بهترین روش آموزش خصوصی زبان آلمانی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین روش آموزش خصوصی زبان آلمانی

بهترین روش آموزش خصوصی زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از مهم ترین زبان های دنیاست. حدود ۸۰ میلیون نفر زبان آلمانی را زبان دوم خود می دانند. این زبان به عنوان یک زبان دوم در مرکز و اروپای شرقی می باشد و همچنین در جایگاه دهم زبان‌های اصلی دنیا قرار دارد. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان ارتباط با حدود ۱۰۰ میلیون نفر را می دهد که این یکی از فوق العاده ترین مزایای زبان آلمانی می باشد و اهمیت یادگیری این زبان را دو چندان می کند. علاوه بر مواردی که اشاره شد شما ممکن است به دلیل تحصیلی، شغلی و کاری و یا مهاجرت نیازمند آموزش خصوصی زبان آلمانی باشید. در این مطلب به نکاتی مهم درباره این موضوع خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

 

 آموزش خصوصی زبان آلمانی

آموزش خصوصی زبان آلمانی

 

دلایل آموزش خصوصی زبان آلمانی

همانطور که اشاره کردیم زبان آلمانی یکی از پرکاربردترین زبان های دنیاست و امکان برقراری ارتباط با مردم زیادی از جهان را فراهم می کند.

یکی دیگر از دلایل مهم برای آموزش خصوصی زبان آلمانی امکان فرصت های تحصیلی است که در این کشور وجود دارد. یکی از دلایلی که زبان آلمانی جایگاه بالایی در جامعه علمی دارد این واقعیت است که دانشگاه‌های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. در سال ۲۰۱۱، این کشور چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان خارجی بوده که برای دانشگاه های  آلمانی اپلای کرده اند.

علاوه بر آن در کشور آلمان برای تحصیلات تکمیلی، تعدادی دانشگاه‌ با هزینه بسیار پایین یا عدم وجود شهریه وجود دارد. هیچ تعجبی ندارد که محققان و پژوهشگران در آنجا گرد آمده‌اند! آموزش خصوصی زبان آلمانی برای صرفه‌جویی در هزینه های دانشجویی راه حل بسیار خوبی است.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در مرکز تهران

 

آلمان تنها یک گزینه مناسب برای افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند، نمی باشد، بلکه آن‌هایی هم که در دنیای کسب‌وکار هستند، می توانند این کشور را مورد توجه قرار دهند. آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد جهان است. این کشور مهد بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی و خط مقدم فن‌آوری‌های جدید است.

آموزش زبان آلمانی در امر مهاجرت نیز به شما کمک می کند. آلمان یکی از مهاجرپذیرترین کشورها بوده است و شاید به همین مناسبت است که مردم این کشور هنگام صحبت با کسانی که به زبان آلمانی مسلط نباشند کمک میکنند و حتی به انگلیسی پاسخ میدهند.

داشتن مدرس خصوصی به شما کمک می کند که بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص داده و تمرین های اختصاصی برای تقویت نقاط ضعف خود دریافت کنید. در آموزش خصوصی زبان آلمانی تمام توجه مدرس بر روی شما خواهد بود و این باعث می شود شما قادر باشید تمام مهارت های زبان آلمانی شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت کنید و به طور کامل بر این زمان مسلط شوید.

 

آموزش خصوصی زبان آلمانی

آموزش خصوصی زبان آلمانی

 

بهترین روش آموزش خصوصی زبان آلمانی

انتخاب یک مدرس حرفه ای به شما کمک قابل توجهی در آموزش زبان آلمانی خواهد کرد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد.

برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود. موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در مرکز تهران می باشد. این موسسه با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. به جرات میتوان گفت موسسه آموزش زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان برای متقاضیان آموزش این زبان رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته وترفند برای یادگیری زبان آلمانی

 

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید . آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید. اساتید آموزش خصوصی زبان آلمانی در زبان نگار در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

آموزش خصوصی زبان آلمانی

آموزش خصوصی زبان آلمانی

 

موسسه زبان نگار امکانی را فراهم کرده است که علاوه بر ارائه کلاس های خصوصی در محل موسسه، امکان آموزش در منزل شما نیز وجود داشته باشد. شما می توانید با توجه به شرایط خود بهترین روش آموزش خصوصی زبان آلمانی را انتخاب کنید.

از جمله اهداف موسسه زبان نگار از آموزش زبان آلمانی موارد زیر هستند:

  1. مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان
  2. فهم و درك متنهاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند
  3. مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش
  4. دستور زبان آلماني
  5. آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشورهای آلمانی زبان

علاوه بر مواردی که اشاره شد این موسسه از جدیدترین منابع آموزشی موجود استفاده می کند تا در بهترین نحو ممکن بتواند زبان آموزان را با این زبان آشنا کرده و مسلط سازد.

آموزش زبان آلمانی با بهره گیری از کتاب آموزشی Menschen  تدریس می شود. انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است و کتاب Menschen  نیز از همین انتشارات می باشد. کتاب Menschen از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب Studio d از کتاب Menschen نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

آموزش آلمانی

آموزش آلمانی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزش خصوصی زبان آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه