آموزش آنلاین اسپانیایی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش آنلاین اسپانیایی

آموزش آنلاین اسپانیایی

آموزش آنلاین اسپانیایی : زبان اسپانیایی دومین زبان در سطح جهان است و امکان ارتباط با ۴۱۰ میلیون نفر در سطح جهان از جمله مکزیک، آرژانتین، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا را فراهم می کند. اگر با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید، می توانید به راحتی زبان اسپانیایی را هم یاد بگیرید. به این علت که زبان اسپانیایی و انگلیسی هم ریشه هستند و بسیاری از لغات خود را از زبان لاتین و عربی گرفته اند. اگر با الفبای انگلیسی آشنایی داشته باشید برای یادگیری اسپانیایی نیازی نیست که الفبای جدید یاد بگیرید چرا که تنها یک حرف بین الفبای انگلیسی و اسپانیایی تفاوت وجود دارد.

به روش های مختلفی می توانید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید. برای مثال می توانید در کلاس های حضوری آموزش زبان اسپانیایی شرکت کنید. همچنین می توانید از کتاب های آموزشی استفاده کنید. روش دیگری که برای آموزش زبان اسپانیایی وجود دارد روش آموزش آنلاین می باشد. برای استفاده از این روش به یک دستگاه هوشمند متصل به اینترنت نیاز دارید. همراه ما باشید تا بررسی کنیم که یادگیری زبان اسپانیایی و آموزش به صورت آنلاین چه مزایایی دارد و در کجا می توانید به صورت آنلاین اسپانیایی را آموزش ببینید.

 

آموزش آنلاین اسپانیایی

آموزش آنلاین اسپانیایی

 

مزایای آموزش زبان اسپانیایی :

مزایای زبان اسپانیایی می تواند انگیزه شما را برای یادگیری این زبان افزایش دهد. کشور های اسپانیایی زبان بسیار زیبا و متنوع هستند و مناظر خیره ‌کننده و فرهنگ‌ های جالبی دارند که به سادگی فراموش نمی شوند. با یادگیری اسپانیایی می توانید با این فرهنگ ها بهتر آشنا شوید.

تسلط به اسپانیایی فقط برای پر کردن رزومه شما نیست،  بلکه می تواند کسب وکار شما را تغییر دهد. زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبان رایج در دنیا، می تواند برای کسب و کار شما در اسپانیا یا آمریکای لاتین بسیار سودمند باشد. بسیاری از آمریکایی ها آموزش زبان اسپانیایی را برای تعامل با کارکنان و همکارانشان در ایالات متحده مفید می دانند.

همچنین در کشورهای اسپانیایی زبان فرصت های شغلی و تحصیلی فراوانی وجود دارد که با یادگیری اسپانیایی می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید : لغات پرکاربرد اسپانیایی : ۴۰ کلمه که باید بدانید!

 

مزایای آموزش آنلاین اسپانیایی چیست ؟

وظایف شغلی و کاری زیاد در زندگی روزمره باعث می شود تا با چالش های زیادی روبرو شویم و نتوانیم به همه کارهایمان برسیم. خیلی از افرادی که می خواهند زبان اسپانیایی را یاد بگیرند شاید زمان مناسبی نداشته باشد تا چند روز در هفته به آموزشگاه بروند و در کلاس های حضوری شرکت کنند. اگر شما نیز جزء این گروه از افراد هستید می توانید از زمان های مرده خود و یا زمانی که در حال انجام کارهای دیگر خود هستید زبان اسپانیایی را هم آموزش ببینید اما چطور ممکن است ؟

 

راه حل این کار آموزش آنلاین اسپانیایی است. دوره آنلاین باعث می شود تا شما بتوانید در هر جایی که هستید زبان یاد بگیرید فقط باید یک دستگاه هوشمند مثل تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ و … داشته باشید که به اینترنت وصل است. زمان و مکان شما در این روش آموزشی اهمیت ندارد.

 

با کمک این روش می توانید به صورت مفید از زمان خود استفاده کنید. همچنین با آموزش آنلاین دیگر زمانی را برای رفتن به کلاس هدر نمی دهید و در ترافیک های سنگین گیر نمی کنید. هر جا که به اینترنت دسترسی داشته باشید کلاستان در همان جا برگزار می شود!

 

آموزش آنلاین اسپانیایی

آموزش آنلاین اسپانیایی

 

علاوه بر مزایایی که به آن ها اشاره کردیم، فایل آموزشی جلسات برگزار شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت که باعث می شود تا در صورت نیاز یک درس را چندین بار مرور کنید و به خوبی آن را یاد بگیرید. حتی اگر نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید فایل ضبط شده را دانلود کنید و در فرصت مناسب درس جدید را یاد بگیرید بدون آن که نکته ای را از دست بدهید.

 

افرادی که در شهرهای کوچک زندگی می کنند ممکن است مشکلاتی برای پیدا کردن یک دوره خوب آموزش اسپانیایی داشته باشند. آموزش آنلاین اسپانیایی باعث می شود که همه افراد در هر جایی از کشور که باشند بتوانند به بهترین اساتید دسترسی داشته باشند. در این صورت عدالت آموزشی در تمام کشور برقرار می شود و همه می توانند تجربه یادگیری اسپانیایی را به بهترین نحو داشته باشند و به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

مرتبط بخوانید : آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

 

آموزش آنلاین اسپانیایی : کجا یاد بگیریم ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با آماده سازی تمهیدات لازم امکان آموزش آنلاین را فراهم کرده است. آموزش آنلاین زبان اسپانیایی در این موسسه از طریق نرم افزار مخصوص انجام می گیرد. سامانه آموزش آنلاین اسپانیایی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته‌ ترین نرم افزار های موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان های خارجی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس ‌های حضوری بتوانند آموزش‌ های موثر و مفید ببینند.

 

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را به صورت همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آن ها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همه شرکت کنندگان در کلاس آنلاین قرار دارد.

 

آموزش آنلاین اسپانیایی

آموزش آنلاین اسپانیایی

 

کلاس های آنلاینی که موسسه زبان نگار برای آموزش زبان های مختلف برگزار می شود به دو صورت ترمیک و خصوصی هستند. تاکید این کلاس ها مانند دوره های حضوری بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان می باشد و از جدیدترین متدها و کتاب ها استفاده می شود.

در آموزش آنلاین اسپانیایی هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل ‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

ثبت نام این دوره به صورت آنلاین انجام می شود. شما می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و هزینه دوره را پرداخت کنید. لطفا پس از واریز با شماره ۰۲۱۴۳۹۴۲ تماس بگیرید.

 

کلاس آنلاین زبان : کلاس های آنلاین در زبان نگار

 

شرایط برگزاری دوره به چه صورت می باشد ؟

دوره های زبان اسپانیایی با هدف بهبود مهارت های مکالمه آموزش داده  شده و تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶ الی ۱۴ نفره تعیین شده است. تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد. کلاس های آنلاین ترمیک بزرگسالان سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین اسپانیایی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه