بیشتر روی مهارت‌های نوشتاری خود کار کنید. بعد از اینکه مشخص کردید که در کدام بخش ضعیف‌ترین هستید، پس شما می‌توانید تحقیقات بیشتری انجام دهید و بفهمید چه اشتباهاتی دارید و چطور می توانید آن‌ها را تصحیح کنید.

برای مثال، در بخش رایتینگ، شما می‌توانید از مدرسین حرفه ای تافل بهره مند شوید که به نوشته های شما نگاه کند و به شما بازخورد و توصیه در مورد نحوه بهبود رایتینگ بدهد. همچنین شما می توانید از محصول criterion online writing زبان نگار برای بهبود رایتینگ خود استفاده کنید. اطلاعات بیشتری درباره این محصول را می توانید در لینک زیر بخوانید.

 

مرتبط بخوانید: محصول ETS برای رایتینگ تافل

 

برای موفقیت در تافل استراتژی‌ها را یاد بگیرید.

بعد از اینکه ساختار آزمون را به خاطر سپردید و نقاط ضعف خود را شناسایی کردید، حالا وقت آن است که استراتژی‌ها را یاد بگیرید و شروع به تمرین زیاد کنید. آزمون تافل همگی در مورد استراتژی و تمرین است. هر چه بیشتر با این استراتژی‌ها تمرین کنید، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و بهتر می توانید این کار را انجام دهید. برای مثال در بخش اسپیکینگ سعی کنید با یک تایمر تمرین ‌کنید و پاسخ های خود را در زمان مشخص شده آماده کنید و در حالی که صحبت می‌کنید آرام و مطمئن باشید.

 

موفقیت در تافل

موفقیت در تافل

 

برای موفقیت در تافل از اساتید مجرب بهره مند شوید. 

یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌توانید در طی آماده سازی برای موفقیت در تافل انجام دهید این است که در کلاس های آموزش تافل شرکت کنید. این امر ضروری است زیرا هر چند اشتباه کردن بهترین راه برای یادگیری است اما تکرار اشتباه‌ات بهترین راه برای ایجاد یک عادت بد است. به احتمال زیاد آخرین چیزی که شما می‌خواهید این است که یک عادت بد را پرورش دهید!

برای کسب امتیاز بالا در بخش‌های مختلف آزمون تافل، شما باید بدانید اشتباهات خود را چگونه باید تصحیح کنید. مدرسان عالی و حرفه ای در موسسه زبان نگار وجود دارد که شما می‌توانید برای موفقیت در تافل از آن ها استفاده کنید. جزئیات بیشتری را می توانید در لینک زیر بخوانید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس آنلاین تافل برای موفقیت شما در آزمون تافل

 

راحت ترین روش موفقیت در تافل چیست؟

یکی از دغدغه های زبان آموزان، همواره دسترسی به آموزش دوره های تافل بوده است. موسسه زبان نگار، به همت مدیران و دست اندرکاران خود توانسته با ارائه دوره های تخصصی آموزش، سنجش و آزمون تافل، این رویا را تبدیل به واقعیت نماید.

 

موفقیت در تافل

موفقیت در تافل

 

دوره TOPC (TOEFL Online Preparation Course)  دوره آموزش مجازی تافل می باشد و امکان دریافت خدمات آموزش تافل بصورت آنلاین و دسترسی زبان آموزان به این فرصت در دورترین نقاط کشور را فراهم می کند.

این محصول طراحی شده توسط ETS و محصول پیشنهادی آموزشی جهت شرکت در آزمون تافل از طرف ETS می باشد.

آموزش آنلاین تافل در دو حالت Self Study وInstructor based،دردسترس زبان آموزان است. این دوره اموزشی دارای ویژگی های منحصر بفردی است. ارزیابی و تصحیح، تدریس مفصل و با جزئیات کامل، انتخابlearning pathبا توجه به شرایط منحصر بفرد هر زبان آموز تنها بخشی از فابلیت های این برنامه E-Learningمی باشد. زبان آموزان میبایست حداقل در سطحB.1جدولCEFRباشند تا بتوانند از این برنامه استفاده کنند.

 با تهیه این دوره شما می توانید به راحتی خود را برای آزمون تافل آماده کنید. این روش همچنین مقرون به صرفه ترین روش برای شما است. با این محصول می توانید در هر جایی که هستید خود را برای موفقیت در آزمون تافل آماده کنید.

 

محصولات جدید  ETS   برای تافل

 

جهت تهیه کد های نرم افزار با شماره تماس ۰۲۱۴۳۹۴۲ با زبان نگار تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه