آموزشگاه تافل IBT در تهران : بهترین آموزشگاه | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزشگاه تافل IBT در تهران : بهترین آموزشگاه

آموزشگاه تافل IBT در تهران : بهترین آموزشگاه

آموزشگاه تافل IBT در تهران : آزمون تافل جهت اهداف تحصیلی، شغلی، مهاجرت و … کاربرد دارد  و افراد باید موفق به دریافت این مدرک شوند تا بتوانند به اهداف خود برسند. آموزش تافل نیازمند حضور در کلاس های آموزشی و بهره مندی از اساتید می باشد. با حضور در آموزشگاه تافل می توانید مهارت های لازم را یاد بگیرید.

بهترین آموزشگاه تافل IBT در تهران کجاست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمون TOEFL iBT در ایران زیر نظر سازمان سنجش کشور می باشد که دوره های مختلفی را برای آمادگی این آزمون برگزار می کند.

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است.

 

 آموزشگاه تافل IBT در تهران

آموزشگاه تافل IBT در تهران

 

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش آماده می کند. همچنین این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند.

دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هر فرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش (۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر به صورت آنلاین در کلاس های بهترین آموزشگاه تافل IBT در تهران ثبت نام کنید.

هزینه کلاس تافل + ثبت نام آنلاین

موسسه زبان نگار دوره هایی را برای مهارت های رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ برگزار می کند. شما می توانید بر اساس نیاز خود به صورت جداگانه در هر یک از این مواد ثبت نام کنید. در این دوره ها تمام مهارت های مورد نیاز تافل به شما آموزش داده می شود.

شما مهارت‌های تست زنی را به همراه سطح زبان انگلیسی که شما در آزمون به آن نیاز دارید، یاد خواهید گرفت. دوره خصوصی تخصصی تافل همچنین شما را برای موفقیت آماده می‌کند و امتیاز بالایی در آزمون تافل با تمرکز بر استراتژی‌های آزمون و توجه بر مهارت‌های آموزشی آکادمیک مورد نیاز برای شما فراهم می کند. این دوره تافل باعث می‌شود تا در بهترین نحو برای آزمون آماده شوید.

هزینه دوره خصوصی تخصصی تافل + ثبت نام آنلاین

ثبت نام آزمون تافل در بهترین آموزشگاه تافل IBT در تهران

برای اینکه بتوانید در آزمون تافل ثبت نام کنید باید کد ووچر داشته باشید. ووچر آزمون تافل به شما اجازه می دهد که هزینه آزمون تافل را پرداخت کرده و مجاز به شرکت در آزمون باشید. در واقع ووچر تافل، کدهای ثبت نام منحصر به فردی هستند که به جای کارت اعتباری برای پرداخت هزینه تست TOEFL iBT  به صورت آنلاین یا با تلفن استفاده می‌شوند. ووچرهای ثبت‌نام فقط برای تست  TOEFL iBT  معتبر هستند.

 

 آموزشگاه تافل IBT در تهران

آموزشگاه تافل IBT در تهران

 

شما برای تهیه ووچر تافل می توانید از طریق وب سایت زبان نگار اقدام کنید. سایت زبان نگار امکانی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید ووچر تافل را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای خرید نیازی به ثبت نام در سایت زبان نگار نخواهید داشت. بعد از انجام پرداخت اینترنتی در سایت، در ساعات ۸ الی ۲۱ با مرکز تماس بگیرید و کد را دریافت کنید.

خرید ووچر TOEFL iBT

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از شرایط دوره های آموزشگاه تافل IBT در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه