آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

زبان ایتالیایی به عنوان یکی از ساده ترین زبان ها یاد می شود، بنابراین آموزش زبان ایتالیایی دشوار نیست! ساختار دستور زبان و جمله بندی این زبان با انگلیسی متفاوت است، اما ساده تر می باشد. از آنجا که هر دو زبان دارای ریشه لاتین هستند، کلمات مشترک زیادی بین آن ها وجود دارد. زبان ایتالیایی، زبان رومی تبار است که توسط ۶۶ میلیون نفر صحبت می شود، که اکثریت قریب به اتفاق آنها در ایتالیا زندگی می کنند . اگر قصد آموزش این زبان را دارید ما آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران را به شما معرفی خواهم کرد.

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

مزایای آموزش زبان ایتالیایی چیست ؟

زیان ایتالیایی به عنوان یکی از زیباترین زبان‌های گفتاری موجود در این سیاره شناخته می‌شود. ریتم زیبای این زبان باعث منحصر به فرد بودن آن می شود. ایتالیایی ها می‌گویند یک تعادل فنوتیک در این زبان وجود دارد، و این دلیلی است که آن‌ها می‌گویند ما آواز می‌خوانیم، صحبت نمی‌کنیم!

ایتالیا دارای چهارمین اقتصاد بزرگ در اروپا است و فروشنده عمده کالاهای لوکس است. آموزش زبان ایتالیایی می تواند برای افرادی که در واردات / صادرات لباس و مد، حمل و نقل، تولید و … فعالیت دارند، بسیار سودمند باشد.  علاوه بر این، اگر می‌خواهید شغلی در هنر آشپزی، طراحی داخلی و گرافیک، مد و یا هنر را به طور کلی انجام دهید، یادگیری این زبان بسیار مفید است. ایجاد فرصت های شغلی و تجارتی از مزایای زبان ایتالیایی می باشد که می تواند انگیزه ی خوبی برای یادگیری این زبان باشد.

هنگامی که شما زبان ایتالیایی را به طور کامل یاد گرفتید، ایده مهاجرت به ایتالیا می تواند وسوسه انگیز باشد. فرصت های شغلی و تحصیلی مختلفی در ایتالیا خواهید داشت. با توجه به این مزایای زبان ایتالیایی ، در آموزش این زبان بسیار کاربردی درنگ نکنید.

 

مرتبط بخوانید: ترفند های آموزش زبان ایتالیایی که باید بدانید!

 

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران کجاست ؟

چه بسیارند افرادی که با هدف مهاجرت و تحصیل در ایتالیا زمان بسیاری را صرف یادگیری زبان ایتالیایی می کنند ولی زمانی که در کلاس دانشگاه حضور می یابند، نمی توانند دانسته هاشان را به کارگیرند و مجبور به ترک تحصیل می شوند.

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران موسسه زبان های خارجی زبان نگار می باشد که  با اطلاع کامل از خواسته های زبان آموزانمان در طی سالیان متمادی آموزش زبان ایتالیایی سعی بر آن داشته تا با ارائه ی یک آموزش کامل و موثر، همه ی نیازهای زبان آموزانمان را برآورده سازد.موسسه زبان نگار برای یادگیری زبان ایتالیایی همواره در کنار شما و پشتیبانتان خواهد بود.

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

 

دوره های آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران به چه صورت برگزار می شود؟

دوره های زبان ایتالیایی در زبان نگـــار شامل ۳ سطح ، ازمبتدی تا پیشرفته میباشد . مرجع تدریس دراین دوره ها مجموعه کتابهای Espresso است که درحال حاضر ازمنابع اصلی تدریس مکالمه زبان ایتالیایی محسوب میشود . درطول این دوره ها تلاش می شود زبان آموزان را با مهارت های گفتاری ،شنیداری و نوشتاری آشنا نماییم.

دوره ها در سه سطح برگزار می شوند :

سطح مقدماتی(Elementare : (Espresso1
سطح متوسطه (Intermedio: (Espresso 2
سطح پیشرفته (Avanzato : (Espresso 3

 این کتابها در حال حاضر به عنوان متد در مدرسه ایتالیایی تهران تدریس میشوند و منبع اصلی یادگیری زبان ایتالیایی برای شرکت در امتحان سفارت ایتالیا (مدرسه ایتالیایی تهران) و اخذ ویزای تحصیلی میباشند. انتشارات “آلما ادیتزیونی” تهیه کننده ی این کتابها میباشد. زبان آموزان پس از گذشتن کتاب دوم می توانند در آزمون استرنی شرکت کنند و نمره قبولی را کسب نمایند.

 

مرتبط بخوانید: آشنایی با متد و روش زبان ایتالیایی

 

با گذراندن دوره های آموزشی در موسسه زبان نگار چه توانایی هایی کسب خواهید کرد؟

با گذراندن دوره مقدماتی زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود :

متون ساده را بخواند و درک کند ، با افراد ارتباط برقرار کند ، متون ساده را بنویسدودر امتحانات سطح مقدماتی سفارت ایتالیا شرکت کرده و مدرک مربوط را دریافت نمایدو نیز جهت ادامه تحصیل از دانشگاه های ایتالیا پذیرش دریافت نماید .

با گذراندن دوره متوسطه زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود :

متون تقریباً پیچیده را خوانده ودرک کند، دریک بحث موضوعی شرکت کند، به سطح خوبی از درک مطلب شفاهی دست یابد ودرامتحانات سطح میانه سفارت ایتالیا شرکت مدرک مربوط را دریافت نماید و نیز جهت ادامه تحصیل از دانشگاه های ایتالیا پذیرش دریافت نماید.

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

 

با گذراندن دوره پیشرفته زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود :

متون مشکل را خوانده ودرک کند،درمورد مباحث علمی و پیچیده بحث کند وبه زبان آیتالیایی مقاله بنویسد، به سطح بسیار خوب شفاهی درک مطلب دست یابد، درامتحانات سطح پیشرفته سفارت شرکت نماید و مدرک مربوطه را اخذ نموده و جهت ادامه تحصیل در ایتالیا پذیرش اخذ نماید.

 

کلاس های آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران به چه صورت برگزار می شود؟

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای Espresso1,2,3 در ۱۲سطح برگزار میگردد.پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان ازنظرهرچهار مهارت در سطح Advance هستند. درپايان هردوره آزموني استاندارد براي سنجش زبان آموزان گرامی برگزار مي شود .

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان ایتالیایی : چرا ایتالیایی یاد می گیریم؟!

 

دوره های زیر به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود:

دوره های ترمیک عادی۳روزدرهفته یا آخرهفته

دوره های فشرده (ویژه داوطلبان آزمون استرنی سفارت ایتالیا)

کلاسهای کمک آموزشی و آمادگی آزمونهای سفارت (ویژه زبان آموزان مدرسه ایتالیایی)

کلاسهای مکالمه و مهارت گفتاری،آشنایی با نحوه آزمونهای شفاهی سفارت(ویژه زبان آموزان مدرسه ایتالیایی و داوطلبان آزمون استرنی)

کلاسهای بحث آزاد ایتالیایی جهت ارتقاء مهارت گفتاری همه زبان آموزان هر جمعه در این مرکز دایر می باشد.

برگزاری دوره های خصوصی فشرده با هماهنگی اساتید مجرب

این دوره ها بصورت گروهی سه روز در هفته و یا آخر هفته در این مرکز در سه سطح مقدماتی،متوسطه و پیشرفته ارائه می گردد. منابع آموزشی مورد تایید سفارت ایتالیا بوده و زبان آموز مطابق متد آموزشی مدرسه ایتالیایی،این زبان را فرا می گیرد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه