آموزشگاه زبان ترکی استانبولی : بهترین آموزشگاه تهران

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی : بهترین آموزشگاه تهران

بسیاری از افراد با اهداف تجاری، تفریحی، تحصیل و … به کشور ترکیه سفر می کنند. آموزش زبان ترکی از ضروریات سفر به این کشور می باشد چرا که تعداد بسیار کمی از مردم می توانند به انگلیسی صحبت کنند. بنابراین برای سفر به ترکیه تنها تسلط بر زبان انگلیسی برای ارتباط با مردم کافی نیست و شما باید زبان ترکی را نیز یاد بگیرید. در این مطلب از سایت زبان نگار قصد داریم بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی را به شما معرفی کنیم که تا یادگیری کامل این زبان شما را همراهی می کند.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کجاست؟

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از آموزش های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید: زبان ترکی استانبولی : تمام چیزی که برای یادگیری باید بدانید!

 

متد آموزشگاه زبان ترکی استانبولی زبان نگار به چه صورت است؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

کتاب Yedi iklim به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است. مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

این آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

ویژگی های منابع استفاده شده برای آموزش زبان ترکی استانبولی چیست ؟

موسسه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

علاقه مندان با فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM  برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و درآن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های Yedi  iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد.

 

مرتبط بخوانید :هزینه کلاس ترکی استانبولی + ثبت نام آنلاین

 

دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی به چه صورت برگزار می شود؟

دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و آخر هفته ارائه می شوند. دوره آموزشی زبان ترکی در حالت ترمیک یک ماه و در حالت فشرده یک و نیم ماه به طول می انجامد.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

در موارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

 

مزایای آموزش در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی چیست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی از اساتید مجرب و ترک زبان استفاده می کند که همین امر باعث می شود تا شما بتوانید به صورت صحیح آموزش ببینید و همانند یک بومی صحبت کنید.

علاوه بر این از جدیدترین متدها و روش های تدریس استفاده می شود که بسیار کاربردی هستند و شما را برای بهترین عملکرد در موقعیت های مختلف آماده می کنند. از دیگر مزایای این موسسه برگزاری دوره ها از سطح مبتدی تا پیشرفته به صورت دوره های عادی و فشرده می باشد.

مرتبط بخوانید: بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی از پایه با شما کار خواهد کرد و در تمام مراحل یادگیری همراه و کمک کننده شما خواهد بود تا به موفقیت برسید.

دوره های آموزشی این موسسه موجب می شود شما در ارتباط با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این ارتباطات به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش ترکی خود ادامه خواهید داد و می توانید به هدف خود که آموزش زبان ترکی استانبولی است، برسید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه