بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

کودکی زمان مناسبی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. اما به دلیل ویژگی های کودکان که از جمله آن ها می توان به پرجنب و جوش بودن آن ها اشاره کرد، آموزش به آن ها کمی دشوار و چالش برانگیز است. برای آموزش زبان به کودکان توصیه می کنیم از اساتید مجرب و خلاق استفاده کنید و حضور فرزندان شما در بهترین آموزشگاه زبان کودکان باعث علاقه مندی آن ها به یادگیری زبان می شود.

 

چرا باید در بهترین آموزشگاه زبان کودکان شرکت کنید؟

در دنیای امروز، آموزش زبان انگلیسی به کودکان امری ضروری است. چرا که با یادگیری زبان جدید فرصت های بیشماری برای آن ها در آینده ایجاد می شود. علاوه بر این، به علت این که آن ها در سنی هستند که قدرت یادگیری بالایی دارند برای آموزش زبان جدید کمتر دچار مشکل می شود.

اما نکته اصلی در مورد آموزش زبان انگلیسی به کودکان این است که باید از روش ها و اصول صحیح استفاده کرد. اساتید نقش ویژه ای در این میان دارند چرا که آن ها انگیزه کودکان را افزایش می دهند. بهترین آموزشگاه زبان کودکان از طریق بازی، موسیقی، عکس و فیلم و سایر روش های مهیج دیگر برای آموزش استفاده می کند که علاوه بر آموزش، امکان تفریح کودکان را نیز فراهم می کند.

 

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران کجاست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران می باشد. چرا که علاوه بر برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، تنها برگزار کننده آزمون تافل کودکان در ایران می باشد.

در زبان نگار همواره سعی بر آن شده تا اساتید نه تنها در زبان و تدریس مهارت داشته باشند، بلکه تخصص لازم برای آموزش به کودکان و نوجوانان را داشته باشند و به روحیات و روش های یادگیری منحصر به فرد این رده سنی آشنا باشند. کلاس هایی بسیار پرانرژی و لذت بخش و روش های تدریس همراه با سرودها، عکس ها، فیلم ها و بازی های آموزشی همه و همه باعث رشد علاقه و سطح آموزشی زبان آموزان این رده سنی می شوند.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس زبان در تهران کجاست؟!

 

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران از چه کتاب هایی برای آموزش استفاده می کند؟

در دوره های آموزش زبان انگلیسی به کودکان زبان نگار، زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا، ترکیب صداها و املاء مقدماتی استفاده می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند. لذت بخش بودن روند یادگیری زبان دوم برای کودکان و نوجوانان باعث می شود که تجربه خوبی از یادگیری زبان دوم در ذهن آن ها باقی بماند و همین امر موجب ترغیب یادگیری زبان های دیگر در سنین جوانی می شود.

در زبان نگار جزوه های کمک آموزشی طراحی شده، که هر یک از آن ها در مقاطع زمانی مختلف به زبان آموزان با هدف پیشرفت در مهارت مکالمه و جمله سازی داده می شود. به طوری کلی آموزش زبان کودکان و نوجوانان چنانچه در نظر عوام امری ساده و پیش پا افتاده است اما در واقع یکی از تخصصی ترین و دشوارترین گروه های آموزشی جهت تدریس است زیرا نیاز به اساتید روانشناس مجرب و آشنا با روحیه کودکان و نوجوانان روش های آموزشی مختص آن هاست.

 

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

آیا آزمون تافل ویژه کودکان در بهترین آموزشگاه زبان کودکان برگزار می شود؟

مرکز آموزش زبان های خارجی زبان نگار آزمون تافلPRIMARY، که ویژه کودکان می باشد را برگزار می کند. این آزمون­ها برای دانش ­آموزان بالای ۸ سال طراحی شده ­اند و مهارت­ های انگلیسی زمینه­ ساز برای موفقیت آینده دانش ­آموزان را ارزیابی میکند.

همچنین برای اولین بار در ایران جهت دوره های امادگی تافل کودکان دوره های تخصصی را در نظر گرفته است که متقاضیان عزیز شرکت در آزمون با آمادگی بیشتری در آزمونها شرکت کنند.

آنچه مد نظر زبان نگار است این است که در این کلاسها با نمونه سوالات تافل کودکان آشنا شوید این دوره ها کاملا تخصصی بوده و افراد می بایستی دوره های مقدماتی را گذرانده باشند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

 

با توجه به جدید بودن آزمونهای تافل کودکان در ایران و نیاز به برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای تافل junior-primary مرکز تافل زبان نگار با هماهنگی با دفتر ETS GLOBAL جزواتی را برای مراکز زبان و متقاضیان آزمون آماده کرده است.

پیشرفتهای علمی و استفاده از ابزارهای جدید آموزشی، مرزها و محدودیتها را از میان برداشته اند. این روزها برای رسیدن به قله های موفقیتهای آموزشی حتی سن و سال هم محدودیت به حساب نمی آید.

مدیران کارآمد، اساتید دلسوز و کادر آموزشی موفق زبان نگار با دوراندیشی و تصمیم های به موقع سد محدودیت را برداشته اند و امکان شرکت در آزمون های تافل ویژه کودکان را فراهم کرده است.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین آموزشگاه زبان کودکان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه