آموزشگاه آلمانی در انقلاب | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

اگر قصد دارید زبان آلمانی را آموزش ببینید ما در این مطلب بهترین آموزشگاه آلمانی در انقلاب تهران را به شما معرفی می کنیم. همانطور که می دانید آلمانی یکی از زبان های مهم در دنیا می باشد و اگر قصد مهاجرت، تحصیل و اشتغال در کشورهای آلمانی زبان را دارید یادگیری این زبان ضروری است. شما باید روشی را برای آموزش زبان آلمانی انتخاب کنید که تمام مهارت های لازم را به شما آموزش داده و بتوانید به راحتی در موقعیت های مخلتف ارتباط برقرار کنید.

 

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

 

ویژگی های کلاس خوب برای آموزش زبان آلمانی چیست ؟

اولین و مهم ترین ویژگی یک کلاس زبان خوب این است که تمام مهارت های زبان شامل خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن را به زبان آموز آموزش داده و تنها بر یکی از جنبه های زبان تمرکز نداشته باشد.

همچنین یک کلاس زبان آلمانی خوب دارای اساتید مجرب می باشد که توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان مختلف را دارند و می توانند به صورت موثر آن ها را راهنمایی کنند تا مهارت های خود را تقویت کنند.

یکی دیگر از فاکتورهای یک آموزشگاه آلمانی استفاده از منابع و روش های مدرن می باشد که زبان آموزان را با روشی صحیح و مناسب آموزش دهد و باعث افزایش انگیزه آن ها می شود. استفاده از روش های سنتی و خسته کننده باعث می شود که زبان آموزان دچار دلزدگی از آموزش زبان شوند و از ادامه مسیر یادگیری باز مانند. بهترین آموزشگاه آلمانی در انقلاب تمام این ویژگی ها را دارا می باشد و به زبان آموزان کمک می کند تا در بهترین نحو زبان آلمانی را آموزش ببینند.

 

مرتبط بخوانید: پرکاربردترین عبارات زبان آلمانی :۱۰۰ عبارت و جمله مهم!

 

بهترین آموزشگاه آلمانی در انقلاب کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با برگزاری دوره های مختلف برای آموزش زبان های خارجی از بهترین آموزشگاه آلمانی در انقلاب می باشد. این موسسه با بهره گیری از روش های جدید و اساتید مجرب توانسته نیازهای زبان آموزان را شناسایی کرده و برای رفع آن ها اقدامات موثری انجام دهد. این موسسه زبان آلمانی را از پایه به متقاضیان آموزش می دهد. بنابراین اگر هیچ اطلاعاتی از زبان آلمانی ندارید اما علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستید می توانید از دوره های آموزشگاه آلمانی در انقلاب استفاده کنید.

همچنین این موسسه از متدهایی استفاده می کند که در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و توانایی برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف را داشته باشید.

 

 آموزشگاه آلمانی در انقلاب

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

 

ویژگی های بهترین آموزشگاه آلمانی در انقلاب تهران

  • برگزاری دوره های آلمانی از سطح پایه تا پیشرفته
  • فضای مناسب یادگیری
  • استفاده از اساتید مجرب و متخصص
  • برگزاری دوره های مختلف بر اساس استاندارد CEFR
  • استفاده از منابع کاربردی و مدرن
  • امکان دریافت مدرک معتبر از سفارت آلمان
  • تقویت مهارت های گفتاری و آموزش تلفظ صحیح کلمات همانند بومیان آلمانی
  • تقویت فهم و درک متون شنیداری و نوشتاری معتبر و اصیل آلمانی
  • آموزش مهارت نوشتن ایمیل، نامه های غیر رسمی و همچنین نوشتن مقاله و گزارش دستور زبان آلمانی در سطوح پیشرفته
  • آشنایی با فرهنگ و تمدن کشورهای آلمانی زبان و برقرای ارتباط صحیح با بومیان آلمانی

 

مرتبط بخوانید: بهترین متد یادگیری آلمانی : جزئیات + معرفی کامل

 

استفاده از هر دو متد منشن و اشتودیو در آموزشگاه آلمانی در انقلاب

انتخاب منابع صحیح نقش مهمی در امر آموزش زبان خارجی دارد. چرا که در صورتی که انتخاب مناسبی نداشته باشید ممکن است دچار مشکلاتی شوید. دو منبع معتبر برای آموزش زبان آلمانی شامل کتاب های Studio d وMenschen  می باشد. این کتاب ها از جدیدترین و محبوب ترین کتاب های آموزشی می باشند که در آموزشگاه آلمانی در انقلاب از آن ها استفاده می شود.

مجموعه کتابهای Studio d امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. از سال ۱۳۸۹ و به صورت آزمایشی در موسسه گوته آلمان به عنوان جدیدترین منبع آموزش زبان آلمانی مطرح شد و خیلی زود جای مجموعه کتابهای  TANGRAMرا گرفت. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است.

هر کتاب حاوی۱۲ درس با موضوعات و موقعیت های متنوع روزمره است. در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتاب Studio d بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.

 

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

آموزشگاه آلمانی در انقلاب

 

در موسسه زبان نگار علاوه بر کتاب Studio d از کتاب  Menschen نیز استفاده می شود. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

مشاهده همه دوره های زبان آلمانی

 

انتخاب صحیح آموزشگاه زبان آلمانی می تواند نقش ویژه ای در موفقیت شما در یادگیری این زبان داشته باشد. همانطور که اشاره کردیم موسسه زبان نگار ویژگی های بی نظیری برای آموزش زبان آلمانی دارا می باشد که می تواند انتخاب شما برای یادگیری آلمانی باشد. این موسسه از هر دو متد اشتودیو و منشن استفاده کرده و تمام مهارت های لازم را به شما آموزش می دهد تا بتوانید به همه اهدافی که دارید دست یابید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در آموزشگاه آلمانی در انقلاب را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه