دوره های آنلاين آموزش تافل

دوره های آنلاين آموزش تافل

با پيشرفت تکنولوژي در چند سال اخير، این امکان وجود دارد که آموزش تافل بطور موثر به صورت آنلاین انجام شود. اکثر موسسات زبان در حال حاضر چندین گزینه برای آموزش آنلاین، از جمله دوره‌های مقدماتی، آموزش خصوصی و آزمون هاي آزمايشي ارائه می‌دهند. دوره هاي آنلاين آموزش تافل داراي حداکثر مزاياي آموزش فردي از جمله تعامل همزمان با معلمان و دانشجویان دیگر، ارزیابی‌های صادقانه از روند پیشرفت و مطالعه خارج از کلاس است.

آموزش آنلاین همچنین به علت نداشتن هزینه‌های حمل و نقل غیرضروری، باعث صرفه جويي در هزينه هاي زبان آموز مي شود. همچنين در آموزش آنلاین زمان بهره وري بیشتر است. با این حال، برخی معايب برای دوره هاي آنلاين آموزش تافل از طریق اینترنت وجود دارد. اول اینکه، فرايند آموزش به طور کامل به کیفیت و قابلیت اطمینان خدمات اینترنتی زبان آموز بستگي دارد. دوم اینکه، برخی از دانشجویان ممکن است راحت‌تر بتوانند عدم حضور در یک کلاس آنلاین را توجیه کنند که به وضوح اثر منفی بر روی فرايند يادگيري تافل دارد. در نهایت، آموزش آنلاین شامل تمام مزایای مطالعه شخصی، مانند دسترسی آسان‌تر به تعامل با مدرس و دیگر زبان آموزان نمی‌شود.

 

دوره هاي آنلاين آموزش تافل

دوره هاي آنلاين آموزش تافل

 

دوره هاي آنلاين آموزش تافل با سایت ETS

وب سایت ETS یک منبع آنلاین با ارزش برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون تافل دارند. اطلاعات عمومی مهمي مانند فهرستی از تاریخ‌ها و مراکز آزمون در دسترس، مروری بر پذیرش تافل برای اهداف گوناگون، دستورالعمل‌هایی برای زبان آموزان دارای معلولیت، و خط‌مشی‌ها و رویه‌های تافل در سايت ETS موجود می‌باشد. سايتETS دوره هاي آنلاين آموزش تافل ۶ هفته‌ای بصورت رایگان و همچنين وبينار رایگان تافل به شش زبان دنيا و سوالات رایگان براي تمرين را پيشنهاد مي کند و داراي یک فروشگاه آنلاین است که انواع منابع براي تافل را ارائه می‌دهد.

در بخشFAQ  سوالات متداول مطرح‌شده توسط شرکت کنندگان آزمون در مورد موضوعاتی از قبيل ثبت آزمون و امتیاز آزمون پاسخ داده مي شود. وب سایتETS  یک مخزن برای مطالعات تحقیقاتی متعدد در مورد تافل است که بسیاری از آن‌ها برای عموم مردم در دسترس هستند. متقاضيان آزمون تشویق می‌شوند تا از وب سایت ETS برای اهداف ثبت‌نام استفاده کنند و این مناسب‌ترین روش برای ثبت‌نام در امتحان است. همچنین می‌توانید گزارشات آزمون را به صورت آنلاین مشاهده کنید. همه زبا آموزانی که در آزمون تافل شرکت مي کنند باید با مطالب موجود در وب سایت ETS آشنا شوند که روند ثبت نام و آماده‌سازی برای آزمون را تسهیل خواهد کرد.

 

مرتبط بخوانيد: آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

منابع دوره هاي آنلاين آموزش تافل

بسیاری از وب سایت‌های دانشگاهی صفحاتی دارند که مربوط به آمادگي براي تافل می‌باشند. علاوه بر داشتن امتیاز برای موسسات شخصي و یا دپارتمان ها ، نحوه امتيازدهي و دیگر اطلاعات مهم برای دانشجویان، منابعی برای آمادگي در آزمون تافل اغلب در این وب سایت‌ها وجود دارد. همچنين دستورالعمل هاي تافل موجود در کميته دانشگاهی و یا پیشنهادهاي برای نحوه مطالعه تافل در اين وب سايت ها گنجانده می‌شوند. موسسات پیشرو اغلب با مقالات آنلاین اطلاعاتی درباره آزمون تافل منتشر می‌کنند که شامل موضوعاتی از قبيل استراتژی‌های مطالعه و نقش تافل در پذیرش دانشگاه مي باشد. اگر چه احتیاط همیشه در اینترنت توصیه می‌شود، اما مربیان حرفه‌ای تمایل دارند که در مورد تافل و مسائل مربوط به آن اعتبار داشته باشند.

 

سایر منابع مربوط به دوره های آنلاين آموزش تافل

مطالعات تحقیقاتی در مورد تافل می‌تواند برای شرکت کنندگان در اين آزمون مفید باشد، و تعدادی از این مطالعات بصورت آنلاین و رایگان در دسترس هستند. انتشاراتETS  موضوعاتی از قبیل توسعه تافل، تاريخچه و مشخصات آن را پوشش می‌دهد که می‌تواند به زبان آموزان کمک کند تا دلایل پشت‌پرده این امتحان را درک کنند.  ETS اطلاعات مربوط به نمرات تافل براساس منطقه، جنسیت، و سطح را فراهم مي کند. اين ممکن است به زبان آموزانی کمک کند که تلاش می‌کنند ضعف‌های تافل خود را ارزیابی کرده و عملکردشان را با گروه کلی مقایسه کنند.  ETSبه وضوح یک منبع مطالعه براي آزمون تافل نیست، اما اطلاعات آن برای برخی از اهداف ارزشمند است. همچنین داراي بخشي نسبتا بزرگ براي تحقیقات مستقل بر روی تافل وجود دارد که پیش‌بینی‌کننده اعتبار آزمون، همبستگی‌ها با انواع خاصی از عملکرد تحصیلی، جانبداری و موضوعات دیگر را ارزیابی می‌کند.

 

مرتبط بخوانيد: ثبت نام آزمون تافل در موسسه زبان نگار

 

ارزیابی دوره های آنلاين آموزش تافل

دوره هاي آنلاين آموزش تافل می‌تواند بسیار موثر باشد، اما همچنین تعدادی “معلمان” با صلاحیت‌های بسیار مشکوک وجود دارد. مربی باید اولین مورد در ارزیابی دوره هاي آنلاين آموزش تافل باشد. آیا این فرد دارای تحصیلات دانشگاهی قوی و تجربه تدریس خصوصی است؟ اگر پاسخ به این سوال “نه” باشد، یا اگر فرد به هر طریقی در مورد موضوع دوپهلو صحبت مي کند، به زبان آموزان توصیه می‌شود که از شرکت در اين دوره صرف نظر کنند. همچنین زبان آموزان باید درباره روش هاي مورد استفاده در دوره سوال کنند.  کتاب‌های درسی اخیرا منتشر شده‌اند؟ توسط چه کساني تاليف شده اند؟ مطالب قديمي کاربرد کمی دارند و نویسندگان کتب درسی بدون تخصص موضوعی، احتمالا اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند.

و در نهایت، ايا موسسه برگزارکننده معتبر است؟ دوره هاي آنلاين آموزش تافل معتبر فراوانی وجود دارد، اما موسساتي نیز وجود دارند که وعده‌های غیرواقعی و یا تضمین‌های غیرواقعی می‌دهند و باید از آن‌ها اجتناب کرد. زبان آموزانی که روش هاي ابتدایی خود را به دقت انتخاب نمی‌کنند، ممکن است وقت و هم پول خود را هدر دهند.

 

دوره هاي آنلاين آموزش تافل

دوره های آنلاين آموزش تافل

 

دوره های آنلاين آموزش تافل در زبان نگار:

نرم افزار آنلاین آموزش تافل در دو حالت Self Study و Instructor based،دردسترس زبان آموزان است. این نرم افزار دارای ویژگی های منحصر بفردی است. ارزیابی و تصحیح، تدریس مفصل و با جزئیات کامل، انتخاب learning path با توجه به شرایط منحصر بفرد هر زبان آموز تنها بخشی از فابلیت های این برنامه E-Learning می باشد. زبان آموزان میبایست حداقل در سطح B.1 جدول CEFR باشند تا بتوانند از این برنامه استفاده بهتری کنند.

 

دوره آنلاين تافل در موسسه زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره های آنلاين آموزش تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

ارسال دیدگاه