تافل آکادمی معتبر در تهران : زبان نگار

تافل آکادمی معتبر در تهران : زبان نگار

موسسه زبان نگار که مرکز برگزاری آزمون تافل در ایران می باشد، دوره ها و خدمات مختلفی را برای آمادگی زبان آموزان جهت موفقیت در تافل فراهم کرده است. این مجموعه در جهت رفع نیازهای زبان آموزان در هر شرایطی گام بر می دارد. علاوه بر برگزاری دوره های حضوری در شهر تهران این مجموعه خدماتی برای آموزش آزمون تافل در شهرستان ها نیز ارائه می کند. در این مطلب قصد داریم دوره ها و خدمات تافل آکادمی معتبر در تهران را معرفی نماییم. با زبان نگار همراه باشید.

 

برگزاری دوره های حضوری در تافل آکادمی

موسسه زبان نگار دوره های حضوری خود را از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می نماید. زبان آموزانی که مبتدی هستند و قصد دارند مدرک تافل دریافت کنند، می توانند از دوره های این موسسه استفاده نمایند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود.

دوره های آموزش تخصصی تافل شامل دوره تافل روکی، تافل پرو، تافل اکسپرت و تافل مستر می باشد. همچنین تافل آکادمی زبان نگار کارگاههای آموزشی جهت تقویت مهارت های رایتیتنگ و اسپیکینگ تافل نیز در نظر گرفته است تا زبان آموزان مهارت های لازم را کسب کنند. همچنین مهارت های تست زنی و آمادگی جهت آزمون در حضور استاد نیز به زبان آموزانی که تمایل دارند نمره ی بالایی در تافل کسب کنند آموزش داده خواهد شد. جزئیات دوره های حضوری تافل را می توانید با کلیک بر روی لینک زیر مشاهده کنید.

 

مشاهده همه دوره های تافل

 

برگزاری آزمون های آزمایشی اصلی تافل

آشنایی با فرمت سوالات آزمون برای آمادگی آزمون تافل ضروری است. شما باید از انواع سوالاتی که در تافل مطرح می شود آگاهی داشته باشید تا بتوانید عملکرد خوبی در روز آزمون داشته باشید. تمرین نمونه سوالات تافل می تواند روش خوبی باشد اما انجام آزمون های آزمایشی راه حل بهتری است.

 

تافل آکادمی

تافل آکادمی

 

تافل آکادمی زبان نگار امکان شرکت در آزمون آزمایشی اصلی تافل را فراهم کرده است. این مجموعه برای اولین بار در ایران از سال ۲۰۱۷ امکان برگزاری آزمون آزمایشی اصلی تافل را فراهم کرده است. آزمون آزمایشی تافل ارائه شده در این مجموعه، آزمون رسمی ارائه شده توسط ETS است که شباهت بسیار زیادی با آزمون اصلی تافل دارد.

آزمون آزمایشی اصلی تافل درست مانند آزمون اصلی تافل چهار بخش خواندن Reading، گوش کردن Listening، صحبت کردن Speaking و نوشتن Writing دارد. این بسته‌های آزمایشی به دو صورت کلی آزمونی Test Mode و تمرینی Practice Mode قابل‌استفاده است. در حالت آزمونی، شرایط دقیقا مثل آزمون اصلی است و داوطلب امکان متوقف کردن زمان و یا دوباره گوش کردن متن‌ها و سؤالات را ندارد. در این حالت آزمون حدود ۴ ساعت طول می‌کشد و بین بخش شنیدن و صحبت کردن استراحت کوتاهی وجود دارد.

خرید ووچر آزمون آزمایشی اصلی تافل

 

دوره های مجازی آموزش تافل

تافل آکادمی زبان نگار برای زبان آموزانی که امکان شرکت در دوره های حضوری تافل را ندارند، دوره های مجازی ارائه می کند. افرادی که در شهرستان حضور دارند، با دسترسی به اینترنت و کامپیوتر شخصی می توانند تافل را آموزش ببینند.

آموزش آنلاین تافل  یا TOPC به زبان آموزان این امکان را می دهند که بدون مدرس و به صورت مجازی خود را برای آزمون تافل آماده کنند. دوره تافل مجازی با توجه به روشهای ویژه ای که برای تدریس دارد می تواند به عنوان یک شیوه یادگیری تلفیقی باشد و داوطلبان مطابق با سرعت دلخواه خود مطالعه را پیش ببرند. همچنین زبان آموزان می‌توانند در صورت نیاز دروس و تمرین‌ها را مجدداً دوره کنند.

این دوره تمام مهارت های آزمون تافل شامل ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را آموزش می دهد و به زبان آموز کمک می کند این مهارت ها را در خود تقویت کند تا بتواند به خوبی برای آزمون تافل آماده شود.

 

شرکت در دوره مجازی تافل

 

آموزش تخصصی رایتینگ تافل به صورت آنلاین در تافل آکادمی زبان نگار

سرویس  Criterion  Evaluation Online Toolsدر تافل آکادمی زبان نگار خودآموز رایتینگ تافل برای زبان آموزان عزیز فراهم شده است. این سرویس یک ابزار نوشتاری مبتنی بر وب است که به دانش آموزان کمک می‌کند تا به برنامه‌ریزی، نوشتن و بازبینی رایتینگ خود کمک کنند. این ابزار به آن‌ها بازخورد تشخیصی فوری و فرصت‌های بیشتری برای تمرین نوشتن با سرعت خودشان می‌دهد. همچنین خدمات ارایه‌شده به مربیان و مدیران موسسات یک راه‌حل نوشتاری جامع برای کمک به بهبود نتایج دانش آموزان برای تمرکز بر مهارت‌های نوشتاری سطح بالاتر را می دهد.

تافل آکادمی

تافل آکادمی

این محصول به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های نوشتاری خود را بهبود ببخشند در حالی که به طور مستقل بازخورد فوری و دقیق درباره دستور زبان، املا، ساختار، کاربرد، و … دریافت می کنند. دانش آموزان می توانند تمرین نوشتاری بیشتری دریافت کنند و مهارت‌های نوشتاری سطح بالاتر را آموزش ببینند.

 

شرکت در دوره مجازی تافل ویژه رایتینگ

 

خرید ووچر آزمون تافل آی بی تی در تافل آکادمی معتبر زبان نگار:

تافل آی بی تی آزمونی مبتنی بر اینترنت است که موسسه زبان نگار نماینده رسمی ETS برای برگزاری این آزمون می باشد. اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید باید ووچر آزمون تافل IBT را خریداری کنید. برای خریداری ووچر تافل  IBTپس از عضویت در سایت و یا ورود به پنل کاربری خود، پرداخت اینترنتی را انجام دهید، پس از ثبت پرداخت کد ووچر مورد نظر به شماره همراه شما پیامک خواهد شد.

 

تافل آکادمی

تافل آکادمی

 

خرید ووچر آزمون تافل IBT

 

برگزاری آزمون تافل کاغذی  (TOEF ITP)در تافل آکادمی زبان نگار:

این نوع از تافل معمولا برای مراکز آموزشی، سازمان ها، دانشگاه ها و … برای استفاده داخلی طراحی شده است. به عنوان مثال اگر یک سازمان بخواهد سطح زبان انگلیسی کارمندان خود را بسنجد می تواند از این آزمون ها استفاده کند. نمره بندی آزمون بر اساس CEFR می باشد و در کل دو نوع سطح برای آزمون تافل ITP وجود دارد : سطح ۱ ( متوسط تا پیشرفته و سطح ۲ ( مقدماتی تا متوسط.

شما می توانید این آزمون را با خرید ووچر از موسسه زبان های خارجی زبان نگار در مرکز آموزشی، سازمان و یا دانشگاه خود برگزار نمایید.

 

خرید ووچر آزمون تافل کاغذی

 

آزمون تافل TOEIC در تافل آکادمی معتبر تهران :

آزمون تافل TOEIC  به عنوان استاندارد ارزیابی مهارت‌های ارتباطی زبان انگلیسی مورد نیاز در محل کار درنظر گرفته می شود. یش از ۱۴هزار سازمان در بیش از ۱۶۰ کشور به نمرات آزمون TOEIC برای تصمیم گیری در مورد پذیرش افراد استفاده می کنند. نمره بالا در آزمون تافل TOEIC بیانگر میزان تسلط زبان آموز به زبان انگلیسی و توانایی لازم برای برقراری ارتباط در محیط های کاری است. اگر قصد دارید در تافل TOEIC برای اثبات توانایی های خود شرکت کنید می توانید ووچر این آزمون را از تافل آکادمی زبان نگار تهیه نمایید.

 

خرید ووچر آزمون تافل TOEIC

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار  درباره ی دوره ها و خدمات تافل آکادمی معتبر را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه