آموزشگاه زبان آلمانی در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

زبان آلمانی به عنوان زبان دوم در مرکز و اروپای شرقی می باشد. همچنین زبان آلمانی جایگاه دهم در بین زبان‌های اصلی دنیا را دارد. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان ارتباط با حدود ۱۰۰ میلیون نفر را می دهد که این یکی از فوق العاده ترین مزایای زبان آلمانی می باشد و باعث اهمیت یادگیری این زبان می شود. قبل از اینکه بخواهید در مورد روش یادگیری آلمانی یا حضور در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران فکر کنید، شما باید دلیل خود را برای آموزش این زبان مشخص کنید. این نکته به شما کمک خواهد کرد تا انگیزه خود را در مسیر یادگیری حفظ کنید تا به موفقیت برسید. چند دلیل اصلی برای آموزش زبان آلمانی وجود دارد.

برای آشنایی با فرهنگ آلمانی

برای خواندن ادبیات کلاسیک آلمان

برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمانی

برای پیدا کردن کار در یک شرکت آلمانی (آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است)

برای صحبت با بومیان در هنگام سفر به اروپا

هدف خود را تعیین کنید تا آموزش زبان آلمانی تبدیل به چالشی شود که آن را دوست دارید.

 

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

 

چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم؟

یادگیری زبان آلمانی کار بسیار دشواری نیست و اگر شما با زبان انگلیسی نیز تا حدودی آشنا باشید، کار آسانتر خواهد بود. به این دلیل که آلمانی و انگلیسی ریشه ی یکسانی دارند. در نتیجه، هزاران کلمه‌ وجود دارد که مشابه یکدیگر هستند.

یکی از دلایلی که زبان آلمانی جایگاه بالایی در جامعه علمی دارد این واقعیت است که دانشگاه‌های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. در سال ۲۰۱۱، این کشور چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان خارجی بوده که برای دانشگاه های  آلمانی اپلای کرده اند.

علاوه بر آن در کشور آلمان برای تحصیلات تکمیلی، تعدادی دانشگاه‌ با هزینه بسیار پایین یا عدم وجود شهریه وجود دارد. هیچ تعجبی ندارد که محققان و پژوهشگران در آنجا گرد آمده‌اند! یادگیری زبان آلمانی برای صرفه‌جویی در هزینه های دانشجویی راه حل بسیار خوبی است.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته وترفند برای یادگیری زبان آلمانی

 

آلمان تنها یک گزینه مناسب برای افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند، نمی باشد، بلکه آن‌هایی هم که در دنیای کسب‌وکار هستند، می توانند این کشور را مورد توجه قرار دهند. آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد جهان است. این کشور مهد بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی و خط مقدم فن‌آوری‌های جدید است.

در حالی که سیستم آموزشی در آلمان به گونه‌ای تنظیم شده‌است که هر شهروند آلمانی تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارد، اما ارتباط با کسی که به زبان مادری آن ها صحبت می کند، حس خوبی در آن ها ایجاد می کند که همه جا مورد قدردانی قرار می‌گیرد. دانستن زبان شرکای تجاری آلمان می‌تواند به شدت شانس شما را برای ارتباطات موثر و روابط حرفه‌ای موفق افزایش دهد و این از مهمترین مزایای زبان آلمانی می باشد.

آشنایی با فرهنگ غنی آلمان از دیگر مزایای این زبان می باشد. شما می توانید شاهکارهای هنرمندان آلمانی را به زبان اصلی بخوانید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که به طور مستقیم با میراث فرهنگی جهان ارتباط برقرار کنید. آیا بهتر نیست برخی از آثار مورد علاقه خود را به زبان آلمانی انتخاب کنید و معنای واقعی متن را خودتان کشف کنید؟

 

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

حضور در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران چه مزایایی دارد؟

از مزایای حضور در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران داشتن مدرس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

شرکت در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران موجب می شود شما در ارتباط با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این ارتباط به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون های موردنظرتان را کسب خواهید کرد.

با شرکت در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

بهترین کلاس آلمانی تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، زبان آلمانی را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

 

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران می باشد. این موسسه با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود.به جرات میتوان گفت موسسه آموزشی زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان برای متقاضیان آموزش این زبان رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید. آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید.

 

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

 

چه دوره هایی در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران برگزار می شود ؟

دوره های آموزش زبان آلمانی در سطوح مختلفی برگزار می شود. موسسه زبان های خارجی زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان آموزش می دهد و دوره های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد.

همچنین این دوره ها با استفاده از کتاب Menschen برگزار می شود. کتاب Menschen از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

مشاهده همه دوره های زبان آلمانی

 

اهداف دوره های آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

از اهداف و محتوای آموزشی کلاس های زبان آلمانی زبان نگار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان

فهم و درك متنهای شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلمانی معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه های غيررسمی و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی

آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

 

در موسسه زبان نگار در صورت نیاز علاوه بر کتاب Studio d از کتاب Menschen نیز جزواتی تهیه و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

آموزش آلمانی

آموزش آلمانی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه