آموزش آنلاین آلمانی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش آنلاین آلمانی

آموزش آنلاین آلمانی

 

فقط ۶ ماه تا گرفتن مدرک B1 گوته

 

آموزش آنلاین آلمانی : آلمانی یکی از زبان های رایج در دنیا است و اگر شما قصد مهاجرت، تحصیل و اشتغال در کشور های آلمانی زبان را دارید باید این زبان را یاد بگیرید. روش های مختلفی پیش روی شما هستند که با استفاده از آن بتوانید آلمانی را یاد بگیرید. اما شما باید روشی را برای آموزش زبان آلمانی انتخاب کنید که تمام مهارت های لازم را به شما آموزش داده و بتوانید به راحتی در موقعیت های مخلتف ارتباط برقرار کنید.

 آموزش آنلاین آلمانی یکی از روش هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. این روش مزایای مختلفی برای شما دارد و کمک می کند تا به راحتی آلمانی را یاد بگیرید.ازهرکجای ایران که هستید باما تماس بگیرید.فرصت آموزش برابر برای هموطنان عزیز فراهم شده است.

 

اطلاعات و هزینه کلاس المانی در جدول

 
 

 

پرداخت آفلاین:

واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۲۴۱۳۶۱۷۷ بانک ملی به نام ابراهیم شیخ زاده 

 

پرداخت آنلاین:

جدول زیر

سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
A1
Anfänger
Starten wir

۱

۱۲
A1
Anfänger
Starten wir

۲

۱۲
A1
Anfänger
Starten wir

۳

۱۲
A1
Anfänger
Starten wir

۴

۱۲

A2

Vorkenntnisse
Starten wir
۵
۱۲
A2
Vorkenntnisse
Starten wir

۶

۱۲
A2
Vorkenntnisse
Starten wir
۷
۱۲
A2
Vorkenntnisse
Starten wir
۸
۱۲
سطح سطح برای آزمون کتاب ترم تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
B1
Mittelstufe
Starten wir
۹
۱۲
B1
Mittelstufe
Starten wir
۱۰
۱۲
B1
Mittelstufe
Starten wir

۱۱

۱۲
B1
Mittelstufe
Starten wir
۱۲
۱۲

B2

Fortgeschrittene
SICHER

۱۳

۱۲
B2
Fortgeschrittene
SICHER
۱۴
۱۲
B2
Fortgeschrittene
SICHER

۱۵

۱۲
B2
Fortgeschrittene
SICHER

۱۶

۱۲
آموزش آنلاین آلمانی

آموزش آنلاین آلمانی

مزایای زبان آلمانی : چرا آلمانی یاد بگیریم ؟

آلمانی دومین زبان به عنوان متداول ‌ترین زبان علمی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. یکی از دلایل این موضوع این است که بازار کتاب آلمان سومین بازار بزرگ جهان پس از صنایع چاپ و نشر چینی و انگلیسی است. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان دسترسی به آن‌ها را می‌ دهد ، پس این می تواند یکی از دلایلی باشد که به شما انگیزه می دهد تا آلمانی یاد بگیرید.

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور های خارجی را دارید آلمان می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. دانشگاه‌ های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. در سال ۲۰۱۱، این کشور چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان خارجی بوده که برای دانشگاه های  آلمانی اپلای کرده اند.

این موارد تنها مزایای یادگیری آلمانی نیست! افرادی که قصد کار در کشورهای خارجی را دارند نیز می توانند به کشور آلمان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها فکر کنند. آلمان بزرگ‌ ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد جهان است. این کشور مهد بسیاری از شرکت ‌های بین‌المللی و خط مقدم فن ‌آوری ‌های جدید است.

از دیگر مزایای زبان آلمانی این است که شما می توانید شاهکارهای هنرمندانی مانند کانت، هگل، نیچه، و هایدگر را به زبان اصلی بخوانید. این کار به شما این امکان را می‌ دهد که به طور مستقیم با میراث فرهنگی جهان ارتباط برقرار کنید.

مرتبط بخوانید : یادگیری آلمانی در منزل : ۷سایت و اپلیکیشن کاربردی!

مزایای آموزش آنلاین آلمانی چیست ؟

دنیای پرمشغله امروز باعث شده است که دغدغه های زیادی داشته باشیم و با چالش های زیادی روبرو باشیم. خیلی از افرادی که دوست دارند یک زبان جدید یاد بگیرند وقت کافی پبدا نمی کنند تا در کلاس های حضوری شرکت کنند. این گروه از افراد می توانند از زمان های مرده خود و یا زمانی که در حال انجام کارهای خود هستند برای آموزش زبان آلمانی استفاده کنند.

آموزش آنلاین آلمانی راه حلی است که به شما پیشنهاد می کنیم. دوره آنلاین باعث می شود تا شما بتوانید در هر جایی که هستید زبان یاد بگیرید فقط کافی است یک دستگاه متصل به اینترنت داشته  باشید. زمان و مکان شما در این روش آموزشی اهمیت ندارد.

با کمک این روش می توانید به صورت مفید از زمان خود استفاده کنید. همچنین با آموزش آنلاین دیگر زمانی را برای رفتن به کلاس هدر نمی دهید. هر جا که به اینترنت دسترسی داشته باشید کلاستان در همان جا برگزار می شود!

آموزش آنلاین آلمانی

آموزش آنلاین آلمانی

از دیگر مزایایی که می توانیم برای آموزش مجازی مطرح کنیم این است که فایل آموزشی جلسات برگزار شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این فایل ها می توانید در صورت نیاز یک درس را چندین بار مرور کنید تا به خوبی آن را یاد بگیرید. حتی اگر نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید فایل ضبط شده را دریافت کرده و در فرصت مناسب درس جدید را یاد بگیرید.

افرادی که در شهرهای کوچک زندگی می کنند ممکن است مشکلاتی برای پیدا کردن یک دوره خوب آموزش آلمانی داشته باشند. آموزش آنلاین آلمانی باعث می شود که همه افراد در هر جایی از کشور که باشند بتوانند به بهترین اساتید دسترسی داشته باشند. در این صورت عدالت آموزشی در تمام کشور برقرار می شود و همه می توانند تجربه یادگیری آلمانی را به بهترین نحو داشته باشند و به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

مرتبط بخوانید : لغات پرکاربرد آلمانی : ۱۰۰ کلمه که باید بدانید!

آموزش آنلاین آلمانی : کجا یاد بگیریم ؟

آموزش آنلاین زبان آلمانی در موسسه زبان نگار از طریق نرم افزار مخصوص انجام می گیرد. سامانه آموزش آنلاین آلمانی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته‌ ترین نرم افزار های موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان های خارجی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس ‌های حضوری بتوانند آموزش‌ های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را به صورت همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آن ها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همه شرکت کنندگان در کلاس آنلاین قرار دارد.

آموزش آنلاین آلمانی

آموزش آنلاین آلمانی

 

کلاس های آنلاین زبان نگار به دو صورت فشرده و نیمه فشرده و خصوصی برگزار می شود. تاکید این کلاس ها مانند دوره های حضوری بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان می باشد. دوره های کلاس مکالمه آلمانی با سری کتاب های اشتارترویر آموزش داده می شود.

در آموزش آنلاین آلمانی هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل ‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

ثبت نام این دوره به صورت آنلاین انجام می شود. شما می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و هزینه دوره را پرداخت کنید. لطفا پس از واریز با شماره ۰۲۱۴۳۹۴۲ تماس بگیرید.

کلاس آنلاین زبان : کلاس های آنلاین در زبان نگار

شرایط برگزاری دوره به چه صورت می باشد ؟

دوره های زبان آلمانی با سری کتاب های  اشتارتر  آموزش داده  میشود.

 تعداد نفرات در کلاس های گروهی فشرده و نیمه فشرده آنلاین ۶ الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

تعداد جلسات دوره های آنلاین  ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد. کلاس های آنلاین  سه جلسه یا دو جلسه (۱۸۰ دقیقه ای) در هفته برگزار خواهد شد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت