ترفند های آموزش زبان ایتالیایی که باید بدانید!

ترفند های آموزش زبان ایتالیایی که باید بدانید!

زبان ایتالیایی به عنوان یکی از ساده ترین زبان ها یاد می شود، بنابراین آموزش زبان ایتالیایی دشوار نیست! ساختار دستور زبان و جمله بندی این زبان با انگلیسی متفاوت است، اما ساده تر می باشد. از آنجا که هر دو زبان دارای ریشه لاتین هستند، کلمات مشترک زیادی بین آن ها وجود دارد. زبان ایتالیایی، زبان رومی تبار است که توسط ۶۶ میلیون نفر صحبت می شود، که اکثریت قریب به اتفاق آنها در ایتالیا زندگی می کنند (از جمله سیسیل و ساردینیا). الفبای زبان ایتالیایی شامل ۲۱ حرف است. این تعداد نسبت به زبان انگلیسی ۵ حرف کمتر میباشد! ۵ حرفی که در زبان انگلیسی وجود دارند ولی در زبان ایتالیایی وجود ندارند عبارتند از : ( k – y – x – w – j ).

 

 

مرتبط بخوانید: تحصیل در ایتالیا

 

چند دلیل فوق العاده برای آموزش زبان ایتالیایی

۱. ارتباط با تاریخ و فرهنگ ایتالیا

کشور ایتالیا دارای بیشترین تعداد مکان های فرهنگی تحت حمایت یونسکو است. این بدین معنی است که اگر شما چیزهای زیبا را دوست دارید … دیر یا زود به ایتالیا می روید!

شما احتمالا با چندین مکان شگفت انگیز ایتالیا آشنا هستید. بقایای امپراطوری روم، آثار خیره کننده هنر رنسانس، زیبایی های طبیعی Cinque Terre، ۷،۵۰۰ کیلومتر (۴،۴۶۰ مایل) خط ساحلی کانال های ونیز، کلیساهای رم و موزه های واتیکان از جاذبه های گردشگری ایتالیا هستند.

 

۲. آموزش زبان ایتالیایی برای کسب و کار:

ایتالیا دارای چهارمین اقتصاد بزرگ در اروپا است و فروشنده عمده کالاهای لوکس است. آموزش زبان ایتالیایی می تواند برای افرادی که در واردات / صادرات لباس و مد، حمل و نقل، تولید و … فعالیت دارند، بسیار سودمند باشد.

۳. مهاجرت و زندگی در خارج از کشور :

هنگامی که شما زبان ایتالیایی را به طور کامل یاد گرفتید، ایده مهاجرت به ایتالیا می تواند وسوسه انگیز باشد. فرصت های شغلی و تحصیلی مختلفی در ایتالیا خواهید داشت.

 

۴.تقویت مغز:

حتی اگر شما آموزش زبان ایتالیایی را به عنوان یک سرگرمی انجام می دهید، دانستن چندین زبان مغز شما را در پیری سالم و باهوش حفظ خواهد کرد. به این علت که دانستن یک زبان جدید یک شبکه ارتباطی در میان نورونهای شما ایجاد می کند. ارتباطات عصبی بیشتر، باعث حافظه و مهارتهای حل مسئله بهتر می شود.

 

مرتبط بخوانید: آشنایی با متد و روش زبان ایتالیایی

 

آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

 

راه های آموزش زبان ایتالیایی

 حدود ۲۱ میلیون نفر در سراسر جهان زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند که تعداد ایتالیایی زبان ها را به ۸۵ میلیون نفر می رساند. راه های بسیاری برای آموزش زبان ایتالیایی وجود دارد:

 

شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی

کلاس های آموزش زبان با استاد و زبان آموزان دیگر، سنتی ترین رویکرد برای یادگیری زبان است. بسیاری از افرادی که تمایل دارند تا در زبان اسپانیایی روان شوند، شرکت در کلاس های آموزشی تعادل خوبی بین دستور زبان و مهارت های شنیداری و گفتاری برای آن ها ایجاد می کند.

کلاس های خصوصی آموزش زبان ایتالیایی

دوره خصوصی امکانی را فراهم می کند تا یادگیری را به صورت کامل تجربه کنید و فرصت های بیشتری برای تمرین صحبت کردن ایجاد می کند. در مقایسه با یک کلاس درس که مدرس باید توجه خود را در میان ده ها زبان آموز تقسیم کند، با آموزش خصوصی معمولا نتایج سریعتری را به دست می آورید.

 

دوره های صوتی و CD-ROM های آموزش زبان ایتالیایی

برای افرادی که  زمان کافی برای متعهد شدن به روش های سنتی ندارند، سی دی های آموزشی جایگزین خوب است. شما می توانید مهارت های شنیداری و گفتاری خود را با گوش دادن به سی دی های آموزشی در ماشین تقویت کنید و یا از کلاس های تعاملی بر روی کامپیوتر های شخصی استفاده کنید. اشکال اصلی این روش ها هزینه بالا و منسوخ شدن سریع آن هاست.

 

دوره های آنلاین آموزش زبان ایتالیایی

آموزش آنلاین پیشرفت زیادی در چند سال گذشته داشته است و تبدیل به یک جایگزین مناسب برای روش های سنتی تر شده است. این امر برای افرادی که با زمان و هزینه بسیار کمتری میخواهند در آموزش زبان ایتالیایی پیشرفت کنند، گزینه ی مناسبی خواهد بود. در مقایسه با روش فوق، برنامه های آنلاین مبتنی بر اشتراک همیشه به روز رسانی می شوند و نیازی به خرید مجدد ندارند.

آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

 آموزش زبان ایتالیایی در موسسه زبان نگار

مرکز تخصصی زبانهای خارجی زبان نگار مفتخر است با برگزاری دوره های مختلف آموزشی زبان ایتالیایی توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده در ایتالیا،پاسخگوی تمامی نیازهای آموزشی زبان آموزان و علاقمندان به این زبان باشد.تمامی منابع آموزشی در این مرکز مورد تایید سفارت ایتالیا می باشد.

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای Espresso1,2,3 در ۱۲سطح برگزار میگردد.پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان ازنظرهرچهار مهارت در سطح Advance هستند. درپايان هردوره آزموني استاندارد براي سنجش زبان آموزان گرامی برگزار مي شود .

دوره های زیر به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود:

دوره های ترمیک عادی۳روزدرهفته یا آخرهفته

دوره های فشرده (ویژه داوطلبان آزمون استرنی سفارت ایتالیا)

کلاسهای کمک آموزشی و آمادگی آزمونهای سفارت (ویژه زبان آموزان مدرسه ایتالیایی)

کلاسهای مکالمه و مهارت گفتاری،آشنایی با نحوه آزمونهای شفاهی سفارت(ویژه زبان آموزان مدرسه ایتالیایی و داوطلبان آزمون استرنی)

این دوره ها بصورت گروهی سه روز در هفته و یا آخر هفته در این مرکز در سه سطح مقدماتی،متوسطه و پیشرفته ارائه می گردد. منابع آموزشی مورد تایید سفارت ایتالیا بوده و زبان آموز مطابق متد آموزشی مدرسه ایتالیایی،این زبان را فرا می گیرد.

۱.سطح مقدماتی Espresso1

۲.سطح متوسطه Espresso2

۳.سطح پیشرفته Espresso3

 

یادگیری زبان ایتالیایی در موسسه زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه