بهترین کلاس زبان در تهران کجاست؟!

بهترین کلاس زبان در تهران کجاست؟!

در دنیای امروز آموزش زبان انگلیسی یکی از الزامات زندگی است. شما در هر حرفه و شغلی که باشید به زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. همچنین زبان انگلیسی برای مقاصد تحصیلی و مهاجرت نیز مورد نیاز شما خواهد بود. در این مطلب از سایت زبان نگار قصد داریم بهترین کلاس زبان در تهران را به شما معرفی کنیم اما قبل از آن به این موضوع اشاره ای خواهیم داشت که چرا باید در کلاس زبان انگلیسی شرکت کنید.

 

چرا در کلاس زبان انگلیسی شرکت کنیم ؟

۱. ایجاد انگیزه در بهترین کلاس زبان در تهران !

همه ما می‌دانیم که برنامه ریزی برای مطالعه چقدر آسان است اما عمل کردن و متعهد ماندن به آن بسیار مشکل است! همیشه یک برنامه برای تماشا، یک ایمیل برای نوشتن، یک فنجان قهوه برای نوشیدن و هزاران بهانه دیگر برای عمل نکردن به برنامه وجود دارد. اما وقتی شما در کلاس زبان انگلیسی شرکت می کنید به یک گروه خاص از افراد ملحق می شوید که برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش می‌کنید. مطالعه منظم باعث ایجاد تغییر بزرگ در پیشرفت شما خواهد شد.

 

بهترین کلاس زبان در تهران

بهترین کلاس زبان در تهران

۲. پیوستگی و تکرار مهارت ها در بهترین کلاس زبان در تهران

با شرکت در کلاس باید در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید. معلم یا همکلاسی شما از شما سوال می‌پرسد و شما باید به آن‌ها پاسخ دهید وهیچ راه فراری نیست! بنابراین شما به طور مداوم مهارت‌هایتان را تمرین می‌کنید و به شما کمک می‌کند تا کلمه یا ساختار مورد نیاز خود را بیان کنید. شما به صورت مداوم انگلیسی‌ را تمرین می‌کنید.

 

۳. دریافت بازخورد از مدرس در بهترین کلاس زبان در تهران

هنگامی که در کلاس در تعامل با دیگر زبان آموزان هستید می‌توانید تشخیص دهید که آیا می توانید منظور خود را برسانید یا نه. اگر  نمی توانید این کار را انجام دهید، می‌توانید آنچه را که گفته‌اید را تکرار کنید. شاید اشتباه تلفظ می‌کردید و یا واژگان شما بیش از حد رسمی است. معلم شما در دسترس است تا اشتباهات شما را تصحیح کرده و توضیح دهد که چگونه  منظور خود را به طور واضح و طبیعی به زبان انگلیسی بیان کنید و به شما راه‌های مختلفی برای گفتن یک مورد آموزش می دهد. شما با شرکت در بهترین کلاس زبان در تهران از راهنمایی های بهترین اساتید برخوردار خواهید بود.

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ ویژگی یک کلاس زبان انگلیسی خوب

 

۴. فضای مناسب یادگیری در بهترین کلاس زبان در تهران

شما در کلاس با افرادی هستید که سطح انگلیسی مشابه شما را دارند. پس شما احساس اعتماد به نفس بیشتری می‌کنید و صحبت کردن و درک یکدیگر آسان‌تر است. همه شما در یک قایق هستید، همه اشتباه می‌کنند، اما شما آنجا هستید تا یاد بگیرید. در حقیقت، شما به اندازه خودتان از اشتباهات هم کلاسی‌های خود یاد می‌گیرید. پس گوش کنید و یادداشت بردارید!

 

بهترین کلاس زبان در تهران

بهترین کلاس زبان در تهران

۵. تمرین انگلیسی 

علاوه بر این که بر روی ساختار زبان شامل دستور زبان، دایره لغات، تلفظ و غیره کار می‌کنید، موقعیت های زندگی واقعی را با روش های بازی، بحث‌، مصاحبه‌، ارائه دادن و غیره تمرین می‌کنید.

 

مرتبط بخوانید: راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس مکالمه

 

۶. آموزش زبان انگلیسی با تفریح در بهترین کلاس زبان در تهران !

ممکن است تعجب کنید که چقدر در کلاس سرگرمی دارید!  با متدهای مدرن یادگیری، یادگیری دستور زبان و لغات راحت‌تر از تصور شما خواهد بود. یادگیری در کلاس و تعامل با افراد دیگر، زبان را زنده می‌کند. شما همچنین دوستانی خواهید یافت که احساس خوشایندی و رضایت به شما می‌دهد و برای ادامه مسیر به شما انگیزه می‌دهد.

 

زبان نگار، بهترین کلاس زبان در تهران

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره هاي آموزشي کلیه زبان های زنده دنیا براي گروه هاي سني مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشي، برگزاري آزمون هاي بين المللي، طراحي و اجراي دوره هاي تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشي به سازمان ها و مراكز خصوصي و دولتي مبتني بر استانداردهاي روز دنيا و متناسب با نيازهاي جامعه تعريف مي نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر  از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است .

 

بهترین کلاس زبان در تهران

بهترین کلاس زبان در تهران

 

چرا زبان نگار بهترین کلاس زبان در تهران است ؟

آموزشگاه زبان نگار دارای ويژگی های خاصی در سيستم آموزشی خود می باشد كه به ندرت در آموزشگاه‎های ديگر تجربه خواهيد نمود.

سيستم حمايت دانشجو در بهترین کلاس زبان در تهران : بيشتر از هزينه، زمان صرف شده دانشجو براي يك ترم اهميت بالايي دارد. دانشجويان زبان نگار در صورت عدم قبولی در يك ترم می توانند از بسته حمايت دانشجو استفاده نموده و با آناليز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد نمايند.

 

سيستم آناليز راهبردی در بهترین کلاس زبان در تهران : دانشجويان زبان نگار طي مدت فراگيري زبان انگليسی مورد رصد كامل می باشند و تمام عيوب درسی آنها توسط مدرس يادداشت و برای هر دانشجو يك پروفايل اختصاصی قرار داده می شود و پس از آناليز در صورت وجود موردقابل توجه با دانشجو در ميان گذاشته خواهد شد.

 

دوره های تضمينی در بهترین کلاس زبان در تهران : برگزاري دوره های تضميني آموزش زبان انگليسي نشان دهنده اطمينان مديران اين مجموعه از سطح علمي مدرسان و درستی متدهای ارائه شده است. همچنين برای دانشجويانی كه زمان اهميت بالايی برايشان دارد خاطری آسوده را فراهم خواهد آورد.

 

برگزاری آزمون های بين المللی TOEFL IBT، GRE، TOEFL( PRIMARY- JUNIOR) و دوره های آمادگی برای آزمون EPT نشان دهنده اعتبار بين المللی و تخصص و تجربه اين مجموعه می باشد.

 

کلاس های زبان انگلیسی در زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در بهترین کلاس زبان در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه