آموزش ساده آلمانی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش ساده آلمانی

آموزش ساده آلمانی

روش های مختلفی برای آموزش زبان آلمانی وجود دارد که شما می توانید برای یادگیری این زبان از آن ها استفاده کنید. اما برخی از این روش ها ممکن است شما را دچار دلزدگی کرده و باعث کاهش انگیزه شما برای آموزش این زبان شود. بنابراین انتخاب روش صحیح آموزش نقش مهمی در یادگیری زبان های خارجی دارد. در این مطلب قصد داریم روش آموزش ساده آلمانی را به شما معرفی کنیم که به شما کمک خواهد کرد به بهترین نحو زبان آلمانی را یاد بگیرید.

 

آموزش ساده آلمانی

آموزش ساده آلمانی

 

بهترین روش برای آموزش ساده آلمانی چیست؟

همانطور که اشاره شد روش ها و منابع مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. انتخاب بهترین منابع و بهترین روش تدریس نکته کلیدی در آموزش این زبان خارجی است. یکی از بهترین منابع موجود برای آموزش ساده آلمانی کتاب Menschen می باشد. انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است و کتاب Menschen  نیز از همین انتشارات می باشد. کتاب Menschen از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب برای آموزش ساده آلمانی می باشد.

 

مرتبط بخوانید: پرکاربردترین عبارات زبان آلمانی :۱۰۰ عبارت و جمله مهم!

 

علاوه بر این کتاب، کتاب آموزش ساده آلمانی Studio d نیز از محبوب ترین کتاب ها برای آموزش سریع آلمانی می باشد. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.

هر کتاب حاوی ۱۲ درس با موضوعات و موقعیت های متنوع روزمره است. در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتاب Studio d  بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند.

این کتاب _ در پایان هر ۴ درس _ در قالب ایستگاهی جهت تکرار و آشنایی بصری زبان آموزان طراحی شده است که به آنها این امکان را می دهد تا به درک بیشتری از موضوعات پیشین برسند . همچنین در پایان هر جلد یک نمونۀ امتحان در سطوح مختلف A1, A2, B1وجود دارد، تا زبان آموز با شیوۀ سوالات امتحانی آشنا شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس آلمانی در تهران کجاست ؟

 

آموزش ساده آلمانی

آموزش ساده آلمانی

 

آموزش ساده آلمانی در کجا ارائه می شود؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. برای کارهای روزمره، علاقه شخصی، پیشرفت شغلی، مهاجرت، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود. به جرات میتوان گفت موسسه آموزشی زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را برای متقاضیان آموزش ساده آلمانی رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید. آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد. شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین متد یادگیری آلمانی : جزئیات + معرفی کامل

 

کلاس های آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با استفاده از کتاب های Studio d و  Menschen برگزار می شود که همانطور که اشاره کردیم این کتاب ها از بهترین و مدرن ترین منابع آموزشی هستند. موسسه زبان های خارجی زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان آموزش می دهد و کلاس های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد.

همچنین اساتید این مجموعه مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز ماهر هستند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان می شوند.

 

آموزش ساده آلمانی

آموزش ساده آلمانی

 

اهداف آموزش ساده آلمانی در موسسه زبان نگار چیست؟

آموزش کاربردی و ساده زبان آلمانی

مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش ساده آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه